0

@LionelMessi1994 ... ale musisz mieć IP spoza Polski

0

@kerouac Odpowiem tak - gdyby Perez się nie zesrał i dał prowadzić Solariemu dalej , to dzisiaj bylibyśmy w ciemnej dupie, oglądając plecy Realu.

17

Ale mnie cieszy ta "żałoba" w studiu LM:-)))

2

@Coutinho007 ...bo tylko Grizz ma na tyle sił żeby nadążyć za Semedo.

2

@ksobi Co się dziwisz kretynowi jak on Brycha odkrył dopiero w drugiej połowie. W pierwszej sędziował inny Niemiec, który już dawno na emeryturze:-)

1

@NeroTFP Sam widzisz, ja mam tak samo. Pomyśl, co młodzież teraz czyta? Za moich młodych lat łykałem 2-3 powieści tygodniowo, to właśnie z tego bierze się inteligencja, sznyt itd.

3

@NeroTFP Wychodzi na wierzch brak oczytania. Kiedyś dobra książka była rozrywką, dzisiaj internety i inne bzdety, w których roi się od błędów ortograficznych, stylistycznych itd, itp.

1

@pax Ja oglądałem cały mecz, nie skróty na YT.

1

@pax Pamiętamy też jak schował go do kieszeni w pierwszym meczu.

3

@Chwytliwy Zgoda, ale u nas takie bluzgi nie przechodzą.

1

@lukaszbrk Ja jestem, ale musiałbym już wsiadać w samolot bo lot trwa 14 godzin do Warszawy, a gdzie jeszcze Kraków:-)

1

Poczytałem trochę na stronie Realu. Jakie tam bluzgi lecą, to głowa mała. My w porównaniu z nimi to szczyt elegancji.

0

@darekj102 sporo tego jest ale zainfekowana ta stronka:-(

1

@Volk to film z N. Cage, niestety nie mogę przypomnieć sobie tytułu:-(

0

@El Ronaldinho strona działa, owszem, ale filmy się nie wyświetlają, tylko jest jakieś info, że nie obsługuje jakiegoś formatu:-(

0

@FafitFCB innych, znaczy jakich, jeśli masz coś na myśli?:-)

0

3filmy.com - zablokowane, ktoś coś wie?

0

@tadzik447 mnie działał jeszcze 15 minut temu, po przechodzeniu w następny odcinek wyświetla się info o nie znaleziono formatu do obsługiwania:-(((

0

Czyżby 3filmy.com zablokowane?

0

@HansLanda Jedną wielką bzdurą to jesteś Ty kolego. Gdzie ja napisałem, że wygonili go z City? Napisałem, że w dzisiejszym meczu gość wymiata.

1

Jestem zauroczony grą Angelinho, ależ chodzi ten facet, Albę czapką kryje.

0

@zawsze_barca Nie macie wrażenia, że "długopis" przemawia jak Duce?

1

Czemu ma służyć ten artykuł? Ja za stawianie niewygodnych pytań dotyczących ostatnich trenerów dostawałem bana.

1

@kerouac ...a do spluwaczki się zmieści?

0

Setien ma jednak pecha. Wstawmy w miejsce Fatiego, Dembele w formie i takie Getafe wyjeżdża z bagażem 5-6 goli

0

@kerouac O czym Ty chłopcze bredzisz, czytałeś ich program?

3

@rado_Barca Bo tutaj jest masa dzieciarni, która w .... była i g widziała, a to nie jest przekrój całego społeczeństwa.

13

@BaroPodertos Może dlatego, że jest "brunatny"? Zresztą ich program polityczny, to czysta utopia.

13

@puyol_presidend5 Na wybory pójdę, ale w życiu nie na bosaka, w butach pójdę.
Och milenialsi, krótko żyjecie na tym świecie i dlatego daliście się zauroczyć Konfederacji, kilkadziesiąt lat temu miałem podobnie, zagłosowałem na Korwina, czego do dzisiaj żałuję!

0

@ranger3120 Jem tego mnóstwo, sąsiad ma 3 drzewka i mam zawsze świeże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?