kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pikass14 Spokojnie, usiądziesz po godzince dziennie i będzie ubywać. Ja musiałem to zrobić, żeby ułożyć to wszystko chronologicznie, oczywiście nie wszystko, bo dużą część już miałem. Warto to zrobić, bo muzyki będzie Ci przybywać i się z czasem nie połapiesz:-) Wytrwałości życzę:-)))
1
@pikass14 Też tak miałem, zajęło mi to pół roku, innej możliwości nie znam. Mam tego ponad 15k:-)
0
@kuz Zapewne tak:-( Nigdy nie byłem fanem Koemana jako trenera. Może nasza przyszłość w pomocy , to Puig, Moriba i Pedri - na miarę XBI:-)
2
@kamiVeB Jestem fanem jego talentu, to takie "żywe sreberko", mobilny i grający z głową. Nam potrzeba ruchu w pomocy a nie Busiego i jego obrotów wokół własnej osi, dzisiaj już tak się nie gra.
0
@Coutinho007 ... z tym, że to byli dziadkowie grający - ty do mnie, ja do ciebie, pokroju Vidala czy Rakiety:-)
0
@damian777 ... żebyś wiedział, to granie na dwóch pivotów w meczach gdzie ciśniemy rywala ma się tak, jak pięść do oka. Nam potrzeba ruchu w pomocy a nie statyki.
0
@Coutinho007 Końcówki (przy dobrym wyniku) należą się naszej legendzie:-)
2
Mam nadzieję, że Koeman udowodni nam wszystkim, że jednak Puig nie nadaje się do Barcy wystawiając taką jedenastkę
Neto
Dest, FdJ, Lenglet, Alba
Puig, Pjanić, Pedri
Fati, Grizz, Dembuś
0
@BorzyKrzys Tego się nie dowiemy, dopóki Koeman nie da mu szansy. To już farmer ogarnął, że Puig to jest perełka.
0
@kerouac Gdyby napisał to ktoś inny, to tak - ironia, ale Ty w to wierzysz.
0
Komentarz usunięty
0
@koksik2700 Wiesz coś o negocjacjach? Żeby dostać to co chcesz musisz na dzień dobry postawić wysoko poprzeczkę:-)
0
@kerouac Tylko PO pod warunkiem, że przedstawią prawdę o finansach i program na kilka(naście) lat, jak wyjść z tego bagna.
1
@matelkoveb Nie rozumiem postępowania Koemana wobec Puiga. Dałby mu zagrać cały mecz i po słabej grze powiedzieć mu, widzisz - nie nadajesz się a co byłoby, gdyby zagrał fenomenalnie?
1
@VamosRakieta Ja myślę, że grał nogami 100 razy lepiej niż Mats z Bayernem:-)
0
@pax Ja to widziałem, dostał 7-kę :-)
5
@LukaszFan Łatwo rzucić taki slogan, jakieś przykłady kłamstwa, manipulacji by się przydały.
0
taki składzik na dzisiejszy mecz;
Neto
Dest, Araujo, Lenglet, Alba
Roberto, FdJ, Puig
Dembele, Messi, Fati
sądzę, że należy się Rikiemu szansa od pierwszej minuty, Pedri nie jest jeszcze gotowy ale wiążę z Nim duże nadzieje.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Chakalaka Nie tylko Judas... Cozy Powell, Don Airey - z nimi również wodził palcami po gryfie:-)
0
@herbblaugrana ... co za różnica, przecież obaj są kretynami:-(
0
@marcin000019 Spadaj trollu!!! Już widzę którąś z kolei dyskusję, w której próbujesz "zabłysnąć", tfu:-(
3
@Wossi61FCB Fajnie to napisałeś, mam tylko jedno ale... Trincao powinien jeszcze sporo się uczyć wchodząc w końcówkach, dla mnie Dembuś pewniejszy (póki zdrowy).
0
Niestety, nadal nie mamy trenera:-(
1
Ronald gdzieś poszedł? Bo aż prosi się o zmiany a ten siedzi jak głąb!!!
0
@cyron1 Brawo, nareszcie ktoś nazwał tego gnoma po imieniu!!!
2
Wielu było i jest "kozaków" ale w końcu każdy trafi na swojego i może być ciężko go poskładać, karma...
5
@Klaudia30 Mamy takich zawodników, że mimo życiówki Getafe, mogliby poskrobać nas po jajcach, czego zabrakło...ano tego samego co za ostatnich "trenerów" WALKI!!!
0
@Coutinho007 Najlepsze - daj sobie spokój
Najgorsze -bez Ciebie ni ma tego kolorytu:-)
4
Do tych, którzy krytykują Dembele - chłopak nie grał przez prawie rok, tylko idiota nie widzi w tym problemu, a gdzie czas na oswojenie się z piłką ( po tak ciężkich kontuzjach), oprócz tego w wypowiedziach Koomana, że niby jest w kolejce za Fatim??? a co Fati dziś pokazał??? juniorek, któremu wyszły 3-4 mecze????
Spokojnie... Fati jeszcze nie raz s.......li, ma na to czas., ale trener, który zdejmuje najlepszego zawodnika w 2-giej połowie kosztem beznadziejnego Grizmana zasługuje na kilka słów krytyki.... dlaczego Puig tak późno???? dlaczego Leo tak długo??? dlaczego S. Roberto ( notabene - rozgrywający każdą piłkę do tyłu0 tak długo) - wybrał i co???
Nie będziemy go zwalniać, bo to legenda.... gdyby miał cochones, to.... Messi out, Griezman out, FdJ out and Puig in, Brait.. and Alenia in.
Co zmieniłoby to posunięcie, ano tak. druga linia zaczęłaby dominować na placu, co za tym idzie - musieliby podejść wyżej... i tu jest magik Puig, tyle?, aż tyle