kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Wyobraź sobie co będzie jak "wezmą" SN?
4
Bardzo mu kibicowałem, szkoda że grało to drewno z Portugalii, za które zapłacono krocie a wychowanek rzucany był po wypożyczeniach:-(
4
@AmigoBlancos wejdź na mój profil, dowiesz się:-)
0
@Odesseiron My to wiemy, wyborca pi$$u nie wie z czym to się je:-(
1
@norbi77 Nie ma się co czepiać, przecież za kilka lat zamieni czapkę z daszkiem na moher i git. Tak na poważnie, to aż żal na to patrzeć.
Dla niej faktem jest to, co powiedział Bóg, lol
1
@IronSanHybrid Ja nadal w Niego wierzę, możecie się śmiać lub nie, ale gdy będą omijały Go kontuzje - wyhaczy złotą gałę.
0
@Vxb93 Naprawdę piękny film, dzięki za namiar.
0
@Vxb93 ...coś więcej na temat filmu?
8
@Janiama Już nie ośmieszaj się z tymi peanami w kierunku "kucaca". To jest trener, któremu można dać 11 drwali i zrobi z nich drużynę na środek tabeli a nie trener od trenowania gwiazd i ograniczania ich jego "taktyką"!
0
@heniek168 Czego wymagać od oborowej?
0
@NeroTFP To średniak, nie nadaje się do Barcy.
4
Z pomocników tylko Busi potrafi zagrać na 1 kontakt lub rzucić prostopadłą piłkę.
0
Messi miał 2 takie podania, że gdyby ruszył do nich, byłyby jego, ale tryb spacerowy jednak załączony:-(
15
Rakieta nie ma już prawa wyjść na 2 połowę.
6
Swoją drogą, to cwany ten Setien. Wystawił nielubianą na LR pomoc i będzie miał wymówkę, jeśli coś im nie pyknie. Zagrają słabo, powie - widzicie chłopaki, z taką grą czekają was trybuny i zarazem będzie miał zielone światło szukać optimum w pomocy. Zagrają dobrze, wszyscy powiedzą, widzicie - to ręka trenera:-)
2
Jakie to będzie piękne walnąć taki LFC, przy którym spusty surówki robi Twarowski.
3
@FC1899Barca Wiem, narażę się na bana... ale Ty jesteś jakiś INNY.
3
Oby efekt nowej "miotły" działał aż do 30 maja z uniesionymi w górę rękoma!!!
1
@Hosh I mówi to notoryczny kłamca, wał, tfu!
0
@Seneka Mam już swoje lata i szybko najeździłem się w Polsce, w Stanach za ciężką nogę płaci się słono i do szkoły (jeśli masz już prawie pełną pulę karnych pkt) musisz chodzić lub robić ją w internecie:-).
Co do spalania, zauważ, że ja napisałem w milach, więc sobie pomnóż:-)
1
@aras17_VeB Mam Lexusa ES 300h i czy jeżdżąc po mieście, czy po autostradzie spokojnie robię 400 mil na zbiorniku.
0
@Veil5ide Wiem, ale... takiego zawodnika dobry obrońca rozpracuje w kilka minut.
0
@FC1899Barca Brak słów w słowniku ludzi kulturalnych na takich, jak Ty:-(
1
@Veil5ide ...i każda kiwka na lewą nogę:-)
3
@sid666 Strata czasu, przereklamowany:-(
0
@barteq Przeczytaj jeszcze raz mój wpis i odpowiedz mi, w którym momencie ja napisałem, że to ma być od zaraz.
11
Mam nadzieję, że za Setiena skończy się pojęcie once de gala i będzie miał pod "parą" przynajmniej 18-tu zawodników.
0
@kielon93 Tutaj ludzie go zlewają, to szuka poklasku na notatniku 2.0
0
@SeeleyBooth Dziwne, przyszedł "naładowany" od Kloppa i pół roku miał świetne. Podobnie sytuacja ma się teraz z FdJ.
0
@Janiama Może również być tak, że Setien tak to poukłada, że zapomnimy o Suarezie, który mimo goli i asyst kopał się po czole.