0

Samokrytyka jest najwazniejsza.

82

Douglas odszedł i wydać efekty.

0

Jestem mega wkurzony. Godzinę temu mój internet, gdyby nigdy nic przestał działać. Został mi tylko ten z telefonu, więc relacje będę miał z fcbarca.com. Tyle czekania na mecz Barcy, i jeszcze taki pech. No nic życzę Wam dobrego meczu. Vamos Barca!

1

To już dziś. La Rambla zamieni się w polityczną scene, głównym tematem katastrofa w Smoleńsku, dzisiaj premiera filmu o tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku.

0

"Wstałem o 4 nie mogłem spać, bo dzisiaj Polska drużyna gra"
Rozpoczynamy walkę o MŚ. Do boju biało-czerwoni.

0

Było nawet 5-2 dla Hiszpana.

0

Delpo wygrał pierwszego seta z Ferrerem 7-6.

2

Mniejsza o to, że Ronaldo ma o 1 overall wyższy, spójrzcie na physical Messi 61 Cr 80 to jest dopiero parodia. Messiego żeby przewrócić to naprawdę trzeba mu ostro wjechać, przepchnąć też się nie da, a Ronaldo ledwo dotkniesz i już leży na murawie, a te pajace dają mu prawie 20ov w physical więcej .

2

EA pomyślała i dała Messiemu więcej miejsca na karty specjalne.

1

Wydajesz się ogarniętym użytkownikiem tej strony, ale takim wpisem tracisz przychylność niektórych osób. To Barca ma wszystko aby znów wygrać LM, oprócz tego cholernego szczęścia w losowaniu. Pozdrawiam.

1

Najlepiej 2-2 bo dwóch bramkach Leo i Suareza.

1

hahaha Szczena naśladujący Loewa sprawdzającego zawartość swoich spodni, to najlepszy moment filmu "Chcę więcej"

28

Rok temu o tej porze faks Realu przestał działać.

0


Nie ma za co ;)

1

Brakuje Busiego.

0

Mangala blisko Valencii! No, no dzieję się.

0

Myślicie, że Krychowiak dostanie 4 w PSG? Odszedł Stambouli do Schalke, który grał z tym numerem, więc teraz ten numer jest wolny. Sam Krychowiak powiedział, że zagra dopiero kiedy będzie miał czwórkę na plecach, więc ma co chciał.

6

2026r bodajże

0

Kto to kumba e?!

0

Djoko wśród mężczyzn, a u kobiet będzie jakaś niespodzianka, Kerber, a może ktoś z dwójki Keys, Cibulkova.

0

Ja w wieku 17 miałem 7,7 na 60m.

0

Kiwa Jako Tako najlepsze

1

Patrzę na fcbarca.com, a tam pod głównym newsem Kucharczyk.

1

Świetna wiadomość.

2

Ribery, Kucharczyk i Paco w jednym.

0

Strasznie egoistycznie dzisiaj grali nasi, jedynie Messi w ostatniej akcji zdecydował się podać do Suareza.
MVP - Bez wątpienia Sergi Roberto, prowadzenie piłki niczym Leo.

0

Vallecano albo Vigo ale nie jestem pewny.

0

18 zawsze mi się kojarzy z Messim, pamiętam jak z tym numerem rozpoczynał karierę w reprezentacji.

0

Tak jak koledzy niżej napisali, teraz nie warto kupować żadnej nowej konsoli, pod koniec 2017 wychodzi Xbox One Scorpio.

0

Warto jest dokładać kilka stów na xboxa one s?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?