0

Najpierw się naucz definicji słowa szacunek oraz tego czym jest jego brak. Wtedy porozmawiamy.

0

ale pokaźne cycuchy

1

Ty chłopaczku, w wielu swoich wypowiedziach nie ukazujesz szacunku.
Czasami się zastanów troszeczkę zanim coś napiszesz.

9

Andres ma cały czas taki sam wyraz twarzy :D Połączenie zacieszu ze zdziwieniem :P

0

Tiger to Ty? :D

0

Przyjdzie

0

Dzięki temu ustawieniu wygraliśmy z realem na wyjeździe za Guardioli ;) chyba pierwszy sezon Alexisa to był.

0

Spokojnie. To dopiero preseson ;) ale Manchester powinien wrócić gdzie ich miejsce czyli co najmniej do grona faworytów we wszystkich rozgrywkach

0

O co tu chodzi? :p

0

Transfer Mathieu jest dobrym posunięciem pod względem taktycznym. Zmiana z 4-3-3 na 3-4-3 byłaby bezproblemowa. Wtedy na lewej stronie Mathieu a bardziej z przodu Alba. Zobaczymy co Lucho wymyśli. Nie wiem jak wy Ale ja nie mogę się doczekać inauguracji...

0

sam jesteś blisko psg

1

wielki wybuch. BOOOOYAAAAH !!!!! :D

0

Winnetou nie żyje :(

5

Podobno Guardiola został trenerem Bayernu :/

0

co znaczy skączyło?

2

Nie zapominaj że ta Barca "wyruchala" transfer Rakitica za 20 mln ;)

0

Co z tego ze 80 milionow? Przecież Zubi czy Bartomeu powiedział że stać nas na każdy transfer i pieniądze nie grają roli. Wszystko dla dobra klubu.

1

To jest tylko człowiek... nie maszyna

1

Nie dam Ci bo dla mnie nie starczy :P Diler nie wyrabia się z surowcem :D

0

To są żarty jak chcesz wiedziec.

0

Ogląda prezentację Mathieu. I ktoś tam to powiedział. Staram się dodzwonić do niego, żeby powiedział kto, ale ta franca nie odbiera.
PIOTREK ! JEŚLI TO CZYTASZ TY CIULU TO WIEDZ, ŻE JA TO JA I ODBIERZ

2

w lodówce się chłodzi zimny lech :P

0

Mój ziomek, który w przeciwieństwie do mnie zna hiszpański zadzwonił i powiedział, że na prezentacji ktoś powiedział, że numer 5 pójdzie do nowego stopera. Ciekawe do kogo.

0

po portugalsku kiedyś uczyłem się gadać jak wyjechałem na wakacje.

44

Coś pitolą po hiszpańsku i niczego nie rozumiem. Niestety mój hiszpański ogranicza się tylko do "por que" i "golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgol"

1

Boże :O To jest piłkarz czy koszykarz? :D

3

Napijmy sie gorzoły

0

O kruca, Atletico negocjuje Javiera Pastore :D Świetny pałkarz.

0

no to wszyscy sie modlimy....

0

Oczywiście że tak. O tym właśnie pisałem. Między innymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?