kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama W obecnej sytuacji skupiłbym się na sprzedaży, nie na kupowaniu. To i tak będzie sezon przejściowy, a trzeba oszczędzać.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
@LuisSalvano Żebyś wiedział, to było w latach 80-tych, które bardzo przypominają czasy obecnej komuny pisowskiej!
1
Komentarz usunięty
2
@kamyk_23 Już znalazłem, chodziło o - Torque: Jazda na krawędzi
0
Pomocy:-)
Dawno temu oglądałem film, coś w stylu "Szybcy i wściekli", tylko że na motorach.
Ktoś, coś - tytuł?
2
Komentarz usunięty
1
@kubix05 Za moich czasów były jeszcze sznurowane piłki, co prawda ich schyłek, ale...
4
@Fabik Griz przynajmniej coś pobiegał, powalczył a "gryzoń"?
0
@ViscaBarca123 jeśli za bramkę nota w górę, to co najwyżej 5-ka
0
Z tym Vidalem-chaosem to pojechaliście, lol 7-ka, hahaha.
1
@JoeBlack ...a gdzie Mario napisał nieprawdę? Przecież Podlasie i Podkarpacie nadal mentalnie tkwią w XIX wieku, gdzie najwyższą władzą jest "ksiundz".
0
@brzucho już jesteś zgłoszony
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Opadnie kurz po wyborach i nie trzeba będzie długo czekać na "efekty" rozdawnictwa pieniędzy, bo kasa będzie pusta a obligacji nikt nie wykupi, chyba że głupi:-)
9
Głównym problemem tego zespołu (miałem napisać drużyny, ale to nie jest drużyna) jest Messi. Dopóki grali jeszcze Xavi i Iniesta pchła mogła jeszcze usłyszeć - rusz dupę. Teraz każdy się boi, bo może wylecieć ze składu. Wszyscy jadą po Setienie a ja mam tylko żal do niego, że nie pier...pięścią w stół i nie powie Messiemu - kolego - albo gramy i biegamy, albo ława. Messi obecnie myśli, że to jazda figurowa na trawie solistów - te czasy się skończyły panie Lionelu, pora ruszyć dupsko za taką kasę i popracować trochę dla drużyny. Jeśli podejście do gry Messiego się nie zmieni, pożegnałbym bez żalu i tworzył DRUŻYNĘ, właśnie drużynę - jeden za wszystkich...itd.
3
Na stojaka, to wiadomo... panienki w parku. Jak tak zagrają z Napoli, to 3-4 sztuki mają, jak w banku.
0
@TheNekro94 Wiem coś o tym, mieszkałem na Florydzie, to miałem pościel umazaną krwią. Teraz mieszkam w Kalifornii i mam spokój od komarów, są za to inne "cudeńka" :-)
1
@Przemek2323 Ta pierdoła podpisałby nawet wyrok na siebie, gdyby ktoś mu podsunął:-)
0
Gromy na Setiena, że Riki nie gra, a może oszczędzają go na baraże?
2
Ciekaw jestem reakcji notatnika po kontrowersyjnej piątkowej porażce z Depo:-)
0
W oczekiwaniu na meczyk zadam Wam proste pytanie:
co by było gdyby pewnego pięknego dnia, nasz piękny kraj opuścili wszyscy przeciwnicy pisu i konfy, oraz odwrotnie. Jak wyglądałby nasz kraj za 5 lat?
Jestem ciekaw waszych przemyśleń.
4
@Slazmi Najwyraźniej masz coś z "czajnikiem", napraw go, biblioteka, te rzeczy...:-)
0
Trzaskowski prezydentem w I turze - L.A. Pokonał w drzazgi długopisa.
0
@RomanHoffer Może być tak, że w jedną stronę dojedziesz bez problemu, ale po odpoczynku kilka godzin - nie dasz rady wsiąść na rower ponownie, zakwasy, te rzeczy.
0
@Crakitic No to niech stanie sobie w polu karnym i czeka. Nie pamiętasz jak zasuwał po przyjściu do nas?
0
@Bykunn Pełna zgoda, oprócz goli - niewidoczny, ani w odbiorze, ani w kreacji.
2
@Janiama Dla mnie oprócz kilku perełek lata 80-te mogłyby nie istnieć, dekada wcześniej, ooooo takkkkkkkk