0

ALVES kocur

1

Wczoraj pisałem mój typ na skład i miałem jedną różnicę do tego składu, który wystawił dzisiaj Lucho, a mianowicie Umtiti za Pique.

0

Prawdopodobnie dzisiaj bez skoków. Gęsta mgła nad Holmennkolen.

0

AS...

0



Najlepszy wstęp :D

Kto autorem tych słów?

0

UEFALONA

0

Dawać Malaga dawać. Jeszcze jedną bramkę i kuponik wejdzie.

0

Dobrze, że odpuściłem sobie ten mecz i nie dałem Valencii. Śmierdziało mi tutaj remisem.

7

Gooool Roberto.Niebywałe!!!

0

Bo są w słabej formie. Do tego BBC całkowicie bez formy.

0

Jaki składzik na jutro? Dałbym odpocząc Neymarowi, który niesamowicie się nabiegał z PSG.
Ter Stegen,Roberto,Masche,Umtiti,Alba,Busi,Gomes,Denis,Arda,Suarez,Messi

0

Ależ to będzie edycja Ligi Mistrzów. Chyba pierwszy raz w 1/4 nie będzie słabych drużyn. BVB,Real,Sevilla,Barca,Bayern,City,Atletico,Juve.Obojętnie na kogo Barca trafi to nie będzie łatwe spotkanie. Najbardziej chciałbym uniknąć Atleti,Bayern,Juve i City. Najlepiej na tą chwilę byłoby trafić Real,BVB lub Seville.

0

Postawiłem na remis Juve z Milanem. Żal trochę, ale dałem tylko 3 mecze na tym kuponie za 2 zł więc przeżyje.

0

Sprzedać Neymara,Rakiticia,Roberto póki są coś warci.

3

Przed szkołą, po szkole przy obiedzie i przed spaniem ciągle oglądam ostatnie 10 minut meczu z PSG. Nadal nie wierzę jak to się stało. Brak słów.

0

Nie na przeglądu.

0

Bayern tylko w finale

0

Podrzućcie mema z Suarezem i sosem od kebaba.

10

Barca-Bayern

1

94:38 nasze dobre jest :D

6

Oglądam sobie meczyk Barcy na nsport. Jest 83 minuta i Wolski mówi, że "nie będzie 10 ćwierćfinału z rzędu Barcelony" To jak to w końcu jest. Śniło nam się to wszystko?

0

I to uczucie czy już koniec meczu czy jednak bramka.

0

Miał parę niepotrzebnych strat i nieprzemyślanych zagrań.

0

Dlaczego mamy wyjść Barcą B?

5

Wiecie co jest najlepsze, że po takim meczu my nic nie musimy tylko możemy. Ludzie byli pewni, że jesteśmy już po za burtą, a my dokonaliśmy niemożliwego. Co by się nie wydarzyło w tej Lidze Mistrzów to my jesteśmy jej zwycięscami. Czuję się, jakbyśmy dostali dziką kartę od losu to niesamowite uczucie, że gramy dalej i wciąż jesteśmy w grze o to trofeum.
Jeszcze mi się przypomniał komentarz jednego z kolegów na tej stronie po zdobyciu bramki przez Cavaniego: " No nic, wielka szkoda, ale następna edycja będzie nasza" Czas pokazał, że jeszcze ta edycja może być nasza.

0

Zazdroszczę wszystkim którzy byli tego wieczoru na Camp Nou. Zazdroszczę tym,którzy ten mecz w spokoju mogli oglądać w domu przed telewizorami, a nie na streamach, na którzych w momentach kulminacyjnych mieliśmy taki napływ hala dzieci,że zamiast meczu mieliśmy pokaz slajdów. Ostatni raz oglądałem mecz Ligi Mistrzów Barcy na streamie. Od ćwierćfinałów trzeba będzie na każdy mecz chodzić do kina. Szkoda, że TVP dało dupy i stracili prawa do transmisji Ligi Mistrzów. Aż żal, że taki mecz, zamiast przed telewizorem oglądałem na streamie, gdzie jest opóznienie dwóch minut do tego co działo się na Camp Nou, a od 90 minuty to już w ogóle nie dało się tego oglądać niestety. Wielki minus dla tych, którzy pozwolili otwartej telewizji w Polsce stracić prawa do transmicji Ligi Mistrzów.

0

Święcicki też jest za Realem?

3

Dzięki Disu. To od Twojego filmiku o wierze wszystko się zaczęło łysa pało

0

Z Antonella chyba wraca.

11

Neymar na instastories dodał zdjęcie Rabiota i Kurzawy. Rabiot.pokazuję 4 palce, a Kurzawa 2. Neymar na to 4+2=6. Kocham go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?