kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys no tak bo to zupełnie inne stadionyy
0
O której trening na San Siro?
0
@Arcybiskup wtedy był luzik, byłem prawie pewny że awansujemy, jeszcze do tego pamietam że co dzień spływały informacje że w Liverpoolu ktoś się połamał, ten mecz miał być formalnością, człowiek już po prostu widział Barcelonę w finale, dla mnie wtedy 1 mecz był wazniejszy, jutrzejszy mecz to zupełnie co innego także dlatego że rozrywamy półfinał LM po 10 latach upokorzeń w Europie
8
Też macie takie przeświadczenie że jutrzejszy mecz będzie najważniejszym spotkaniem od 10 lat, czyli od finału LM z Juventusem? Jaram się strasznie tym rewanżem
1
@Bartosz85 60 euro za półfinal LM? Gdzie kupowałeś bilet? W temu?
1
Gavi z kontuzja, Fermin z kontuzją no hit
0
Po co ten Olmo teraz?
1
Ten Pedri w składzie to jest jakis żart
1
Pozdrawiam Was prosto spod stadionu San Siro gdzie we wtorek będziemy świętować awans do finału Ligi Mistrzów. Ahh chciało by się tutaj zostać do wtorku..
3
Ja dzisiaj nietypowo, bo jestem właśnie w mieście naszych dzisiejszych rywali. Jadę właśnie metrem w Mediolanie pod katedrę Duomo gdzie pewnie obejrzę meczyk wśród kibiców Interu. Na ten moment jednak kompletnie nie czuć tutaj atmosfery zbliżającego się meczu. Kibice Interu chyba pochowani w domach
0
Na meczykach dzisiaj rzucili teorię że nie są pewni czy Lewandowski w ogóle jeszcze w tym sezonie zagra? Ciekawe, czyżby wiedzieli więcej niż my?
0
@FcPortoFan1999 ile wygraliśmy tytułów od 2015 roku?
18
Wojtek patrzący z tyłu na radość swoich kolegów z zespołu. Coś pięknegoo
25
Algorytm na tiktoku może być dzisiaj tylko jeden. Łzy wzruszenia cisną się do oczu widząc tą radość naszych zawodników, sztabu i kibiców. Tyle lat posuchy, aż w końcu przyszedł trener który odmienił ten zespół.. Coś pięknegoo
8
Hahaha powiedzieli mu żeby napisał przeprosiny żeby zmniejszyli mu karę.. Co za paskudny klub
16
Najlepszy transfer Laporty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KiaShuma Vasquez tak
1
@clyde meczennik chyba nie
0
@MessiForeverTheBest napisał że rzucał przedmiotem w kierunku niego więc w tym przypadku nic nie mogą zrobić, jedynie dać najłagodniejszą karę w tym przypadku czyli 4 mecze
5
"Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (22) Antonio Rüdiger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za rzucenie przedmiotem z pola technicznego, próbując mnie dosięgnąć. Po pokazaniu czerwonej kartki musiał być przytrzymywany przez kilku członków sztabu technicznego, wykazując agresywną postawę"
Czerwona kartka Rudigera opisana w protokole sędziowskim. Także wszystko wskazuje na to że 4 mecze minimum dostanie, więc Real bez neandertalczyka w klasyku
0
@Luciano99
Gdzie relacje użytkowników?
Ode mnie @mate92 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15569965#comment-15569965
1
Barca wygrywa, Warriors wyszarpują zwycięsywo z Houston bez Butlera, piękny poranek
2
Wpiszcie sobie Barcelona na google, fajerwerki nam strzelaja
8
Rudiger rzucił torebką lodu w sędziego ale w niego nie trafił, także 1 mecz zawieszenia dostanie, już nie przesadzajmy nic mu nie zrobił, gorzej jakby podrapał się po nosie.. wtedy to 3 mecze minimum
44
Co to jest za dzieciak, kosmiczny występ dzisiaj
2
Bogowie Futbolu byli dzisiaj sprawiedliwi tak samo jak 18 grudnia 2022 roku
2
Studio dzisiaj tragiczne. Może i lepiej że nie trasmitują naszego meczu z Interem na TVP
10
Cubarsi co dzisiaj zagrał partidazo to nie mam pytań, ale nam się chłopak trafił.. Stoper na lata. Niesamowity występ. Dla mnie cichy bohater tego meczuu
0
W studiu chyba siedzą te same osoby co wybierają MVP w Lidze Mistrzów bo uważają że to Pedri powinien być MVP tego meczu, ciekawe czy oglądali ten sam mecz