0

@FC1899Barca ...szerokiej drogi!!!

0

@GadulkiGembulki Codziennie na ulicy widzę więcej pięknych amerykanek, niż w Twoim poście:-)

1

@kubix05 Super!
...ale do ochów i achów dodam małą łyżkę dziegciu, we wpisie o Kurku... nie oboje - obaj się pisze, bez spiny, pozdrówki:-)

3

@BarcaInfo Wyraźnie widać, że Leo rozgląda się za prawdziwym trenerem, nie wydmuszką, która mu kadzi do ucha!

0

@PJ777 Obym się mylił, ja nie widzę potencjału w tym chłopaku. Błędem było wypożyczenie na siłę Todibo, który w meczu z Interem pokazał więcej niż Mingueza w kilku meczach.

0

@MatizxD U mnie jeszcze 3 godz i 10 minut do Nowego Roku:-)

0

To może się udać pod kilkoma warunkami.
1. Kapitan pokazuje swoim zaangażowaniem, że mu zależy.
2. Umtiti wraca do składu z formą sprzed kontuzji.
3. Środek w składzie Puig, FdJ i Pedri zagra na miarę naszych oczekiwań.
4. Dembele przestanie się łamać.
5. Na lewym ataku odpali Konrad w oczekiwaniu na powrót Ansu.
Podstawa wyglądałaby tak;
Marc
Dest, Araujo, Umtiti, Alba
Puig, FdJ, Pedri
Dembele, Messi, Konrad
Gdyby to się udało, to kto wie?

0

@BigVu Ja myślę, że grając z drużyną Xaviego zebralibyśmy niezły łomot w obecnej chwili:-)

8

Nigdzie nie idź chłopaku. Jeśli (odpukać) dzisiaj w plecy, to RK będzie szukał klubu, nie Ty.

1

@NaFazieHitman Szkoda na ciebie klawiatury, bye dzieciaczku:-(

2

@NaFazieHitman Ależ jesteś, jak całka - z góry i z dołu:-) Nie załapałeś. Napisałem, że robiłeś jeszcze w pieluchy, Ty odpisałeś, że więcej od pozostałej młodzieży:-)
Gdzie ja Ci gdzieś wyjechałem z komuną i co Ty możesz o nich wiedzieć? Ja to wszystko przeżyłem i mogę na ten temat dyskutować, bo wiem to z autopsji a Ty nie masz żadnej podstawy do dyskusji i lepiej przestań wypisywać bzdury! W nawiasie, nie tylko na ten temat - chyba rzeczywiście masz coś z FAZĄ:-)))

3

@NaFazieHitman Przeczytaj uważnie mój wpis do Ciebie, później możesz tarzać się ze śmiechu (jeśli załapiesz, co napisałeś w odpowiedzi)

3

@NaFazieHitman Ty możesz najwięcej o tym wiedzieć, robiłeś w pieluchy jeszcze:-(

4

Ronaldo najlepszym piłkarzem nowego tysiąclecia, pełna zgoda, bo kosmitów nie brano pod uwagę:-)

2

Może do L.A.Galaxy, jeśli nie, to wracam na Florydę:-)

5

@IronSanHybrid Dzięki, bo to strzał w stopę:-(

27

Wie ktoś może jak wyłączyć to wycie po zlajkowaniu posta?

0

@Janiama Oby bez jego udziału zrobili z tego Eibar przecier pomidorowy, wielu fanboyom Messiego dałoby to do myślenia, a i jemu samemu też.

1

@arkasath Ja zacząłem od Floydów w '68 roku... i tak do dzisiaj uzbierało się blisko 16 k albumów z podobną muzyką.

1

@RomanHoffer Też jestem z tych okolic ale od 16 lat mieszkam w ciepłym klimacie a częściej widzę śnieg od Was, wystarczy spojrzeć na szczyty gór:-)

2

@DonMatteo901 W takim towarzystwie wolałbym siedzieć z babami, mają trzeźwiejsze spojrzenie na świat, niż pić z takimi ...

0

@student97r Jeśli... jeśli MJ nie zrobiłby sobie przerwy od koszykówki, to wykręciłby takie liczy, że żadnemu koszykarzowi nawet do głowy by nie wpadło żeby to przebić

1

@kubix05 Kartka na alkohol rozwala system:-)
Na szczęście miałem w rodzinie wielu abstynentów, to i kartek starczało:-)

0

@Pilka_jest_okragla Oby tak, z taką grą to jest zakalec w cieście a nie rodzynka. Wieczny foch, każda piłka przez niego, kontra idzie a Leo człapie w oczekiwaniu na piłkę. To nie ten Messi sprzed 2-3 sezonów, w których ratował dupę pseudo trenerowi Erneściakowi.
Pożegnać z honorami i zacząć budować nową Barcę!

0

@Leon15 Nikt tutaj nie mówi o 1-szym wyborze, mógłby mu dać prawdziwą szansę przy tym maraźmie w pomocy i jeśli by go zawiódł, to bye.
Zawsze tutaj broniłem Dembele, będę też bronił Puiga bo widzę w nich potencjał do gry, której tak oczekujemy.

1

@Tomek_TF A może to Ronald jest dzbanem, bo trener zawsze może przyczepić się do intensywności treningu swojego zawodnika i chce wybrnąć z tego, że powiedział o tym wypożyczeniu. Nie wydaje mi się, że Rysiu będąc na cenzurowanym tak jawnie sikałby Ronaldowi na buty.

0

@Janiama Ja myślę, że wkrótce się przekonamy, za miesiąc lub dwa. Przyjdzie nowy zarząd, będą zmiany itd,itp.
Ja jestem pewny, że Puig pozamyka japy niedowiarkom, co nawet bez rytmu meczowego udowodnił w tych kilkudziesięciu minutach na boisku.

1

Gdzie leży prawda? Który jest większym dzbanem - Koeman mówiący o Ryszardzie, że olewa treningi, czy Puig wiedząc o tym, że trener go nie lubi a jednak olewa?
Nie będąc w środku chyba się tego nie dowiemy:-(

5

Kwintesencja stylu Koemana. Nie byłem zwolennikiem zatrudniania tego pana, jak widać słusznie. Obrażony na Puiga wzmacnia pomoc Minguezą, co qqqqqq ma być?

16

@Gwyn ...a błyśnij im w oczy legitymacją partyjną z awatara, na bank się wystraszą i dadzą Ci nawet za darmo, lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?