kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
2
@tobiasson92 Te ........ .........., niech ich .... .......!!!!!!!!
Wykropkowałem, niech każdy sobie wpisze w miejsce kropek, co uważa za stosowne:-(
0
@mart Czarna księga (Black Book)
0
@contowsky ...stuletnie drzewko ma średnicę ćwierćdolarówki!
0
@Vhaeraun gram w FoE od kilku lat, niezły
2
@IronSanHybrid ...nie uważasz, że obecna władza robi z biednych policjantów coś na podobieństwo ZOMO, żeby w razie draki wiedzieli po której stronie mają stać?
1
Komentarz usunięty
17
Bosak (który nie jest z mojej bajki) miał problemy z zebraniem 150 tys. podpisów, a taki "apaszka" pyk i zebrał. Sprawa śmierdzi i jest już w prokuraturze.
0
Poznałem kilka m-cy temu fajnego kumpla - Michael - amerykanin indiańskich rysów. Zgadaliśmy się o muzyce i ciach...okazało się, że mamy podobne zainteresowania i właśnie skończyłem wgrywać w mojego iTunes brakujące płyty z dyskografii Within Temptation, rewelacja:-)
0
@Shapiro ... za to braciszek nadrobił za niego, wlewając w siebie alkohol.
0
@MarioVeB! ...do "tutki" też nie wsiadł, został z mamusią
2
@Iniesta91 3filmy.com
1
@barcelonaLM Tak, tylko że w Stanach bilion = miliard
1
@KamQiX Twoja racja:-) Miałem na myśli płytę bluesową i tak poszło...:-)
0
Jeśli ktoś myśli, że S. Seagal potrafi tylko kopać, to proszę posłuchać jego innych talentów na płycie "Mojo Blues".
8
Obejrzałem teraz 2:6 w Madrycie i tylko Ikerowi i Undiano Real zawdzięcza, że nie skończyło się dwu-cyfrowo.
0
@tobiasson92 Nie szkoda Ci klawiatury na tego pisiego trola?
0
@Colon Tak na szybko;
Progressive Rock Christmas - Various Artists (niestety nie znalazłem na YT) porównaj z innymi wykonaniami:-)
Swoją drogą - przepiękna płyta, warto nawet bez Świątecznej otoczki posłuchać.
0
Komentarz usunięty
0
@Hawajczyk Na mnie disco polo działało od 0,5l w górę.
2
@Danny Gaucho Ja pamiętam jeszcze mistrzostwa z 1970 roku w Meksyku:-) Siedziało się kilku sąsiadów u mojego "staruszka" po nocach oglądając to na ruskim cudzie techniki - "Rubin".
0
@tobiasson92 ...co to jest "bul"?
5
@Mazi Coś w tym jest, do drugiej tury się dostanie, ale tam przegra z kretesem. Masz rację, chociaż jestem zwolennikiem PO, to mój głos pójdzie na Kosiniaka. Jako jedyny ma szansę w II turze.
2
@kubix05 "Kilka" dolarów (bonów) wtedy wydałem:-)
3
@Janiama Myślące rządy w czasie prosperity odkładały pieniądze, nasi kretyni rozdawali, żeby motłoch na nich głosował:-(
0
Piękny film zaliczyłem przed chwilą - Szkoła dla łobuzów. Polecam ku przestrodze, szczególnie pisim wyznawcom.
0
@Kusco15 ...co to jest "madka"?
5
@nadachu Chwała Ci za ten tekst. Może wieeeeeelu ludziom nareszcie zapalą się styki, że ci partacze pisowscy są do czegoś zdolni, och przepraszam, są zdolni do rabunku naszych pieniędzy!!!
0
@tobiasson92 ...a za dwa miechy kupią 2 jabole za 500+!!! Dobrze im tak, niedługo na kosach wyp.... ten (nie)rząd, hehe
0
@beznicku1000 normalnie, raz do roku robię badania krwi na cholesterol, próby wątrobowe, cukier i prostatę, cały koszt = ok 380$