kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magda już zmienia poglądy
0
Ee to szybko pójdzie ta debata
1
Ale się gubią na TVP
0
8 jest? Kto dojechał jeszcze oprócz Biejat i Rafała?
1
Będzie gdzieś transmisja z tej debaty czy będa tylko wejście do hali pokazywać?
10
Stanowski: "Z Końskich jest poseł Szejna więc można tu też dostać po ryju"
Mazurek: "Krzysztof jesteś mężczyzną więc nic ci nie grozi"
0
Republika chce wejść ale nie może
Hit
9
Trzaskowski czeka na Stanowskiego jak Najman w Częstochowie
5
Ale Stano jest podekscytowany
0
Ja bawiłem się świetnie, zaraz druga runda na TVN-ie
0
@Comentateiro w Krośnie ma wiec gdzie jest wiecej ludzi niż mieszkancow w Konskim i nie chciał ich wystawić
0
No ta ostatnia wypowiedź Hołowni nawet spoko
7
Stano i jego postulaty z tej debaty:
- 6 elektrowni atomowych do końca 2025
- Bank dla każdego Polaka
- Majatek państwowy sprzedawany, a nie oddawanny za darmo
- Drzewo z Niemiec dla każdego Polaka
0
@Encore mocne 8
0
10 minut do debaty na TVN-ie
0
Biedna Senyszyn nie dali jej dokończyć
17
"Hennig-Klęska" ~ Stanowski
1
@Starrk kanal zero
11
Hołownia do Nawrockiego - "Panie Tadeuszu"
2
@Kozinho. Nie no Hołownia też spięty
0
Haha ale riposta Senyszyn
9
"6 elektrowni atomowych do końca 2025 roku" ~ Stanowski
I jak tu na niego nie głosować
0
Stano pewnie nawet nie rozumie tego pytania
0
I te "ale laska" w tle
5
Stano jaką ma beke
7
Na razie Mentzen wygrywa tą debatę
1
@QQL5 na Kanale Zero najlpesza transmisja
0
A gdzie Biejat?
0
Karol jak się uśmiechaa haha
Ale to jest cyrk
0
Stano mówi że to jeszcze chwile potrwa, więc debata nie rozpocznie się o 19