kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na początku pomyślałem, że interesujesz się autami w piłce nożnej.
0
Dacie jakiegoś dobrego seta ?
Bez żadnego disco-polo, tylko ostra pompa.
5
"Bo piłka jest jedna, a bramki są dwie,
I zawsze ktoś z bólem dupy przecież jest.
Więc pomyśl, jak piękny tak naprawdę to sport,
Że pomimo tego bólu ciągle kochamy go!
DissBlaster
1
Kto był już na obecności 2 ?
Polecacie ?
2
Zobacz sobie karnego Schweinsteigera
2
Jeszcze takiego turnieju Wielkiego Szlema chyba nie bylo. Na kortach Wimbledonu znowu pada.
0
Współczuję Media Markt
4
Nie przesadzajmy.
1
Zajrzyjcie na chwilkę na stronę białych i zobaczcie tytuł głównego newsa.
18
Nie strasz, już myślałem że dziecko Pique.
1
hahaha no serio !?
Z czego te koszulki są robione ?
2
Ktoś musi odpaść z tej czwórki, bo Hiszpania wpada na Niemcy lub Polskę.
6
haha Lukaku przyjmuję piłkę, a komentator na polsacie: " O nie odskoczyła piłka"
3
Pierwszy mecz na Mistrzostwach gdzie padają więcej niż 3 bramki.
4
Nasz człowiek strzela. Brawo Rakieta!
0
Podziękujmy pierwszej drużynie, która może pakować walizki i wracać do domu.
Bye Bye Ukraina
9
Iniesta chyba był za dobry aby się tam znaleźć.
0
"Giba to się giba,bidon na wodę" - Jacek Balczerzak
0
Noga jeszcze leci
4
I kto odebrał teraz piłkę !? David Luiz
Komentarz prosto z polsatu.
0
Yyyy... Raczej mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.
10
Muller w akcji:
0
No to mamy bohatera memów na jutro.
3
Tego mi właśnie brakowało :D Dzięki
0
Na Orange, możesz obejrzeć sobie studio z Jerzym Engelem na TVP Sport.
edit: Przepraszam, jednak się myliłem
0
Trochę przesadzili dzisiaj z wyborem MVP meczu, Krychowiak stracił dwie piłki, po których Irlandia miała szanse na strzelenie bramki. Dla mnie ten tytuł powinien powędrować w ręce Glika. Nie do przejścia.
32
No nie Tomaszewski w studiu w TVP: "Lewandowski jest najlepszy na świecie, Ronaldo i Messi są wyżej tylko dlatego że grają w reklamach" Trzymajcie mnie
0
Macie może filmik jak Juanfran podchodzi do kibiców Atleti po finale LM ?
0
Macie skrót z wczorajszego finału Ligi Mistrzów z komentarzem Wolskiego ?
0
https://www.facebook.com/Uefa.Champions.League.Fanss/photos/a.301788976624785.1073741827.236039253199758/837369583066719/?type=3&theater
Bardzo trafny obrazek trzeba przyznać. Jutro całym sercem za Atleti.