0

@Shad Z wieloma Twoimi tezami się nie zgadzam ale szacun za ogrom pracy, który w to włożyłeś. Przeczytałem wszystko, łącznie z komentarzami, niektóre bardzo ciekawe.
Takie pytanie na koniec - skąd czerpiesz info na temat naszych młodych graczy, chodziłeś na mecze drużyny rezerw, czy juniorów?

0

@cat_r37 ... a gdzie zrobił, trochę z repką Holandii?

0

@cat_r37 Przestań wypisywać takie bzdury. EV przy tym catenaccio, które graliśmy, pastuch dał mu szansę i obsrał się na LM i Koeman, który nigdzie kariery nie zrobił, to są ci trenerzy, o których piszesz? Jeśli chodzi o repkę to Puig był za drobny jeszcze 2-3 lata temu, a jak już dostał powołanie, to był w hierarchi wyżej niż Pedri... i RK przyspawał go do ławki, to jak miał dostać powołanie?

0

@Litman Wydaje mi się, że wcześniej pożegnamy rudego. Oby!!!

3

Pisałem tydzień temu, napiszę i dzisiaj.
Czy Koeman myśli, że miliony ojro będą robić grę a nie zawodnicy grający na swoich pozycjach? Chyba że zaczną gryźć trawę i zabiją mecz intensywnością połączoną z kreatywnością.
Kiedy szansę dostanie Konrad, kiedy wreszcie Trincao zagra na miarę swoich możliwości, na ławie?

0

@JarekS Oj Jareczku, gdzie Ty widziałeś moje wpisy na temat Busiego? Zagra słabo, to daję temu wyraz a zdarza się to coraz częściej. Busi po podpisaniu kontraktu 3-4 lata temu zalicza zjazd po równi pochyłej i nawet taki znafffca jak Ty musi to przyznać. Busi jest już reliktem przeszłości, dzisiaj już gra się inaczej, co pokazują nam corocznie w końcowej fazie LM.
Piszesz, że uczą się przy Busim... FdJ wymiatał w Ajaxie bo oni nie grali tak archaicznej piłki jak obecnie gra Sergio i nauka, to na treningu, nie w meczu.
Podejrzewam, że jak ja grałem (na dosyć dobrym poziomie) w piłkę, to Ciebie nie było jeszcze na świecie kolego, więc daruj sobie analizy moich postów, bo czas pokaże, kto miał rację, nie oczekuję na odzew, daruj sobie.

0

@JarekS Owszem, nie gra ale dlatego, że Koemanowi nie wpadnie do rudej pały, że nie ma zawodników na takie granie jak grał z Holandią, tam miał zawodników wybieganych, a u nas Busi, Pjanić? Niech spróbuje zagrać 433 Z F. de Jongiem, Alenią i Puigiem, ale trzeba mieć jaja żeby posadzić miliony ojro na ławie, a on najwyraźniej ich nie ma.

0

@19cukier48 Nie daje rady? Początki z wprowadzaniem myśli szkoleniowej przyznam, były nieciekawe, ale teraz jadą po wszystkich równo, sprawdź:-)

2

@JarekS Mam dokładnie w ...gdzieś zagraniczne fora. Nie byłem zwolennikiem zatrudniania RK... ale w myśl zasady, dałem mu się wykazać przez kilka m-cy. Zmienił taktykę grając dwoma pivotami żeby tracić mniej bramek i co, ano tracimy więcej - wylewy stoperów, nie wracający pomocnicy.
Dał się wreszcie pokazać Puigowi, który znowu, jak za Setiena zjadł powolne krowy typu deJong, Pjanić. Teraz sobie wymyślił, że Puig to kabel... ludzie!!! Mam nadzieję, że po wyborach dostanie kopala w cztery litery i wreszcie Xavi rozpocznie odbudowę a u niego prawdopodobnie od Puiga będzie rozpoczynało się ustalanie składu.

13

Skoro już dziabnął ozorem na temat Puiga, to niech powie do końca, co mu nie pasuje w grze naszego wychowanka.

1

@student97r Może pod wodzą nowego trenera Clippersi pokażą miejsce w szeregu Lakersom? Ach, zapomniałem dodać, jeśli George wróci do swojej najlepszej gry.

1

@barcelonaLM Miód na serce jak kretyn dostaje łomot!!!

12

@ShinobiQWE Kibicuję Barcelonie już 44 lata i nie takie rzeczy widziałem. Spokojnie, w przeciągu 2-3 m-cy wszystko może się diametralnie zmienić i ci, którzy będą się cieszyć z wylosowania Barcy mogą zagryzać wargi. :-)

0

@Rewolucja123 ... i właśnie na takich zawodnikach trzeba budować drużynę, takim, którym się chce i mają Barcę w sercu. Zaraz okaże się - jak Dembinho ma Barcelonę (w sercu, czy obok) przy podpisywaniu nowego kontraktu:-)

3

@Coutinho007 Odpowiedź jest bardzo prosta - Messi. Jakoś bez niego na boisku każdy zaczyna grać inaczej, jakby puszczała blokada. Messi przestał grać, zaczął gwiazdorzyć - sprowadź mu tego, tamtego a on nadal spaceruje z myślami w PSG lub City.

0

@NaFazieHitman Czego się spodziewać po pisowskiej mendzie? Zaczęli od stadniny a skończą na całym kraju.

0

@Michalak "chumor", ludzie ogarnijcie się, takie babole walić?

2

@AxelF Jesteś fanboyem Messiego? Bzdury piszesz kolego. Gdyby wszyscy olewali grę gdy przeciwnik ma piłkę to byłaby rzeźnia, więc...kiedy Messi spacerował (piłka była rozgrywana nawet 2-3 metry od niego, nie reagował, miał tzw chodzący relaks) reszta musiała gonić za piłką. Dość mam tej świętej krowy, albo zap.........jak wszyscy, albo ława, może wtedy przemyśli, że to jednak drużyna FC Barcelona a nie Messi FC.
Pomimo zasług jakie my kibice zawdzięczamy Messiemu, to najwyższy czas pożegnać go z honorami i zacząć budować DRUŻYNĘ a nie zlepek milinów ojro.

0

@tobiasson92 Chciałem zaznaczyć, że to jednak gra drużynowa, nie indywidualna. W trzech poprzednich meczach widziałem kolektyw, dzisiaj nic z niego nie zostało.

2

Ciężko to napisać ale Messi out!!!

0

Koeman wyszedł z założenia, że da im milionami eurosów po oczach... ja to widzę cienko:-(

2

@kuczyniak Co w tym dziwnego? Ja najpierw na notatnik bo tam zawsze po północy jest prasówka. Najwyższa pora żeby nasi redaktorzy nie kładli się spać, tylko wyprzedzili kolegów z notatnika.

1

@DLFCB Wytrzymałe BESTIE:-)

1

@student97r Mam nadzieję, że Tyron Lue wyciśnie wreszcie z tego zespołu cały potencjał i moi Clippersi będą królować na parkietach NBA.

0

@Cwaniak4 Pisałem o tym i nadal w to wierzę, zająknąłem się też o ZP dla niego (jeśli ominą go kontuzje), pozdrawiam.

0

@roza96 Tylko Bose SoundSport. Zamówiłem teraz w promocji za 86$, takie same jak mam od 3 lat, ale baterie po 3 latach wytrzymują tylko 2 godziny.

32

Szacun za okładki dla madryckich gazet.

3

Tak mnie wzięło na wspominki i rozmyślania.
Czy nie wydaje się wam, że Maradona to taki Mike Tyson piłki?
Obaj w szczycie byli niedoścignieni, później zaczęły się narkotyki i zjazd po równi pochyłej.

5

@Ojciec5tkidzieci Stuknij jeszcze 5-kę i zmień nick, wtedy będzie zrozumiałe czemu tak gloryfikujesz pisowców, lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?