kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Każda decyzja dzisiaj na korzyść Realu, każda.. Jedna kartka w pierwszej połowie dla prześcieradeł i brak karnego na Cubarsim to jest skandal
3
Gdzie oni biegną? Co to jest za paskudny klub, to nasi zawodnicy powinni biec do sędziego po tej 1 połowie
1
Ceballos bez kartki xd
0
Karniak 100% zostaliśmy okradzeni
3
Ciągnął Cubarsiego
0
Ryż by sie przydał
0
Oby Fort od początku drugiej połowy
0
Czy Martin zaliczył dzisiaj jakieś celne podanie do przodu??
0
Wstawaj Olmoo.. Musisz chłopaku
0
Pedri loading złota piłka
0
Co za strzał Pedriegoo geniusz
1
@Bykunn niestety
0
Neymar co za powrót
0
@Janas11224 w defensie imo bo w ofensywie fatalnie
0
Niepokoi słabsza dyspozycja Pedriego dzisiaj, oby sie rozkręcił
0
Kartki na konferencji zostawił?
1
@Sebolinho z tylu bo z przodu co kontakt to strata
0
Martin na razie w defensywie dowozi
0
Dla mnie to jest karny. Reki jeszcze na ziemi nie było żeby uznać że się podpierał
3
Flick jaką pione przybił Martinowi haha szef
1
Martin wejdzie za Mendiego według Szpaka
0
To pograł Mendy
0
@Sinirsey xdd
..
0
Doping dla Barcelony lepszy niż na Monjuic
0
Neymar jednak wrócił
0
De Burgos marsowa mina
2
Gdzie wy macie tego Szpakowskiego jak na TVP jeszcze nic nie ma? Gdzie wy oglądacie?
1
Papież Franciszek pewnie zerkał z góry i kręcił głową na zachowanie niektórych polityków
1
@sergio5 tak nam odskoczyli? jeszcze niedawno pamiętam że dzieliły nas 1-2 mecze a teraz po 3 zwycięstwach z rzedu 4?
0
@tbas ile ja bym dał zeby tam byc