2

@Janiama W obecnej sytuacji skupiłbym się na sprzedaży, nie na kupowaniu. To i tak będzie sezon przejściowy, a trzeba oszczędzać.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

@LuisSalvano Żebyś wiedział, to było w latach 80-tych, które bardzo przypominają czasy obecnej komuny pisowskiej!

1

Komentarz usunięty

2

@kamyk_23 Już znalazłem, chodziło o - Torque: Jazda na krawędzi

0

Pomocy:-)
Dawno temu oglądałem film, coś w stylu "Szybcy i wściekli", tylko że na motorach.
Ktoś, coś - tytuł?

2

Komentarz usunięty

1

@kubix05 Za moich czasów były jeszcze sznurowane piłki, co prawda ich schyłek, ale...

4

@Fabik Griz przynajmniej coś pobiegał, powalczył a "gryzoń"?

0

@ViscaBarca123 jeśli za bramkę nota w górę, to co najwyżej 5-ka

0

Z tym Vidalem-chaosem to pojechaliście, lol 7-ka, hahaha.

1

@JoeBlack ...a gdzie Mario napisał nieprawdę? Przecież Podlasie i Podkarpacie nadal mentalnie tkwią w XIX wieku, gdzie najwyższą władzą jest "ksiundz".

0

@brzucho już jesteś zgłoszony

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk Opadnie kurz po wyborach i nie trzeba będzie długo czekać na "efekty" rozdawnictwa pieniędzy, bo kasa będzie pusta a obligacji nikt nie wykupi, chyba że głupi:-)

9

Głównym problemem tego zespołu (miałem napisać drużyny, ale to nie jest drużyna) jest Messi. Dopóki grali jeszcze Xavi i Iniesta pchła mogła jeszcze usłyszeć - rusz dupę. Teraz każdy się boi, bo może wylecieć ze składu. Wszyscy jadą po Setienie a ja mam tylko żal do niego, że nie pier...pięścią w stół i nie powie Messiemu - kolego - albo gramy i biegamy, albo ława. Messi obecnie myśli, że to jazda figurowa na trawie solistów - te czasy się skończyły panie Lionelu, pora ruszyć dupsko za taką kasę i popracować trochę dla drużyny. Jeśli podejście do gry Messiego się nie zmieni, pożegnałbym bez żalu i tworzył DRUŻYNĘ, właśnie drużynę - jeden za wszystkich...itd.

3

Na stojaka, to wiadomo... panienki w parku. Jak tak zagrają z Napoli, to 3-4 sztuki mają, jak w banku.

0

@TheNekro94 Wiem coś o tym, mieszkałem na Florydzie, to miałem pościel umazaną krwią. Teraz mieszkam w Kalifornii i mam spokój od komarów, są za to inne "cudeńka" :-)

1

@Przemek2323 Ta pierdoła podpisałby nawet wyrok na siebie, gdyby ktoś mu podsunął:-)

0

Gromy na Setiena, że Riki nie gra, a może oszczędzają go na baraże?

2

Ciekaw jestem reakcji notatnika po kontrowersyjnej piątkowej porażce z Depo:-)

0

W oczekiwaniu na meczyk zadam Wam proste pytanie:
co by było gdyby pewnego pięknego dnia, nasz piękny kraj opuścili wszyscy przeciwnicy pisu i konfy, oraz odwrotnie. Jak wyglądałby nasz kraj za 5 lat?
Jestem ciekaw waszych przemyśleń.

4

@Slazmi Najwyraźniej masz coś z "czajnikiem", napraw go, biblioteka, te rzeczy...:-)

0

Trzaskowski prezydentem w I turze - L.A. Pokonał w drzazgi długopisa.

0

@RomanHoffer Może być tak, że w jedną stronę dojedziesz bez problemu, ale po odpoczynku kilka godzin - nie dasz rady wsiąść na rower ponownie, zakwasy, te rzeczy.

0

@Crakitic No to niech stanie sobie w polu karnym i czeka. Nie pamiętasz jak zasuwał po przyjściu do nas?

0

@Bykunn Pełna zgoda, oprócz goli - niewidoczny, ani w odbiorze, ani w kreacji.

2

@Janiama Dla mnie oprócz kilku perełek lata 80-te mogłyby nie istnieć, dekada wcześniej, ooooo takkkkkkkk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?