0

też nad tym sporo myślałem. Wszyscy by siedzieli cicho. Ale póki co mega sceptycznie podchodzę do tego transferu. Gdyby jeszcze był z 10 milionów to bym nie miał nic przeciwko.

0

już jest za późno.

0

Evra odchodzi do Juve

3

Manchester kupuje wszystkich.
Mają rozmach skur*ysyny

2

No bo poniekąd taka jest prawda. W Polsce się źle żyje

0

Przyszłe gran Derbi będą zajebiste. Rakitic vs kroos, Suarez vs James Rodriguez, Bale vs Neymar Ronaldo vs Messi. To będzie istny majstersztyk. Jak za każdym razem. Oczywiście pod warunkiem że Suarez będzie mógł zagrać w El Clasico i ze James zostanie piłkarzem realu a wszystko na to wskazuje.

0

Zasługuje na karę ale nie tak wysoką. Bez przesady. Mogli dać karę miesiąca to już by było dużo. 4 miesiące bez profesjonalnego futbolu to jest bardzo dużo. Tym bardziej na tak wysokim poziomie

0

Kto da więcej?

0

No ciekawe. Zobaczymy, ter Stegen pewno w bramce. Na obronie kto? Bartra? Montoya? W pomocy pewnie Roberto z kimś, fajnie by było gdyby Rakitic juz zagrał. A z przodu też nie mam pojęcia kto. Pewnie Dongou z kimś.

0

Hmm, ciekawi mnie kto zagra w meczu z Huelvą. Skoro 3/4 składu jeszcze jest na wakacjach.

0

ejejej. Ale bez obrażania.

1

Myślę, że zdecydowanie przesadzasz.

1

Jeszcze takich newsów się pare pojawi ;) W końcu przyjdzie za 25 milionów bo Barca będzie się bała, że Valencia nie ustąpi.

1

To jak porównać gów*o do kawioru.

0

Zubi jak zwykle w formie, patrząc na to zdjęcie :D

0

Messi by musiał biegać na tym skrzydle. Odpada :P

0

Chciałbym żeby to było takie proste

1

No dobra mam tylko jedną uwagę.Jeżeli Messi faktycznie będzie cofnięty, Suarez będzie grał z przodu a Neymar na lewym skrzydle to na prawym kto? Pedro? .... Pronto. Będzie nam brakowało Chilijczyka oj będzie

0

No i krzyż na drogę :) Abba ojcze

0

Ten transfer bramkarza w Realu mnie zdziwił. Myślałem prędzej, że będą szukać zmiennik dla Casillasa a nie Lopeza

19

No za coś takiego to wszyscy powinni dostać po 4 miesiące zakazu gry w piłkę i uczestniczenia w jakichkolwiek imprezach sportowych.
1. Poniżanie i naśmiewanie się z Argentyńczyków
2. Brak szacunku
3. Może to być odebrane w zły sposób przez dzieci, a co za tym idzie nakłonić je do tego typu zabaw.
4. To sukinsyństwo.
5. Niemcy to cioły
6. Argentyna pany

1

Ceny za zawodników w tych czasach to jest jakaś paranoja.

0

Nie mam pojęcia jak zarząd wyobraża sobie wywalić 170 milionów za 2 piłkarzy z czego jeden nie powinien być wart nawet 30 milionów... Jakim cudem James może być droższy od Aguero, Reusa, Neymara, albo być w cenie Suareza o.O
Coś tu jest " nie halo". Z resztą moim zdaniem żaden wybitny z niego piłkarz tylko młody dobrze zapowiadający się napastnik.

0

Sprzedaż Ozila jest mega złym posunięciem. A na Bale'a Real było stać nawet bez tej sprzedaży. Ozil to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie.

16

Za to Mundo trzyma cały czas ten sam poziom :) Poziom zero

0

Dzięki wielkie. No właśnie mi się skojarzyło teraz o Kroosie i Moracie.
Ale fakt, sprzedaż Di Marii to głupota moim zdaniem. Ostatni sezon co prawda przeplatał genialnymi występami z fatalnymi, ale sprzedaż go i kupna wzamian James'a jest conajmniej dziwnym posunięciem.

0

A tak swoją drogą, wie ktoś może jakie transfery przeprowadził już Real? Albo jakie zamierza przeprowadzić?

0

Aż ciśnie się na usta przysłowie, z wielkiej chmury mały deszcz :D

0

Widziałeś jego ostatnie zdjęcie z dzieckiem? Jak się zapuścił?

0

W takim razie czekają go jeszcze jakieś 3 miechy odpoczynku od piłki... oby tylko nie skończył jak Gundogan. Mam nadzieję, że jeszcze wróci kiedyś do formy,
Notabene ciekawi mnie w jaki sposób zamierza zachować formę jeśli FIFA narzuciła mu takie sankcje. Nasuwa się pytanie: "no to kur*a co wolno jak nic nie wolno?" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?