0

Myslicie, że Gomes wyjdzie w podstawie na City. Ostatnio cały mecz na ławce, więc myślę że Lucho wystawi go od pierwszej minuty.

1

Wrócił do treningów. Ma być gotowy na sobotni mecz z Inglostadt.

0

Trzeba przyznać, że kontra Realu wzorowa.

0

To dobranoc wszystkim.

0

Da ktoś link Realu na alliez?

0

Ależ kozacka ławka dzisiaj.

0

W playerze lub goldzie można placić sms-em?

0

Priv.

0

Gra ktoś w fife 17 na xboxie one?

0

Skład na dziś: Stegen, Aleix,Pique,Mathieu,Digne,Busi,Iniesta,Denis,Messi,Paco,Neymar

0

Sevilla nie wygrała na wyjeździe w lidze od 23 mają 2015r. Myślicie że dzisiaj zgarnie komplet punktów. Osobiście uważam, że będzie remis.

44

Bo zagrał :D Podałeś zły przykład.

1

Wiśnia z tą kamerką całe zycie.

0

Cały zajechany :D

1

Gdzie tam, przecież Giroud jest od nich o dwie klasy lepszy. Nie wspominając już o Gignacu, bo to jest już przepaść.

0

Nie wiem czy superstary to dobry pomysł na taką porę.

0

W jakiego Aspasa?

0

Atletico jest lepsze.

4

Po 6 kolejkach średnia bramek strzelonych przez Barce wynosi 3,2. Robi wrażenie.

1

30 zielonych w 6 minut. Idzie na rekord.

0

Myślę że ok 500zł.

0

Zależy jakie gry.

5

Uwaga: Doliczony czas gry właśnie się rozpoczyna.

2

Jestem pod wrażeniem spikera na stadionie Napoli. Ale mam ciary jak tego słucham. A-rka-diusz Milik!

0

Zakupił może już ktoś z Was Xboxa One S? Jak się sprawdza?

0

Lepiej kupić PC do gry w FIFE, czy jednak Xboxa One, mając na uwadze, że za rok wychodzi Xbox One Scorpio?

0

Jaki mecz na nsport zamiast City?

1

Moze by puscili wtedy Barce na nsport.

7

Myli się tylko raz?
-Brudasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?