kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ... bo to był skok Madurem po kasę:-)
0
@maroon Gdybyś pochylił się nad tym, co ja o nim napisałem, to takie głupie myśli nie zaprzątałyby Ci kaszaka:-)
1
@Karol145 Oby tym gadaniem nie doprowadził do nowej fali terroryzmu, bo jest różnica w upilnowaniu kilkuset tysięcy ludzi z Bliskiego Wschodu... a prawie połową ludności US.
0
@tbas Romeczek na propsie, zresztą każde celne uderzenie w tego spaślaka, to coś dobrego.
0
@clyde Najlepsze perfumy, to takie których używając, nie czujesz, bo wtedy Cię nie drażnią. Ja nie czuję YSL La Nuit de L'homme, który ma podobno fajny zapach, używam go już z 10 lat:-)
0
@Tasde Dobry bimber to lusus, ja nie potrafię... to raczę się nalewką cytrynową ze spiru... i nigdy ani kaca, nawet z suchością w ustach nie ma problemu. Zrobiłem sobie "cóś" takiego na początku sierpnia, dałem spróbować Mamie i była zachwycona. Smakuje jak herbatka, idzie w nogi, nie w głowę... cudeńko, chyba zaraz ja też spróbuję:-)
0
@NeroTFP1 Przekonałeś mnie, ciągnę... w końcu ma 8,9 na 10:-) 2 sezony, pewnie w 2 dni obskoczę:-)
1
@NeroTFP1 Ja prosiłem o opinię:-) Może to badziew Nero? :-)
0
"Zemsta o jasnych oczach" ktoś obejrzał, opinie o serialu?
0
@urbipl Ewka ma największe "jaja" z tych prokuratorów, którzy są jak słomka... jak zawieje, tak się gną.
1
@zadafcb Przypomnieli mi się "C.K.Dezerterzy" i Kondrat na fortepianie:-)
7
Nieprzychylny los sprawił. że dzisiejszy wieczór spędzę sam... aby to cokolwiek odwrócić obejrzę sobie na YT wszystkie duże gwałty na Realu, zacznę od 2:6 w Madrycie:-)
Wszystkim Cules życzę obyśmy w tym roku poprawili jeszcze tą statystykę! :-)
0
@kubix05 Negreira? :-)))
0
@Kozinho. Niech gotuje, byle z korzennymi przyprawami... typu chmiel:-)
0
@Majkel34 Nie znam Ola... ale znam Bola:-)
0
@Majkel34 O!!! zapewne czytałeś te kilkaset stron akt:-)
4
@Zelazny_Mike Więcej populistów (u władzy) i II WŚ będziemy wspominać z rozrzewnieniem:-(
1
@kubix05 Takie same. jak na zdjęciu mam do dzisiaj:-) Co prawda nie jeździłem w Polsce ponad 20 lat, ale na lodowisku "kaczek" w Honda Arena trochę lodu "zdarłem".
2
@kubix05 Zdecydowanie - brydż sportowy.
3
@macio_944 ... a towarzysze ze wschodu zacierają rączki, wystarczy poczytać komentarze pod Twoim postem... my się sami unicestwimy, bez nawet jednego kacapskiego żołdaka, ech...
0
@Vurt Kilka dni temu był tutaj artykuł, że trapiony kontuzjami zakończył karierę.
2
@michalgajdek Michał... Święta są, olej "kreatywne opinie" i używaj przy stole:-)
Dyskusje z kretynami z notatnika niewiele wnoszą. Pokazałeś śmietanie, że kłamie a on i tak w zaparte:-)
1
@Comentateiro Zapewne skopiował, ale uderzył celnie:-)
0
♥ ..............
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Szczygiel06 ... tam była "dziubnięta" piłka, nie siej paniki:-)
2
@Commando wpis"Ewentualnie że do Konfederacji trafi kilku mądrych ludzi"
Mądrzy ludzie omijają szerokim łukiem oszołomów!
1
@norbi77 ... no i... wylądowałeś w gorących:-)
1
@norbi77 Jak zasłużę, to nie tracę czasu na odwołania... choć rzadko mi się to zdarza:-)
1
@norbi77 Każdego może dopaść zły moment (czas)... mnie kosztowało to - tydzień banicji:-)