2

@Luciano99 Kto się podejmie zastępując @Luciano99??

10

@Luciano99 będzie przegląd komentarzy?? Dawno tak nie czekałem..
Myślę że mogą być ładne kwiatki

0

@Culer9002 tu nie ma i z Argentyną na Messim też nie ma

8


Ja rzucający padem po wylewie w fifie..
Mam nadzieję że tablet cały

10

Zepsuliśmy święta śmietankowym

0

Piękny mecz, a już za 40 minut początek Play-offów NBA.. Świetny to będzie wieczór

31

Bez Olmo nie wygralibyśmy tego meczu

3

Ależ piękny obrazek Flicku z Raphą

1

Victor swietna zmiana

0

Ależ pewnie to wykonał

0

Brawoo Raphaaa. Ależ mi serducho bije

2

Olmo blagam cie

2

3 minuty poszly bo nie trzymamy nerwów na wodzy

1

Brawo Raphinha. Teraz bedzie leżał 3 minuty

1

Nie wykorzystalismy swojego momentu po wyrowaniu. Znowu zwolniliśmy

0

Dawaj Victora Flick

1

Dlaczegi nie lewą nogą Olmo?

1

Z Araujo już bysmy konczyli w 10

1

Alez Kounde jest dzisiaj przesłaby

0

Ferran jedyny z przodu który cos próbuje

7

Ryż by się przydał

0

Ależ Cubarsi to jest szef w tym meczu

0

Do kogo on dośrodkowywał?

1

Czy Martin jest w stanie zagrać chociaż jedną piłkę do przodu jak już jest na połowie przeciwnika?

0

Fermin chyba najlepszy na razie

0

Na jesień byłaby to bramka Raphinhi

1

Jeszcze będzie normalnie, jeszczę będzie przepiękniee...

0

@Lucyffffer1922 dlaczego fatalny?

0

@Starrk Argumentował to tak, ze inni kandydaci przyjdą do niego na rozmowę i będzie mógł wtedy zadać im pytania, a że Trzaskowski odmówil przyjścia to pytał na debacie..

2

@Comentateiro Ależ oczywiście, słuchałem także całego wywiadu z Magdaleną Biejat i według mnie również wypadła całkiem przyzwoicie. Teraz czekam na Szymona bo uważam że Hołownia w takiej formie rozmowy również może tylko zyskać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?