0

Magda już zmienia poglądy

0

Ee to szybko pójdzie ta debata

1

Ale się gubią na TVP

0

8 jest? Kto dojechał jeszcze oprócz Biejat i Rafała?

1

Będzie gdzieś transmisja z tej debaty czy będa tylko wejście do hali pokazywać?

10

Stanowski: "Z Końskich jest poseł Szejna więc można tu też dostać po ryju"
Mazurek: "Krzysztof jesteś mężczyzną więc nic ci nie grozi"

0

Republika chce wejść ale nie może
Hit

9

Trzaskowski czeka na Stanowskiego jak Najman w Częstochowie

5

Ale Stano jest podekscytowany

0

Ja bawiłem się świetnie, zaraz druga runda na TVN-ie

0

@Comentateiro w Krośnie ma wiec gdzie jest wiecej ludzi niż mieszkancow w Konskim i nie chciał ich wystawić

0

No ta ostatnia wypowiedź Hołowni nawet spoko

7

Stano i jego postulaty z tej debaty:
- 6 elektrowni atomowych do końca 2025
- Bank dla każdego Polaka
- Majatek państwowy sprzedawany, a nie oddawanny za darmo
- Drzewo z Niemiec dla każdego Polaka

0

@Encore mocne 8

0

10 minut do debaty na TVN-ie

0

Biedna Senyszyn nie dali jej dokończyć

17

"Hennig-Klęska" ~ Stanowski

1

@Starrk kanal zero

11

Hołownia do Nawrockiego - "Panie Tadeuszu"

2

@Kozinho. Nie no Hołownia też spięty

0

Haha ale riposta Senyszyn

9

"6 elektrowni atomowych do końca 2025 roku" ~ Stanowski
I jak tu na niego nie głosować

0

Stano pewnie nawet nie rozumie tego pytania

0

I te "ale laska" w tle

5

Stano jaką ma beke

7

Na razie Mentzen wygrywa tą debatę

1

@QQL5 na Kanale Zero najlpesza transmisja

0

A gdzie Biejat?

0

Karol jak się uśmiechaa haha
Ale to jest cyrk

0

Stano mówi że to jeszcze chwile potrwa, więc debata nie rozpocznie się o 19

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?