1


Papież Franciszek pewnie zerkał z góry i kręcił głową na zachowanie niektórych polityków

1

@sergio5 tak nam odskoczyli? jeszcze niedawno pamiętam że dzieliły nas 1-2 mecze a teraz po 3 zwycięstwach z rzedu 4?

0

@tbas ile ja bym dał zeby tam byc

0

@ikar34 no tak nikt nie ogląda tylko 100 tysięcy ludzi XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@michal26 i osoba która najwięcej mówi że Duda nas źle reprezentuje na arenie międzynarodowej

1

@Roobo uprzedziłeś mnie
usuwam

20

@BorzyKrzys gdyby Duda tak zrobił to internet by zapłonął, a koalicja by go zlinczowała, tusk już cos napisał o zachowaniu Hołowni?

0

Chodzą pogłoski, że Flick testował ustawienie z Fortem na lewej obronie podczas treningu. Myślę że nawet Fort wyjęty z szafy jest lepszym wyborem niż Martin.. Wiadomo młody by został wrzucony na bardzo głęboką wodę, ale już raz w zeszłym sezonie pokazał że potrafi poradzić sobie z ogromną presją w ważnym meczu i zagrać na wysokim poziomie mimo to że wcześniej nie grał za wiele.. Xavi zaryzykował w meczu z Atleti i Fort odpłacił się świetnym występem, pora teraz na Flicka żeby podjął ryzyko, jestem pewny że gorzej od Martina nie zagra

0

Dzisiaj wszystkie ataki prawą stroną?

5

Lamine Yamal na instagramie " Misja jeszcze się nie skończyła" Prowadź nas chłopaku

0

@rafik300010 tak było widać jak wysiadał z samolotu ze na blond się przefarbował

15

Kolejny komentarz ze śmietankowej:
"Celte przekręcili kilka dni temu ale oni i tak przyp….. się tylko do Realu, jak nas w tej Hiszpanii nienawidzą to szok…"
Tam jakiś mocniejszy towar wleciał chyba
Chyba że kolega się pomylił i zamiast kilku miesięcy temu napisał kilka dni temu..

1


Celta ma rację.. To ona powinna zagrać w tym finalee. Ten mecz to był pieprzony skandal. Większy nawet od dorysowanego buta Lewandowskiego w meczu z Sociedad

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vini14 a na niekorzyść kogo zawsze sędziują?

36

Możecie przestać tak szydzić i wyśmiewać Real Madryt? Nie nadążam z dawaniem herbów

1

@FcPortoFan1999 ponoć symulacja jak w fifie

8

Real Madryt wierzy, że Sławomir Mentzen rzeczywiście może pokonać Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów

9

Ja uważam, że w ramach zadośćuczynienia powinniśmy rozpocząć jutrzejszy mecz od rzutu karnego dla Realu

3


Ale Yamal wygłada memicznie z tą czapką zimową na treningu, młody nie chce wyjawić fryzury na finał, którą i tak już wszyscy widzieli jam wysiadał z samolotu

3

Niech oddają walkowera wtedy, nawet na trening nie wejdą? To już jest chore, niech jutro w ogóle nie wychodzą to nasi chłopacy będą wypoczęci na mecz z Interem. Dla nas same plusy

1

Messi gdyby chciał wejść na fcbarca.com to by nie wszedł

3

Zrobiłem sobie właśnie ten test z jakim kandydatem mam wspólne poglądy, z którym się zgadzam w danych sferach i ogólnie do którego mi najbliżej. No i wyszło mi, że lejemy na miękko Real w sobotę..

0

Strumyk nie działa czy co?

1

Pamiętam jaka tutaj była podjarka Roque, a szydera z Endricka jak ci jeszcze grali w Brazylii.. Nie wydaje mi się żeby któryś z nich zrobił większa karierę, ale to jednak Endrickowi obecnie do tego dużo bliżej, bo po prostu jest lepszym piłkarzem od Roque..

0

A mi sie wydaje że to był ciężki do obrony strzał i gdyby to wyciągnał mówilibyśmy o kapitalnej interwencji

2

@Andi18 mnie Inigo najbardziej zaskoczył, myślałem że to będzie 4 stoper, który pół sezonu będzie leczył kontuzje, a tu okazał się bezdyskusyjnym liderem linni obrony, Raphinha już pod koniec poprzedniego sezonu pokazał zwyżkę formy więc to nie jest aż takie zaskocznie jak Martinez

0

Fort, Garcia czy Martin z Realem na lewej obronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?