kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran MVP? Dla mnie ktoś z dwójki Cubarsi, Kounde
0
Rudiger zawieszenie w lidze czy tylko w Pucharze?
7
Viva la Vida na La Cartuja, oby w Monachium była powtórka
0
Z Balde chyba nie jest jeszcze wszystko w porządku, wydaje się jakby trochę kuśtykał
1
Chlopaki nawet nie mają sił świętować, 10 minut i pod prysznic bo misja jeszcze się nie skończyła
0
Jak to szło.. Real nie przegrywa finałów??
0
Chwile poświętować i zbierać już siły na środę bo dużo nas kosztował ten dzisiejszy mecz
1
On jest chory psychicznie
1
Ferrana zmienia, kto bedzie karne strzelał??
0
Real stawia wszystko na jedną kartę
2
Yamal już nie może, zmień go bo w środę arcyważny mecz
0
Tracimy gościa do karnego
2
Fizycznie Real niestety wygląda lepiej
0
Yamal kuśtyka? .
2
Barcelona ma 4 zółte kartki
Real 2 zółte karki
De Burgos robi co może, a my nadal żywi
0
Spróbujmy z Fatim
2
Najgorzej teraz jak przegramy ten mecze po dogrywce.. Musimy to przepchnąć jakoś
0
Nie no to jest karnyy
2
@mate92 xDD
...
0
Dobrze moze się ogarniemy teraz
0
Pedri słabiutko w drugiej połowie
0
Caly się trzese, a taki spokojny mecz był w 1 połowie
0
Carlo nie wiedział o co chodzi haha
Ręki się domagał a tam podanie do bramkarza jak już Bellingham sygnalizował
0
@agaFCB jaki Rapha to Olmo zawalił tą akcje
1
Jak można tak spierdzielić taką kontrę
0
Rodrigo ma fatalny okres. Jest cieniem piłkarza z zeszłych sezonów. Powinien odejść po sezonie
0
Mbappe wchodzi, jeden zawodnik mniej do obrony zrobi się wiecej miejsca no chyba że Viniego zmieni
0
@Xonar w obronie imo ogarnia ale w ofensywie jest przesłaby, każde podanie niecelne
8
Sędzia jest obsrany po pas. De Burgos robi co może żeby tu się nie skończyło kompromitacją
4
Każda decyzja na korzyść Realu, a te mendy mają jeszcze tupet biec do sędziego po zakończeniu pierwszej połowy. Co za paskudny klubb