1

Komentarz usunięty

2

@tobiasson92 Te ........ .........., niech ich .... .......!!!!!!!!
Wykropkowałem, niech każdy sobie wpisze w miejsce kropek, co uważa za stosowne:-(

0

@mart Czarna księga (Black Book)

0

@contowsky ...stuletnie drzewko ma średnicę ćwierćdolarówki!

0

@Vhaeraun gram w FoE od kilku lat, niezły

2

@IronSanHybrid ...nie uważasz, że obecna władza robi z biednych policjantów coś na podobieństwo ZOMO, żeby w razie draki wiedzieli po której stronie mają stać?

1

Komentarz usunięty

17

Bosak (który nie jest z mojej bajki) miał problemy z zebraniem 150 tys. podpisów, a taki "apaszka" pyk i zebrał. Sprawa śmierdzi i jest już w prokuraturze.

0

Poznałem kilka m-cy temu fajnego kumpla - Michael - amerykanin indiańskich rysów. Zgadaliśmy się o muzyce i ciach...okazało się, że mamy podobne zainteresowania i właśnie skończyłem wgrywać w mojego iTunes brakujące płyty z dyskografii Within Temptation, rewelacja:-)

0

@Shapiro ... za to braciszek nadrobił za niego, wlewając w siebie alkohol.

0

@MarioVeB! ...do "tutki" też nie wsiadł, został z mamusią

2

@Iniesta91 3filmy.com

1

@barcelonaLM Tak, tylko że w Stanach bilion = miliard

1

@KamQiX Twoja racja:-) Miałem na myśli płytę bluesową i tak poszło...:-)

0

Jeśli ktoś myśli, że S. Seagal potrafi tylko kopać, to proszę posłuchać jego innych talentów na płycie "Mojo Blues".

8

Obejrzałem teraz 2:6 w Madrycie i tylko Ikerowi i Undiano Real zawdzięcza, że nie skończyło się dwu-cyfrowo.

0

@tobiasson92 Nie szkoda Ci klawiatury na tego pisiego trola?

0

@Colon Tak na szybko;
Progressive Rock Christmas - Various Artists (niestety nie znalazłem na YT) porównaj z innymi wykonaniami:-)
Swoją drogą - przepiękna płyta, warto nawet bez Świątecznej otoczki posłuchać.

0

Komentarz usunięty

0

@Hawajczyk Na mnie disco polo działało od 0,5l w górę.

2

@Danny Gaucho Ja pamiętam jeszcze mistrzostwa z 1970 roku w Meksyku:-) Siedziało się kilku sąsiadów u mojego "staruszka" po nocach oglądając to na ruskim cudzie techniki - "Rubin".

0

@tobiasson92 ...co to jest "bul"?

5

@Mazi Coś w tym jest, do drugiej tury się dostanie, ale tam przegra z kretesem. Masz rację, chociaż jestem zwolennikiem PO, to mój głos pójdzie na Kosiniaka. Jako jedyny ma szansę w II turze.

2

@kubix05 "Kilka" dolarów (bonów) wtedy wydałem:-)

3

@Janiama Myślące rządy w czasie prosperity odkładały pieniądze, nasi kretyni rozdawali, żeby motłoch na nich głosował:-(

0

Piękny film zaliczyłem przed chwilą - Szkoła dla łobuzów. Polecam ku przestrodze, szczególnie pisim wyznawcom.

0

@Kusco15 ...co to jest "madka"?

5

@nadachu Chwała Ci za ten tekst. Może wieeeeeelu ludziom nareszcie zapalą się styki, że ci partacze pisowscy są do czegoś zdolni, och przepraszam, są zdolni do rabunku naszych pieniędzy!!!

0

@tobiasson92 ...a za dwa miechy kupią 2 jabole za 500+!!! Dobrze im tak, niedługo na kosach wyp.... ten (nie)rząd, hehe

0

@beznicku1000 normalnie, raz do roku robię badania krwi na cholesterol, próby wątrobowe, cukier i prostatę, cały koszt = ok 380$

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?