kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelMessi1994 ... ale musisz mieć IP spoza Polski
0
@kerouac Odpowiem tak - gdyby Perez się nie zesrał i dał prowadzić Solariemu dalej , to dzisiaj bylibyśmy w ciemnej dupie, oglądając plecy Realu.
17
Ale mnie cieszy ta "żałoba" w studiu LM:-)))
2
@Coutinho007 ...bo tylko Grizz ma na tyle sił żeby nadążyć za Semedo.
2
@ksobi Co się dziwisz kretynowi jak on Brycha odkrył dopiero w drugiej połowie. W pierwszej sędziował inny Niemiec, który już dawno na emeryturze:-)
1
@NeroTFP Sam widzisz, ja mam tak samo. Pomyśl, co młodzież teraz czyta? Za moich młodych lat łykałem 2-3 powieści tygodniowo, to właśnie z tego bierze się inteligencja, sznyt itd.
3
@NeroTFP Wychodzi na wierzch brak oczytania. Kiedyś dobra książka była rozrywką, dzisiaj internety i inne bzdety, w których roi się od błędów ortograficznych, stylistycznych itd, itp.
1
@pax Ja oglądałem cały mecz, nie skróty na YT.
1
@pax Pamiętamy też jak schował go do kieszeni w pierwszym meczu.
3
@Chwytliwy Zgoda, ale u nas takie bluzgi nie przechodzą.
1
@lukaszbrk Ja jestem, ale musiałbym już wsiadać w samolot bo lot trwa 14 godzin do Warszawy, a gdzie jeszcze Kraków:-)
1
Poczytałem trochę na stronie Realu. Jakie tam bluzgi lecą, to głowa mała. My w porównaniu z nimi to szczyt elegancji.
0
@darekj102 sporo tego jest ale zainfekowana ta stronka:-(
1
@Volk to film z N. Cage, niestety nie mogę przypomnieć sobie tytułu:-(
0
@El Ronaldinho strona działa, owszem, ale filmy się nie wyświetlają, tylko jest jakieś info, że nie obsługuje jakiegoś formatu:-(
0
@FafitFCB innych, znaczy jakich, jeśli masz coś na myśli?:-)
0
3filmy.com - zablokowane, ktoś coś wie?
0
@tadzik447 mnie działał jeszcze 15 minut temu, po przechodzeniu w następny odcinek wyświetla się info o nie znaleziono formatu do obsługiwania:-(((
0
Czyżby 3filmy.com zablokowane?
0
@HansLanda Jedną wielką bzdurą to jesteś Ty kolego. Gdzie ja napisałem, że wygonili go z City? Napisałem, że w dzisiejszym meczu gość wymiata.
1
Jestem zauroczony grą Angelinho, ależ chodzi ten facet, Albę czapką kryje.
0
@zawsze_barca Nie macie wrażenia, że "długopis" przemawia jak Duce?
1
Czemu ma służyć ten artykuł? Ja za stawianie niewygodnych pytań dotyczących ostatnich trenerów dostawałem bana.
1
@kerouac ...a do spluwaczki się zmieści?
0
Setien ma jednak pecha. Wstawmy w miejsce Fatiego, Dembele w formie i takie Getafe wyjeżdża z bagażem 5-6 goli
0
@kerouac O czym Ty chłopcze bredzisz, czytałeś ich program?
3
@rado_Barca Bo tutaj jest masa dzieciarni, która w .... była i g widziała, a to nie jest przekrój całego społeczeństwa.
13
@BaroPodertos Może dlatego, że jest "brunatny"? Zresztą ich program polityczny, to czysta utopia.
13
@puyol_presidend5 Na wybory pójdę, ale w życiu nie na bosaka, w butach pójdę.
Och milenialsi, krótko żyjecie na tym świecie i dlatego daliście się zauroczyć Konfederacji, kilkadziesiąt lat temu miałem podobnie, zagłosowałem na Korwina, czego do dzisiaj żałuję!
0
@ranger3120 Jem tego mnóstwo, sąsiad ma 3 drzewka i mam zawsze świeże.