0

@lucas75 xD śmieszny jesteś

3

@Tatazolwinia nie był to bezmyślny błąd, widać że celował w piłkę i brakło mu dosłownie centymetrów od doskonałej interwencji.

5

@lucas75 największy ferment robią takie zj**y jak ty.

2

@ACMaldini3 ty jesteś specjalny czy tylko udajesz?

9

@Lewangoooolsky polecam w takim razie oglądać mecz, a nie przeglądać tiktoki w jego trakcie. De Jong pracował i w obronie i w ataku, dobrze się ustawiał, wyżej ustawieni pomocnicy i napastnicy zawsze mieli opcję zagrania do Holendra, a ten dobrze rozprowadzał piłkę i nie robił głupich zagrań jak to miało miejsce w ostatnich meczach.

0

@gaq 50 to jest promocja.

2

Ale wałek xD Saudyjczycy nieźle posmarowali żeby było konieczne el Classico u nich

0

@okiemtypera_lucaxx95 to może push pull?

1

@okiemtypera_lucaxx95 FBW dobre jest na start, jak masz jakiś staż to split albo jakieś push/pull

0

@Senstin pisz śmiało na PW, moje małe hobby, sam składałem ostatnio dla siebie za 9,5k

2

@oZinho oby go sprzedali do Arabii żeby nikt już o nim w Europie nie mówił

0

@BORO_12 no tak! Bo zapomniałem że możesz grać kupę cały mecz, ale strzelisz bramkę to powinieneś być w top złotej piłki! Niemądry ja xD

0

@BORO_12 zgodzę się, xd piłkarz. Sofascore zrobiła fajną statystkę, Gole + asysyty plus średnia ocena za wszystkie mecze od sierpnia 2023 do lipca 2024, nawet w pierwszej dziesiątce go nie było

0

@BORO_12 serie A, od dawna już w top 5 jest 4 ligą, wiec same osiągnięcia tam nie wiele dają w kontekście ZP. W CA całe 5 goli, drugi zawodnik chyba Rondon z Wenezueli 3 gole mając 36 czy 37 lat, proszę cię. Drugi Higuain, dobrze ze podczas ostatnich mistrzostw byli inni gracze + Messi była top formie, inaczej ta Miernota przegrałaby finał zmarnowanymi okazjami

0

@4Fabregas4 rozpłacz się jeszcze, bo miernota jest nazywana miernotą

0

@BORO_12 bo? Uważam go za miernotę? Bo takim kimś jest, za grzanie ławy to się nie dostaje

0

@BORO_12 Rodri 99%, Lautaro ta miernota to może wygrać skarpetki w zdrapce lotto.

1

@RobsonPL w momencie rozdzielenia FIFY z FF tak było przez jakiś okres, od tamtego roku znowu powróciła Gala i jest po staremu.

0

@4Fabregas4 nie śledzę zbytnio karier przereklamowanych zawodników, miał jeden sezon gdzie jego wartość skoczyła, większość klubów go chciał ale wybrał Inter więc go teraz trzymają z szacunku, z tym co teraz prezentuje w większości klubów grzałby ławe

0

@4Fabregas4 gra to za dużo powiedziane :) W jednym meczu tylko 2 gole, w całej reszcie jedna asysta, przestań się łudzić że to jakiś topowy zawodnik, w Barcelonie byli klasę lepsi i nie dali rady.

0

@4Fabregas4 dokladnie, żaden wyznacznik, czyli wychodzi na to, że Martinez jest słaby bo tylko tam coś pokazał :)

0

@aroski15 technicznie może tak, ale agresji, cwaniactwa, siły i co najważniejsze wykończenia to on nigdy nie będzie miał jak Luis.

0

@Lokusekpl zawsze mnie śmieszy kiedy ktoś o pisze „mamy” „nam” i inne podobne, tak jakby to z twojego portfela ubywało xD

1

@4Fabregas4 a tuż za nim 35 letni Rondon z Wenezueli, co pokazuje wielkość jego osiągnięcia…


W obecnej kampanii zawrotne 2 gole i 1 asysta. Przereklamowany zawodnik i tyle.

0

@dzefrej234 jak powrócą do 1:1 to i tak byliby wstanie go zarejestrować, nawet bez kontuzji mts

3

Niby wie, od czego zależne są płace, ale powiela ten bełkot w celu wyrównania płac, trochę głupia wypowiedź

0

@JordiAlbion a to nie wiedziałem, myślałem, że we Włoszech

1

Anka niech dzwoni do Mariny i poopowiada o Hiszpanach, odrazu żona przekona Szczęsnego do powrotu.

0

@Hubert102 warto czekać i obserwować ceny po premierze, ja osobiscie kupilem kilkadziesiat kart które są trudne do kupienia celem zarobku

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?