jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kumpel na początku mówił "delofe'' więc jakkolwiek byś nie mówił i tak nie zgrzeszysz. I tak zaraz poznasz 5 tys. Wersji fonetycznych
0
Uwierz ze jestem generalnie cierpliwym facetem. Ale czytając dzisiaj te komentarze mnie szlag trafił. Jeśli się poczules urażony to wybacz.
0
Kolego owszem. Ale ja nie miałem na myśli KIBICÓW! Tylko dzieci, trolli, bezmozgow i wszelkie wrzody na zdrowym organizmie narodu które żyją na tej stronie tylko po to aby wkurzac innych badz niszczyć komuś urlop (na przykład mi) .
Nie jestem żadnym moralizatorem, nie mam się za żadnego guru i nie chce nim być. Mówię tylko "na pohybel " wszystkim osobom które przyczyniają się do upadku moralnego tej zajebiscie zrobionej strony.
2
Nie gimbaza mocium panie. Klasa pracująca która cieszy się z zasłużonego urlopu. JeŻeli chcesz być uszczypliwy to mam prawo zwrócić uwagę że dopiero co skonczyles gimnazjum? Zaczniesz pracę to dowiesz się co znaczy napić się i odpocząć w środku tygodnia. Będziesz tęsknił za wakacjami tak jak ja teraz ;)
22
Ja pierd***e czytam te komentarze to mi żal dupie ściska. Rozumiem że jest nagły przypływ kibiców ze względu na transfer Suareza ale trochę godności do cholery. Guardiola przed mistrzowskim sezonem przegrał sparing z Guadalaraja. Więc ogarnijcie się co po niektórzy i jeżeli macie pisać takie brednie to lepiej zamknijcie się i dajcie sobie spokój z pisaniem czegokolwiek na siłę. Pozdrawiam.
PS. Jestem pijany ale nie mam wyrzutów sumienia ze w środku tygodnia :D mam urlop! !!! Cieszę się jak małe dziecko. Miłej nocy
1
Większość z Was to takie debile że się słabo robi. Zapomnieliscie dodać ze 0-0 do przerwy to "wina" Messiego i Neymara że nie grają. Nie zapominając ze Mathieu jest rudy :) banda pomyleńców.
Nie mówię o wszystkich oczywiście.
3
Boże Pedro jest tak beznadziejny ze mi słów brakuje. Jeszcze ten jego beznadziejny irytujący uśmieszek...
13
Najpierw zobaczymy czy będą zespołem.
Kolega mnie uprzedził,nazwiska nie grają
0
No to zobaczymy co dzisiaj Barca pokaże. Wiadomo coś o przypuszczalnych składach?
0
Czemu piszesz to pod kaŻdym newsem?
14
Dostałem smsa od Twojego lekarza żeby Ci nie ufać, bo kłamiesz. Xd
0
Alee żeeeee co..?
4
Dzisiaj generalnie jest ważny dzień. Badania Neymara,powrót Messiego, powrót Alvesa... trzeba być czujnym :)
5
Z ostatniej chwili. Barcelona interesuje się kupnem Olivera Kahna i Gerarda Depardieu.
3
Ehe już widzę jak puszczają Boatenga ;D
0
Ale huknął! Gdyby nie rykoszet wyryłoby pewnie dziurę w siatce :P
17
A oni Ciebie w piłkę biegając na rękach xd
1
Trzeba wiedzieć w takim razie z kim dyskutować. Niestety zgadzam się z tym, że coraz więcej tu trolli i dzieciarni ale co poradzisz? Nie zabronisz im tu pisać. Chyba, że MODERATORZY coś wymyślą :P
0
Nikt ci nie każe tego czytać. Czemu po prostu tego nie olejesz ?
4
ale co ma jedno do drugiego? Podyskutować zawsze można.
2
Słowa, słowa, ciepłe rzeki mętnej wody.
Nie ma co się podniecać dopóki nie zobaczymy tego w grze.
Za Martino, też miało być malinowo, intensywnie, pressingowo, i mieliśmy pressing ale ze strony rywali.
Z opinią wstrzymam się do listopada/grudnia.
0
O co chodzi z tym kręcidłem? Nie jestem za bardzo w temacie.
Kolejna jakaś plotkarska gazetka? Błagam...
9
ja mam takiego samego mopa jak on ma na głowie tylko że białego :P
A tak poważnie rzecz biorąc to super by było gdyby doszedł. Wtedy byłbym w stanie jakoś zdzierżyć sprzedaż Alexisa.
0
wątpię żeby Cuadrado był szybszy od Alexisa. Z tym, że mniej ofensywny też bym się zahamował. Cuadrado jest o wiele wszechstronniejszym zawodnikiem od Alexisa.
0
Myślę, że Reus będzie lewym bidonowym albo bramkarzem.
0
Benatia nie przyjdzie. Zapomnij.
0
To była ironia
0
Kucharczyk ma jeszcze więcej.
0
Wątpię żeby za taką kasę puścili Laporte.
0
Opłać ich najpierw.