kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również jestem za tym żeby Argentyńczyk wygrał finał. Będzie ciężko, fizycznie może nie dać rady, ale oby mu się udało, zasługuje na złoty medal.
0
Z jakich pozycji rzuca ten Thompson. Wszystko mu wpada.
0
Ależ wieczór się zapowiada:
-20:30 superpuchar Niemiec BVB-Bayern
-około 21 finał igrzysk olimpijskich w tenisa ziemnego Del Potro-Murray
-22 Superpuchar Hiszpanii Barca-Sevilla
-w między czasie Piotr Myszka walczy o medal w żeglarstwie
1
Brawi, brawo Juan! Del Potro pokonuje w dwóch setach BautisteAguta, tym samym awansował do półfinału igrzysk, w którym zmierzy się z broniacym tytułu Andy Murrayem.
6
Radwańska standardowo, psuję nam wszystkim humory, przegrywając razem z Kubotem już w pierwszej rundzie miksta.
2
Holendra będzie ciężko wyprzedzić, świetnie żegluję wygrał już 5 wyścigów do tego jego najgorszy wynik to 5 miejsce. Myszka miał w najgorszym wyścigu 12, a Brytyjczyk 14 miejsce. Najgorszy wynik odpada, ale w tej punktacji co kolega podał wyżej już jest on odrzucony.
1
Bo to nowa konkurencja olimpijska.
0
Dlaczego Alba nie grał w dzisiejszym meczu?
6
Dobra już nie życzę Sevilli dogrywki.
17
Ramos - Czerwony Kapturek
0
Jurkiewicz przed chwilą udzielał wywiadu reporterowi TVP. Był ubrany w normalny strój, zatem wygląda na to że raczej dzisiaj nie zagra, co zmniejsza niestety nasze szansę na zwycięstwo z Niemcami .
0
Pierwsze słyszę.
0
Katar z Francją na TVP Sport w ręczną. Rewanż za finał Mistrzostw Świata z 2015r.
0
Del Potro odzyskał jakimś cudem siły i przełamał rywala. 4-2 dla Argentyńczyka w 3 secie.
1
No i proszę, Del Potro prowadzi z Djoko 1-0 w setach. Niesamowity tenis. Watro było czekać na to spotkanie.
2
No dobra, czas na hit pierwszej rundy męskiego tenisa Nole gra z Del Potro.
0
Sprzedajmy wszystkich.
1
Teraz chyba głos wyprzedza obraz...
1
9 jest losowanie, więc pewnie 10 sierpnia zacznie, z Kubotem.
0
Udzieliła, powiedziała że była przeziębiona i wolała rozegrać mecz dzień później.
1
Dobra, czas na kibicowanie Rafałowi. Są duże szansę na medal.
0
Chyba inny mecz oglądałeś.
0
Zamawiałeś stamtąd buty? Można płacić za pobraniem?
0
Znacie jakąś dobrą stronę, gdzie można zamówić buty do chodzenia? (oprócz allegro)
0
Wszystko okej, tylko że Luan wszedł na boisko w 65 minucie.
0
Jak to powiedział komentator Mirosławski Mateu Chaos.
0
Tak, tak to był sarkazm kolego.
0
Właśnie oglądam sobie występ Denisa w meczu z Lester, ale tego momentu jak sfaulowali Messiego w polu karnym nie widziałem (2:30)
Tak po za tym to podanie do Leo (1:40) palce lizać, nie ma mowy o spalonym.
0
1. 3-0
2. 1-1
3. 1-2
4
To chyba wspomniane podwórko Busquetsa, o którym wspominał dzisiaj redaktor Ćwiąkała.