0

@SeeleyBooth Podałem taki przykład, bo ja nie widzę różnicy w grze między FdJ a Melo. Obaj nie spełniają oczekiwań, a może jest w tym głębszy podtekst, np gra u boku Messiego?

3

Abstrahując od tej bzdurnej wymiany, w którą zamieszani są Pjanic i Arthur.
Niedługo będziemy szukać jakiegoś 30-to kilku latka na wymianę za Frenkiego, bo on też nie przekonuje, jak na razie. Chore to wszystko:-(

0

@Elvisek Może Ciebie zatrudni do bujania jajec bykom?

0

@inViNcibl3 Masz - jak skończyła Argentyna?

0

@inViNcibl3 ...a gdzie ja o tym napisałem?

0

@inViNcibl3 Powiedz mi dlaczego taki "zdolny" polityk nie mógł nikogo przekonać do swoich racji i nigdy nie rządził?
Sam dałem się na to kupić i w młodości miał mój głos.
Poza tym, to jest cham i prostak pomimo posiadania ponadprzeciętnego IQ.

1

@Chwytliwy Mam już trochę lat i przestrzegam przed "małym narodowcem". Też byłem zauroczony za młodu JKM i... historia pokazała utopijne poglądy tego pana. To samo będzie z Bosakiem.
Przez dziesięciolecia szliśmy na czerwonym pasku, teraz chcecie na czarnym?

1

@Chakalaka Mam zbiorek ok. 15k płyt, ale ta zajmuje poczesne miejsce.

0

@BarcaZaurus123 Griz startował do każdej prostopadłej piłki, której mu nie zagrano, bo niby kto to miał zrobić?

0

@masq Żyję długo już na świecie i czytanie takich bzdur sprawia, że mam odruch wymiotny. Nie ośmieszaj się już kolego.

5

@Kurkmen Mieszkam tutaj i uwierz mi, że sporo białych boi się jak z naprzeciwka idzie czarny, wolą zejść z drogi. Ze skrajności w skrajność, bo oni są niby uciskani. Sytuacja się odwraca, teraz czarni są większymi rasistami!

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@inViNcibl3 Nie chciałbyś wiedzieć co ja mam na myśli czytając wypociny takiego indywiduum:-(

8

Oto kraj prawa i sprawiedliwości:
-Zatrzymana w sprawie plakatów z Szumowskim bez prawa do kontaktu z adwokatem.
-Śledztwo w sprawie Stachowiaka - umorzone, czyli mogą każdego z nas zakuć, zawieźć na komendę, potraktować taserem i gra muzyka, dokąd tak jeszcze pytam?

2

@Mathew86 Odpłynąłeś, porównywać dziennikarzynę do bądź co bądź postaci historycznej.

1

@jeyx77x Wyjechałem do Stanów w 2005 na wczasy i.. tak to trwa do dzisiaj. Mieszkałem już w trzech stanach i zwiedziłem już prawie wszystkie parki narodowe, piękne:-)

1

@Kurkmen Kliknij w profil, to jest południowa dzielnica L.A.
U nas jest spokój, mieszka tu może z tysiąc czarnych na 150k mieszkańców.

1

@YoNoEntiendoNada Pięknie go wyjaśniłeś:-) To prawda.

1

@Kusco15 Pamiętaj o tym, że ja tu mieszkam i to nie jest prawda.

3

Meksyki przedostają się do Stanów jak krety, podziemiami, wpław i na inne sposoby i co... i zasuwają w pracy. Innych przywieźli na statkach i im się ....należy.
Wczoraj dostałem na telefon wiadomość o godzinie policyjnej, nieciekawie się dzieje:-(

1

@Kusco15 "Skośni" w USA to przeważnie wykształceni i bogaci ludzie nie wtrącający się do "gównopolityki".

1

@endriuuu2 Wcale nie musi Cię namawiać, dajesz to na piśmie, lol

0

@IronSanHybrid Pałą gnoja i do suki!!!

1

@eckov Najlepszym rozwiązaniem byłby ban transferowy na 2 lata. Same korzyści, kupa kasy zaoszczędzona, można sprzedać niepotrzebnych i może któryś ze szkółki się wpasuje do składu.

0

@kamilop Nikogo, on musi grać i udowodnić, że będzie najlepszym PO w historii Barcy.

0

Komentarz usunięty

0

@XaviHeart Vidal do sprzedania

3

@tobiasson92 Mają dużą szansę na wygranie wyborów przez Dudę, później to już będzie jazda bez trzymanki, wprowadzą stan wyjątkowy i zrobią co chcą mając jeszcze sądy, dokąd zmierzasz Polsko:-(((

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?