1

Na początku pomyślałem, że interesujesz się autami w piłce nożnej.

0

Dacie jakiegoś dobrego seta ?
Bez żadnego disco-polo, tylko ostra pompa.

5

"Bo piłka jest jedna, a bramki są dwie,
I zawsze ktoś z bólem dupy przecież jest.
Więc pomyśl, jak piękny tak naprawdę to sport,
Że pomimo tego bólu ciągle kochamy go!
DissBlaster

1

Kto był już na obecności 2 ?
Polecacie ?

2

Zobacz sobie karnego Schweinsteigera

2

Jeszcze takiego turnieju Wielkiego Szlema chyba nie bylo. Na kortach Wimbledonu znowu pada.

0

Współczuję Media Markt

4

Nie przesadzajmy.

1

Zajrzyjcie na chwilkę na stronę białych i zobaczcie tytuł głównego newsa.

18

Nie strasz, już myślałem że dziecko Pique.

1

hahaha no serio !?
Z czego te koszulki są robione ?

2

Ktoś musi odpaść z tej czwórki, bo Hiszpania wpada na Niemcy lub Polskę.

6

haha Lukaku przyjmuję piłkę, a komentator na polsacie: " O nie odskoczyła piłka"

3

Pierwszy mecz na Mistrzostwach gdzie padają więcej niż 3 bramki.

4

Nasz człowiek strzela. Brawo Rakieta!

0

Podziękujmy pierwszej drużynie, która może pakować walizki i wracać do domu.
Bye Bye Ukraina

9

Iniesta chyba był za dobry aby się tam znaleźć.

0

"Giba to się giba,bidon na wodę" - Jacek Balczerzak

0

Noga jeszcze leci

4

I kto odebrał teraz piłkę !? David Luiz

Komentarz prosto z polsatu.


0

Yyyy... Raczej mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.

10

Muller w akcji:

0

No to mamy bohatera memów na jutro.

3

Tego mi właśnie brakowało :D Dzięki

0

Na Orange, możesz obejrzeć sobie studio z Jerzym Engelem na TVP Sport.
edit: Przepraszam, jednak się myliłem

0

Trochę przesadzili dzisiaj z wyborem MVP meczu, Krychowiak stracił dwie piłki, po których Irlandia miała szanse na strzelenie bramki. Dla mnie ten tytuł powinien powędrować w ręce Glika. Nie do przejścia.

32

No nie Tomaszewski w studiu w TVP: "Lewandowski jest najlepszy na świecie, Ronaldo i Messi są wyżej tylko dlatego że grają w reklamach" Trzymajcie mnie

0

Macie może filmik jak Juanfran podchodzi do kibiców Atleti po finale LM ?

0

Macie skrót z wczorajszego finału Ligi Mistrzów z komentarzem Wolskiego ?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?