kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 Kto się podejmie zastępując @Luciano99??
10
@Luciano99 będzie przegląd komentarzy?? Dawno tak nie czekałem..
Myślę że mogą być ładne kwiatki
0
@Culer9002 tu nie ma i z Argentyną na Messim też nie ma
8
Ja rzucający padem po wylewie w fifie..
Mam nadzieję że tablet cały
10
Zepsuliśmy święta śmietankowym
0
Piękny mecz, a już za 40 minut początek Play-offów NBA.. Świetny to będzie wieczór
31
Bez Olmo nie wygralibyśmy tego meczu
3
Ależ piękny obrazek Flicku z Raphą
1
Victor swietna zmiana
0
Ależ pewnie to wykonał
0
Brawoo Raphaaa. Ależ mi serducho bije
2
Olmo blagam cie
2
3 minuty poszly bo nie trzymamy nerwów na wodzy
1
Brawo Raphinha. Teraz bedzie leżał 3 minuty
1
Nie wykorzystalismy swojego momentu po wyrowaniu. Znowu zwolniliśmy
0
Dawaj Victora Flick
1
Dlaczegi nie lewą nogą Olmo?
1
Z Araujo już bysmy konczyli w 10
1
Alez Kounde jest dzisiaj przesłaby
0
Ferran jedyny z przodu który cos próbuje
7
Ryż by się przydał
0
Ależ Cubarsi to jest szef w tym meczu
0
Do kogo on dośrodkowywał?
1
Czy Martin jest w stanie zagrać chociaż jedną piłkę do przodu jak już jest na połowie przeciwnika?
0
Fermin chyba najlepszy na razie
0
Na jesień byłaby to bramka Raphinhi
1
Jeszcze będzie normalnie, jeszczę będzie przepiękniee...
0
@Lucyffffer1922 dlaczego fatalny?
0
@Starrk Argumentował to tak, ze inni kandydaci przyjdą do niego na rozmowę i będzie mógł wtedy zadać im pytania, a że Trzaskowski odmówil przyjścia to pytał na debacie..
2
@Comentateiro Ależ oczywiście, słuchałem także całego wywiadu z Magdaleną Biejat i według mnie również wypadła całkiem przyzwoicie. Teraz czekam na Szymona bo uważam że Hołownia w takiej formie rozmowy również może tylko zyskać.