0

@BorzyKrzys no tak bo to zupełnie inne stadionyy

0

O której trening na San Siro?

0

@Arcybiskup wtedy był luzik, byłem prawie pewny że awansujemy, jeszcze do tego pamietam że co dzień spływały informacje że w Liverpoolu ktoś się połamał, ten mecz miał być formalnością, człowiek już po prostu widział Barcelonę w finale, dla mnie wtedy 1 mecz był wazniejszy, jutrzejszy mecz to zupełnie co innego także dlatego że rozrywamy półfinał LM po 10 latach upokorzeń w Europie

8

Też macie takie przeświadczenie że jutrzejszy mecz będzie najważniejszym spotkaniem od 10 lat, czyli od finału LM z Juventusem? Jaram się strasznie tym rewanżem

1

@Bartosz85 60 euro za półfinal LM? Gdzie kupowałeś bilet? W temu?

1

Gavi z kontuzja, Fermin z kontuzją no hit

0

Po co ten Olmo teraz?

1

Ten Pedri w składzie to jest jakis żart

1

Pozdrawiam Was prosto spod stadionu San Siro gdzie we wtorek będziemy świętować awans do finału Ligi Mistrzów. Ahh chciało by się tutaj zostać do wtorku..

3

Ja dzisiaj nietypowo, bo jestem właśnie w mieście naszych dzisiejszych rywali. Jadę właśnie metrem w Mediolanie pod katedrę Duomo gdzie pewnie obejrzę meczyk wśród kibiców Interu. Na ten moment jednak kompletnie nie czuć tutaj atmosfery zbliżającego się meczu. Kibice Interu chyba pochowani w domach

0

Na meczykach dzisiaj rzucili teorię że nie są pewni czy Lewandowski w ogóle jeszcze w tym sezonie zagra? Ciekawe, czyżby wiedzieli więcej niż my?

0

@FcPortoFan1999 ile wygraliśmy tytułów od 2015 roku?

18


Wojtek patrzący z tyłu na radość swoich kolegów z zespołu. Coś pięknegoo

25

Algorytm na tiktoku może być dzisiaj tylko jeden. Łzy wzruszenia cisną się do oczu widząc tą radość naszych zawodników, sztabu i kibiców. Tyle lat posuchy, aż w końcu przyszedł trener który odmienił ten zespół.. Coś pięknegoo

8

Hahaha powiedzieli mu żeby napisał przeprosiny żeby zmniejszyli mu karę.. Co za paskudny klub

16


Najlepszy transfer Laporty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KiaShuma Vasquez tak

1

@clyde meczennik chyba nie

0

@MessiForeverTheBest napisał że rzucał przedmiotem w kierunku niego więc w tym przypadku nic nie mogą zrobić, jedynie dać najłagodniejszą karę w tym przypadku czyli 4 mecze

5

"Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (22) Antonio Rüdiger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za rzucenie przedmiotem z pola technicznego, próbując mnie dosięgnąć. Po pokazaniu czerwonej kartki musiał być przytrzymywany przez kilku członków sztabu technicznego, wykazując agresywną postawę"

Czerwona kartka Rudigera opisana w protokole sędziowskim. Także wszystko wskazuje na to że 4 mecze minimum dostanie, więc Real bez neandertalczyka w klasyku

0

1

Barca wygrywa, Warriors wyszarpują zwycięsywo z Houston bez Butlera, piękny poranek

2

Wpiszcie sobie Barcelona na google, fajerwerki nam strzelaja

8

Rudiger rzucił torebką lodu w sędziego ale w niego nie trafił, także 1 mecz zawieszenia dostanie, już nie przesadzajmy nic mu nie zrobił, gorzej jakby podrapał się po nosie.. wtedy to 3 mecze minimum

44


Co to jest za dzieciak, kosmiczny występ dzisiaj

2

Bogowie Futbolu byli dzisiaj sprawiedliwi tak samo jak 18 grudnia 2022 roku

2

Studio dzisiaj tragiczne. Może i lepiej że nie trasmitują naszego meczu z Interem na TVP

10

Cubarsi co dzisiaj zagrał partidazo to nie mam pytań, ale nam się chłopak trafił.. Stoper na lata. Niesamowity występ. Dla mnie cichy bohater tego meczuu

0

W studiu chyba siedzą te same osoby co wybierają MVP w Lidze Mistrzów bo uważają że to Pedri powinien być MVP tego meczu, ciekawe czy oglądali ten sam mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?