0

Kibice Realu są śmieszni. Ewidentnie widać, że Navas świadomie wrzucił sobie tą piłkę do bramki, by być fair, gdyż nie powinno być go już na boisku. A Ci go jeszcze hejtują. Co za ludzie...

0

Jedna i ta sama osoba napisała król! maszyna!

0

Idę się uczyć...

0

Dokładnie tak jak mówisz. Depay o 16 chodził po 160k, a teraz już po 240k. Więc już się go nie opłaca teraz kupować. Cena będzie szła tylko w dół teraz.

1

Za tydzień jest to całkiem możliwe, ale nie dzisiaj na Bernabeu w meczu z Betisem.

8

"jeśli Real dzisiaj zremisuje"

0

Malaga niezła drużyna
Alaves jest w finale PK
Na Benito Villamarin zawsze ciężko się gra
Depo nie wygodny rywal dla Barcy, raz nam daję raz zabiera

0

Druga to istne dzieło sztuki.

0

Celta,PSG?

3

Trochę późno.

0

Serio nie widać tu sarkazmu. No ludzie, Granada to aż taka potęga?

0

Widzę, że nikt nie zrozumiał mojego sarkazmu. Wyjazd do Granady to na oko najłatwiejszy wyjazd, który nam pozostał i z takim nastawieniem, że słabszy rywal to od razu 3 punkty są przypisywane to możemy pomarzyć o tytule. Z lepszymi rywalami, widać motywację, gramy dobrą i piłkę i zwyciężamy. Więc patrząc na to z kim traciliśmy punkty w tym sezonie to w Granadzie może być najtrudniej.

0

Uważam dokładnie to samo. Nie rusza mnie ta porażka.

0

Źle dobrałeś słowa, Messi jest w stanie sam wygrać mecz.

0

Dobra w takim razie jedyny wyjazd, który nam pozostał i możemy stracić punkty to wyjazd na Nuevo Los Carmenes do Granady.
Nie jest najgorzej, inne wyjazdy to powinna być formalność.

0

Barca prawdopodobnie także lidera.

0

Ja dałem +3,5 bramki. Depor biegnąc 2-1 z Ter Stegenem nieźle mnie strolowało.

1

Dobra na rozluźnienie atmosfery. Jak tam kupony?

0

Co wy się tak prujecie? Przyda się ta porażka po takiej remontadzie. Wiedziałem, że dzisiaj będzie ciężko po świętowaniu po meczu z PSG. Gramy dalej, za tydzień wracamy na fotel lidera.

0

Dobra nutka na koniec.

0

Muszę przyznać, że świetny jest ten Juanfran.

0

Żarty spokojnie

0

Co my gramy... Lucho out

0

To masz

0

Też tak uważam.

0

Również Grzmot i Casemiro, a za tydzień San Mames.

0

Dwa tygodnie i po Lechu...

0

Ale jego klątwa się sprawdza i to jest jedyna nadzieja dla Kamila.

0

Jedyną szansą, aby Stoch wyprzedził Krafta jest to, że Diss nagra jakiś odcinek, że nie wierzy w Kamila i powie jaki to Kraft jest teraz niesamowity i w ogóle. A Kamil skaczę teraz taki dramat, że nie warto tego komentować.

0

Do Oberstdorfu przyjechał Lewy. Co Ci komentatorzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?