kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos ...to raz, a dwa, to nigdy nikogo nie zostawią bez pomocy w razie zagrożenia życia, więc nie pppppp.
0
@Pilka_jest_okragla Przestań szerzyć tutaj ciemnotę, już lepsze są bajki braci Grimm:-) Jezus Cię uleczył pod postacią lekarza, prawda?
0
@Pilka_jest_okragla lecz się chłopie a nie prowadź tutaj jakiejś krucjaty
3
@Tomo_95 Oby znaleźli się już na śmietniku historii, czekają nas długie lata odbudowy po tym bajzlu, który nam zafundowali. Im kaska się zgadza, zobaczymy jak będzie z wami?
1
@IronSanHybrid Ja pierdziu, XXI wiek a facet błąka się jeszcze w średniowieczu!
1
Jordan i Le Bron to jak Messi i Ronaldo. Niestety mentalnie Messi jest kilka poziomów niżej od pozostałej trójki:-(
5
@kerouac Ja miałem 5-kę z polskiego, jak Ciebie jeszcze w planach nie było. Właśnie zacytuj, w którym momencie razi brak erudycji u Kidawy?
0
Lakersi mają się cieszyć z ewentualnej wygranej z wydatną pomocą sędziów?
12
@kerouac Wydając takie opinie wypada pokazać te "najniższe loty" i brak erudycji.
0
LBJ przez całą karierę gra na pograniczu faulu, ale teraz zrobił poważny krok do przodu - czyli co 2-3 wejście pod kosz z faulem, a sędziowie ślepi. Nic to, "kozły" ich dzisiaj wyjaśnią a Clippersi w niedzielę dobiją, ja będę na trybunach:-)
0
Mieszkam w L.A. ale dzisiaj kibicuję "kozłom', go Clippers:-)
0
@Triv44 Sam chyba też zrezygnuję. Bilet w miarę dobrym miejscu około 350$, Jon Bon Jovi nie jest tyle wart:-(
0
W czerwcu Bon Jovi w L.A.
Bilety od 84 do 4407$
0
@beznicku1000 60
2
@SuperVegeta Niech nazwią to podatkiem od luksusu, może wtedy ludzie zapłacą?
3
Komentarz usunięty
0
@PaulFCB Broń Boże, ja myślałem o czerwcu, lipcu:-)
1
@Albus54 3filmy.com
0
@PaulFCB Może na "martwy" sezon też coś wymyślisz z wątkiem Barcy:-)
1
@Czarny19 Obejrzałeś 6 sekund z treningu i wyciągnąłeś takie wnioski? Gratulacje:-)
6
Gdyby miał tak grać jak jego imiennik Veron, dawać go:-)
1
@pep10 ...a Ty słownik w łapę i daaaaaaaawaj.
1
@PanPatrykk ...wolę bajki braci Grimm:-)
0
@AxelF Nie porównuj NBA, gdzie jest coś takiego, jak Salary Cup. MJ zarabiał głównie na reklamach, zresztą do tej pory zarabia.
5
Niestety, w 10-ciu nie da się grać na takim poziomie:-(
FdJ - karykatura piłkarza:-(((
3
Jak dla mnie, to FdJ jakimś ciałem obcym w składzie:-(
5
@kerouac Nie wpadłem, nie opowiadaj banialuk:-)
0
Zebrała chłopina opinie z La Rambli i się nimi pochwaliła. Odczepcie się od "experta" :-)))
0
@LionelMessi1994 Może tutaj w Stanach są takie problemy, a Ty skąd klikasz?
0
@LionelMessi1994 Mam Planeta.pl i jak zmieniłem IP na polskie, to nawet nie widzi takiej strony