kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice Realu są śmieszni. Ewidentnie widać, że Navas świadomie wrzucił sobie tą piłkę do bramki, by być fair, gdyż nie powinno być go już na boisku. A Ci go jeszcze hejtują. Co za ludzie...
0
Jedna i ta sama osoba napisała król! maszyna!
0
Idę się uczyć...
0
Dokładnie tak jak mówisz. Depay o 16 chodził po 160k, a teraz już po 240k. Więc już się go nie opłaca teraz kupować. Cena będzie szła tylko w dół teraz.
1
Za tydzień jest to całkiem możliwe, ale nie dzisiaj na Bernabeu w meczu z Betisem.
8
"jeśli Real dzisiaj zremisuje"
0
Malaga niezła drużyna
Alaves jest w finale PK
Na Benito Villamarin zawsze ciężko się gra
Depo nie wygodny rywal dla Barcy, raz nam daję raz zabiera
0
Druga to istne dzieło sztuki.
0
Celta,PSG?
3
Trochę późno.
0
Serio nie widać tu sarkazmu. No ludzie, Granada to aż taka potęga?
0
Widzę, że nikt nie zrozumiał mojego sarkazmu. Wyjazd do Granady to na oko najłatwiejszy wyjazd, który nam pozostał i z takim nastawieniem, że słabszy rywal to od razu 3 punkty są przypisywane to możemy pomarzyć o tytule. Z lepszymi rywalami, widać motywację, gramy dobrą i piłkę i zwyciężamy. Więc patrząc na to z kim traciliśmy punkty w tym sezonie to w Granadzie może być najtrudniej.
0
Uważam dokładnie to samo. Nie rusza mnie ta porażka.
0
Źle dobrałeś słowa, Messi jest w stanie sam wygrać mecz.
0
Dobra w takim razie jedyny wyjazd, który nam pozostał i możemy stracić punkty to wyjazd na Nuevo Los Carmenes do Granady.
Nie jest najgorzej, inne wyjazdy to powinna być formalność.
0
Barca prawdopodobnie także lidera.
0
Ja dałem +3,5 bramki. Depor biegnąc 2-1 z Ter Stegenem nieźle mnie strolowało.
1
Dobra na rozluźnienie atmosfery. Jak tam kupony?
0
Co wy się tak prujecie? Przyda się ta porażka po takiej remontadzie. Wiedziałem, że dzisiaj będzie ciężko po świętowaniu po meczu z PSG. Gramy dalej, za tydzień wracamy na fotel lidera.
0
Dobra nutka na koniec.
0
Muszę przyznać, że świetny jest ten Juanfran.
0
Żarty spokojnie
0
Co my gramy... Lucho out
0
To masz
0
Też tak uważam.
0
Również Grzmot i Casemiro, a za tydzień San Mames.
0
Dwa tygodnie i po Lechu...
0
Ale jego klątwa się sprawdza i to jest jedyna nadzieja dla Kamila.
0
Jedyną szansą, aby Stoch wyprzedził Krafta jest to, że Diss nagra jakiś odcinek, że nie wierzy w Kamila i powie jaki to Kraft jest teraz niesamowity i w ogóle. A Kamil skaczę teraz taki dramat, że nie warto tego komentować.
0
Do Oberstdorfu przyjechał Lewy. Co Ci komentatorzy...