kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Papież Franciszek pewnie zerkał z góry i kręcił głową na zachowanie niektórych polityków
1
@sergio5 tak nam odskoczyli? jeszcze niedawno pamiętam że dzieliły nas 1-2 mecze a teraz po 3 zwycięstwach z rzedu 4?
0
@tbas ile ja bym dał zeby tam byc
0
@ikar34 no tak nikt nie ogląda tylko 100 tysięcy ludzi XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@michal26 i osoba która najwięcej mówi że Duda nas źle reprezentuje na arenie międzynarodowej
1
@Roobo uprzedziłeś mnie
usuwam
20
@BorzyKrzys gdyby Duda tak zrobił to internet by zapłonął, a koalicja by go zlinczowała, tusk już cos napisał o zachowaniu Hołowni?
0
Chodzą pogłoski, że Flick testował ustawienie z Fortem na lewej obronie podczas treningu. Myślę że nawet Fort wyjęty z szafy jest lepszym wyborem niż Martin.. Wiadomo młody by został wrzucony na bardzo głęboką wodę, ale już raz w zeszłym sezonie pokazał że potrafi poradzić sobie z ogromną presją w ważnym meczu i zagrać na wysokim poziomie mimo to że wcześniej nie grał za wiele.. Xavi zaryzykował w meczu z Atleti i Fort odpłacił się świetnym występem, pora teraz na Flicka żeby podjął ryzyko, jestem pewny że gorzej od Martina nie zagra
0
Dzisiaj wszystkie ataki prawą stroną?
5
Lamine Yamal na instagramie " Misja jeszcze się nie skończyła" Prowadź nas chłopaku
0
@rafik300010 tak było widać jak wysiadał z samolotu ze na blond się przefarbował
15
Kolejny komentarz ze śmietankowej:
"Celte przekręcili kilka dni temu ale oni i tak przyp….. się tylko do Realu, jak nas w tej Hiszpanii nienawidzą to szok…"
Tam jakiś mocniejszy towar wleciał chyba
Chyba że kolega się pomylił i zamiast kilku miesięcy temu napisał kilka dni temu..
1
Celta ma rację.. To ona powinna zagrać w tym finalee. Ten mecz to był pieprzony skandal. Większy nawet od dorysowanego buta Lewandowskiego w meczu z Sociedad
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vini14 a na niekorzyść kogo zawsze sędziują?
36
Możecie przestać tak szydzić i wyśmiewać Real Madryt? Nie nadążam z dawaniem herbów
1
@FcPortoFan1999 ponoć symulacja jak w fifie
8
Real Madryt wierzy, że Sławomir Mentzen rzeczywiście może pokonać Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów
9
Ja uważam, że w ramach zadośćuczynienia powinniśmy rozpocząć jutrzejszy mecz od rzutu karnego dla Realu
3
Ale Yamal wygłada memicznie z tą czapką zimową na treningu, młody nie chce wyjawić fryzury na finał, którą i tak już wszyscy widzieli jam wysiadał z samolotu
3
Niech oddają walkowera wtedy, nawet na trening nie wejdą? To już jest chore, niech jutro w ogóle nie wychodzą to nasi chłopacy będą wypoczęci na mecz z Interem. Dla nas same plusy
1
Messi gdyby chciał wejść na fcbarca.com to by nie wszedł
3
Zrobiłem sobie właśnie ten test z jakim kandydatem mam wspólne poglądy, z którym się zgadzam w danych sferach i ogólnie do którego mi najbliżej. No i wyszło mi, że lejemy na miękko Real w sobotę..
0
Strumyk nie działa czy co?
1
Pamiętam jaka tutaj była podjarka Roque, a szydera z Endricka jak ci jeszcze grali w Brazylii.. Nie wydaje mi się żeby któryś z nich zrobił większa karierę, ale to jednak Endrickowi obecnie do tego dużo bliżej, bo po prostu jest lepszym piłkarzem od Roque..
0
A mi sie wydaje że to był ciężki do obrony strzał i gdyby to wyciągnał mówilibyśmy o kapitalnej interwencji
2
@Andi18 mnie Inigo najbardziej zaskoczył, myślałem że to będzie 4 stoper, który pół sezonu będzie leczył kontuzje, a tu okazał się bezdyskusyjnym liderem linni obrony, Raphinha już pod koniec poprzedniego sezonu pokazał zwyżkę formy więc to nie jest aż takie zaskocznie jak Martinez
0
Fort, Garcia czy Martin z Realem na lewej obronie?