kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Podałem taki przykład, bo ja nie widzę różnicy w grze między FdJ a Melo. Obaj nie spełniają oczekiwań, a może jest w tym głębszy podtekst, np gra u boku Messiego?
3
Abstrahując od tej bzdurnej wymiany, w którą zamieszani są Pjanic i Arthur.
Niedługo będziemy szukać jakiegoś 30-to kilku latka na wymianę za Frenkiego, bo on też nie przekonuje, jak na razie. Chore to wszystko:-(
0
@Elvisek Może Ciebie zatrudni do bujania jajec bykom?
0
@inViNcibl3 Masz - jak skończyła Argentyna?
0
@inViNcibl3 ...a gdzie ja o tym napisałem?
0
@inViNcibl3 Powiedz mi dlaczego taki "zdolny" polityk nie mógł nikogo przekonać do swoich racji i nigdy nie rządził?
Sam dałem się na to kupić i w młodości miał mój głos.
Poza tym, to jest cham i prostak pomimo posiadania ponadprzeciętnego IQ.
1
@Chwytliwy Mam już trochę lat i przestrzegam przed "małym narodowcem". Też byłem zauroczony za młodu JKM i... historia pokazała utopijne poglądy tego pana. To samo będzie z Bosakiem.
Przez dziesięciolecia szliśmy na czerwonym pasku, teraz chcecie na czarnym?
1
@Chakalaka Mam zbiorek ok. 15k płyt, ale ta zajmuje poczesne miejsce.
0
@BarcaZaurus123 Griz startował do każdej prostopadłej piłki, której mu nie zagrano, bo niby kto to miał zrobić?
0
@masq Żyję długo już na świecie i czytanie takich bzdur sprawia, że mam odruch wymiotny. Nie ośmieszaj się już kolego.
5
@Kurkmen Mieszkam tutaj i uwierz mi, że sporo białych boi się jak z naprzeciwka idzie czarny, wolą zejść z drogi. Ze skrajności w skrajność, bo oni są niby uciskani. Sytuacja się odwraca, teraz czarni są większymi rasistami!
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@inViNcibl3 Nie chciałbyś wiedzieć co ja mam na myśli czytając wypociny takiego indywiduum:-(
8
Oto kraj prawa i sprawiedliwości:
-Zatrzymana w sprawie plakatów z Szumowskim bez prawa do kontaktu z adwokatem.
-Śledztwo w sprawie Stachowiaka - umorzone, czyli mogą każdego z nas zakuć, zawieźć na komendę, potraktować taserem i gra muzyka, dokąd tak jeszcze pytam?
2
@Mathew86 Odpłynąłeś, porównywać dziennikarzynę do bądź co bądź postaci historycznej.
1
@jeyx77x Wyjechałem do Stanów w 2005 na wczasy i.. tak to trwa do dzisiaj. Mieszkałem już w trzech stanach i zwiedziłem już prawie wszystkie parki narodowe, piękne:-)
1
@Kurkmen Kliknij w profil, to jest południowa dzielnica L.A.
U nas jest spokój, mieszka tu może z tysiąc czarnych na 150k mieszkańców.
1
@YoNoEntiendoNada Pięknie go wyjaśniłeś:-) To prawda.
1
@Kusco15 Pamiętaj o tym, że ja tu mieszkam i to nie jest prawda.
3
Meksyki przedostają się do Stanów jak krety, podziemiami, wpław i na inne sposoby i co... i zasuwają w pracy. Innych przywieźli na statkach i im się ....należy.
Wczoraj dostałem na telefon wiadomość o godzinie policyjnej, nieciekawie się dzieje:-(
1
@Kusco15 "Skośni" w USA to przeważnie wykształceni i bogaci ludzie nie wtrącający się do "gównopolityki".
1
@endriuuu2 Wcale nie musi Cię namawiać, dajesz to na piśmie, lol
0
@IronSanHybrid Pałą gnoja i do suki!!!
1
@eckov Najlepszym rozwiązaniem byłby ban transferowy na 2 lata. Same korzyści, kupa kasy zaoszczędzona, można sprzedać niepotrzebnych i może któryś ze szkółki się wpasuje do składu.
0
@kamilop Nikogo, on musi grać i udowodnić, że będzie najlepszym PO w historii Barcy.
0
Komentarz usunięty
0
@XaviHeart Vidal do sprzedania
3
@tobiasson92 Mają dużą szansę na wygranie wyborów przez Dudę, później to już będzie jazda bez trzymanki, wprowadzą stan wyjątkowy i zrobią co chcą mając jeszcze sądy, dokąd zmierzasz Polsko:-(((
1
Komentarz usunięty