jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw się naucz definicji słowa szacunek oraz tego czym jest jego brak. Wtedy porozmawiamy.
0
ale pokaźne cycuchy
1
Ty chłopaczku, w wielu swoich wypowiedziach nie ukazujesz szacunku.
Czasami się zastanów troszeczkę zanim coś napiszesz.
9
Andres ma cały czas taki sam wyraz twarzy :D Połączenie zacieszu ze zdziwieniem :P
0
Tiger to Ty? :D
0
Przyjdzie
0
Dzięki temu ustawieniu wygraliśmy z realem na wyjeździe za Guardioli ;) chyba pierwszy sezon Alexisa to był.
0
Spokojnie. To dopiero preseson ;) ale Manchester powinien wrócić gdzie ich miejsce czyli co najmniej do grona faworytów we wszystkich rozgrywkach
0
O co tu chodzi? :p
0
Transfer Mathieu jest dobrym posunięciem pod względem taktycznym. Zmiana z 4-3-3 na 3-4-3 byłaby bezproblemowa. Wtedy na lewej stronie Mathieu a bardziej z przodu Alba. Zobaczymy co Lucho wymyśli. Nie wiem jak wy Ale ja nie mogę się doczekać inauguracji...
0
sam jesteś blisko psg
1
wielki wybuch. BOOOOYAAAAH !!!!! :D
0
Winnetou nie żyje :(
5
Podobno Guardiola został trenerem Bayernu :/
0
co znaczy skączyło?
2
Nie zapominaj że ta Barca "wyruchala" transfer Rakitica za 20 mln ;)
0
Co z tego ze 80 milionow? Przecież Zubi czy Bartomeu powiedział że stać nas na każdy transfer i pieniądze nie grają roli. Wszystko dla dobra klubu.
1
To jest tylko człowiek... nie maszyna
1
Nie dam Ci bo dla mnie nie starczy :P Diler nie wyrabia się z surowcem :D
0
To są żarty jak chcesz wiedziec.
0
Ogląda prezentację Mathieu. I ktoś tam to powiedział. Staram się dodzwonić do niego, żeby powiedział kto, ale ta franca nie odbiera.
PIOTREK ! JEŚLI TO CZYTASZ TY CIULU TO WIEDZ, ŻE JA TO JA I ODBIERZ
2
w lodówce się chłodzi zimny lech :P
0
Mój ziomek, który w przeciwieństwie do mnie zna hiszpański zadzwonił i powiedział, że na prezentacji ktoś powiedział, że numer 5 pójdzie do nowego stopera. Ciekawe do kogo.
0
po portugalsku kiedyś uczyłem się gadać jak wyjechałem na wakacje.
44
Coś pitolą po hiszpańsku i niczego nie rozumiem. Niestety mój hiszpański ogranicza się tylko do "por que" i "golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgol"
1
Boże :O To jest piłkarz czy koszykarz? :D
3
Napijmy sie gorzoły
0
O kruca, Atletico negocjuje Javiera Pastore :D Świetny pałkarz.
0
no to wszyscy sie modlimy....
0
Oczywiście że tak. O tym właśnie pisałem. Między innymi