0

Ferran MVP? Dla mnie ktoś z dwójki Cubarsi, Kounde

0

Rudiger zawieszenie w lidze czy tylko w Pucharze?

7

Viva la Vida na La Cartuja, oby w Monachium była powtórka

0

Z Balde chyba nie jest jeszcze wszystko w porządku, wydaje się jakby trochę kuśtykał

1

Chlopaki nawet nie mają sił świętować, 10 minut i pod prysznic bo misja jeszcze się nie skończyła

0

Jak to szło.. Real nie przegrywa finałów??

0

Chwile poświętować i zbierać już siły na środę bo dużo nas kosztował ten dzisiejszy mecz

1

On jest chory psychicznie

1

Ferrana zmienia, kto bedzie karne strzelał??

0

Real stawia wszystko na jedną kartę

2

Yamal już nie może, zmień go bo w środę arcyważny mecz

0

Tracimy gościa do karnego

2

Fizycznie Real niestety wygląda lepiej

0

Yamal kuśtyka? .

2

Barcelona ma 4 zółte kartki
Real 2 zółte karki
De Burgos robi co może, a my nadal żywi

0

Spróbujmy z Fatim

2

Najgorzej teraz jak przegramy ten mecze po dogrywce.. Musimy to przepchnąć jakoś

0

Nie no to jest karnyy

2

@mate92 xDD


...

0

Dobrze moze się ogarniemy teraz

0

Pedri słabiutko w drugiej połowie

0

Caly się trzese, a taki spokojny mecz był w 1 połowie

0

Carlo nie wiedział o co chodzi haha
Ręki się domagał a tam podanie do bramkarza jak już Bellingham sygnalizował

0

@agaFCB jaki Rapha to Olmo zawalił tą akcje

1

Jak można tak spierdzielić taką kontrę

0

Rodrigo ma fatalny okres. Jest cieniem piłkarza z zeszłych sezonów. Powinien odejść po sezonie

0

Mbappe wchodzi, jeden zawodnik mniej do obrony zrobi się wiecej miejsca no chyba że Viniego zmieni

0

@Xonar w obronie imo ogarnia ale w ofensywie jest przesłaby, każde podanie niecelne

8

Sędzia jest obsrany po pas. De Burgos robi co może żeby tu się nie skończyło kompromitacją

4

Każda decyzja na korzyść Realu, a te mendy mają jeszcze tupet biec do sędziego po zakończeniu pierwszej połowy. Co za paskudny klubb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?