kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samokrytyka jest najwazniejsza.
82
Douglas odszedł i wydać efekty.
0
Jestem mega wkurzony. Godzinę temu mój internet, gdyby nigdy nic przestał działać. Został mi tylko ten z telefonu, więc relacje będę miał z fcbarca.com. Tyle czekania na mecz Barcy, i jeszcze taki pech. No nic życzę Wam dobrego meczu. Vamos Barca!
1
To już dziś. La Rambla zamieni się w polityczną scene, głównym tematem katastrofa w Smoleńsku, dzisiaj premiera filmu o tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku.
0
"Wstałem o 4 nie mogłem spać, bo dzisiaj Polska drużyna gra"
Rozpoczynamy walkę o MŚ. Do boju biało-czerwoni.
0
Było nawet 5-2 dla Hiszpana.
0
Delpo wygrał pierwszego seta z Ferrerem 7-6.
2
Mniejsza o to, że Ronaldo ma o 1 overall wyższy, spójrzcie na physical Messi 61 Cr 80 to jest dopiero parodia. Messiego żeby przewrócić to naprawdę trzeba mu ostro wjechać, przepchnąć też się nie da, a Ronaldo ledwo dotkniesz i już leży na murawie, a te pajace dają mu prawie 20ov w physical więcej .
2
EA pomyślała i dała Messiemu więcej miejsca na karty specjalne.
1
Wydajesz się ogarniętym użytkownikiem tej strony, ale takim wpisem tracisz przychylność niektórych osób. To Barca ma wszystko aby znów wygrać LM, oprócz tego cholernego szczęścia w losowaniu. Pozdrawiam.
1
Najlepiej 2-2 bo dwóch bramkach Leo i Suareza.
1
hahaha Szczena naśladujący Loewa sprawdzającego zawartość swoich spodni, to najlepszy moment filmu "Chcę więcej"
28
Rok temu o tej porze faks Realu przestał działać.
0
Nie ma za co ;)
1
Brakuje Busiego.
0
Mangala blisko Valencii! No, no dzieję się.
0
Myślicie, że Krychowiak dostanie 4 w PSG? Odszedł Stambouli do Schalke, który grał z tym numerem, więc teraz ten numer jest wolny. Sam Krychowiak powiedział, że zagra dopiero kiedy będzie miał czwórkę na plecach, więc ma co chciał.
6
2026r bodajże
0
Kto to kumba e?!
0
Djoko wśród mężczyzn, a u kobiet będzie jakaś niespodzianka, Kerber, a może ktoś z dwójki Keys, Cibulkova.
0
Ja w wieku 17 miałem 7,7 na 60m.
0
Kiwa Jako Tako najlepsze
1
Patrzę na fcbarca.com, a tam pod głównym newsem Kucharczyk.
1
Świetna wiadomość.
2
Ribery, Kucharczyk i Paco w jednym.
0
Strasznie egoistycznie dzisiaj grali nasi, jedynie Messi w ostatniej akcji zdecydował się podać do Suareza.
MVP - Bez wątpienia Sergi Roberto, prowadzenie piłki niczym Leo.
0
Vallecano albo Vigo ale nie jestem pewny.
0
18 zawsze mi się kojarzy z Messim, pamiętam jak z tym numerem rozpoczynał karierę w reprezentacji.
0
Tak jak koledzy niżej napisali, teraz nie warto kupować żadnej nowej konsoli, pod koniec 2017 wychodzi Xbox One Scorpio.
0
Warto jest dokładać kilka stów na xboxa one s?