1

@Kgorecki2500 ... bo to był skok Madurem po kasę:-)

0

@maroon Gdybyś pochylił się nad tym, co ja o nim napisałem, to takie głupie myśli nie zaprzątałyby Ci kaszaka:-)

1

@Karol145 Oby tym gadaniem nie doprowadził do nowej fali terroryzmu, bo jest różnica w upilnowaniu kilkuset tysięcy ludzi z Bliskiego Wschodu... a prawie połową ludności US.

0

@tbas Romeczek na propsie, zresztą każde celne uderzenie w tego spaślaka, to coś dobrego.

0

@clyde Najlepsze perfumy, to takie których używając, nie czujesz, bo wtedy Cię nie drażnią. Ja nie czuję YSL La Nuit de L'homme, który ma podobno fajny zapach, używam go już z 10 lat:-)

0

@Tasde Dobry bimber to lusus, ja nie potrafię... to raczę się nalewką cytrynową ze spiru... i nigdy ani kaca, nawet z suchością w ustach nie ma problemu. Zrobiłem sobie "cóś" takiego na początku sierpnia, dałem spróbować Mamie i była zachwycona. Smakuje jak herbatka, idzie w nogi, nie w głowę... cudeńko, chyba zaraz ja też spróbuję:-)

0

@NeroTFP1 Przekonałeś mnie, ciągnę... w końcu ma 8,9 na 10:-) 2 sezony, pewnie w 2 dni obskoczę:-)

1

@NeroTFP1 Ja prosiłem o opinię:-) Może to badziew Nero? :-)

0

"Zemsta o jasnych oczach" ktoś obejrzał, opinie o serialu?

0

@urbipl Ewka ma największe "jaja" z tych prokuratorów, którzy są jak słomka... jak zawieje, tak się gną.

1

@zadafcb Przypomnieli mi się "C.K.Dezerterzy" i Kondrat na fortepianie:-)

7

Nieprzychylny los sprawił. że dzisiejszy wieczór spędzę sam... aby to cokolwiek odwrócić obejrzę sobie na YT wszystkie duże gwałty na Realu, zacznę od 2:6 w Madrycie:-)
Wszystkim Cules życzę obyśmy w tym roku poprawili jeszcze tą statystykę! :-)

0

@kubix05 Negreira? :-)))

0

@Kozinho. Niech gotuje, byle z korzennymi przyprawami... typu chmiel:-)

0

@Majkel34 Nie znam Ola... ale znam Bola:-)

0

@Majkel34 O!!! zapewne czytałeś te kilkaset stron akt:-)

4

@Zelazny_Mike Więcej populistów (u władzy) i II WŚ będziemy wspominać z rozrzewnieniem:-(

1

@kubix05 Takie same. jak na zdjęciu mam do dzisiaj:-) Co prawda nie jeździłem w Polsce ponad 20 lat, ale na lodowisku "kaczek" w Honda Arena trochę lodu "zdarłem".

2

@kubix05 Zdecydowanie - brydż sportowy.

3

@macio_944 ... a towarzysze ze wschodu zacierają rączki, wystarczy poczytać komentarze pod Twoim postem... my się sami unicestwimy, bez nawet jednego kacapskiego żołdaka, ech...

0

@Vurt Kilka dni temu był tutaj artykuł, że trapiony kontuzjami zakończył karierę.

2

@michalgajdek Michał... Święta są, olej "kreatywne opinie" i używaj przy stole:-)
Dyskusje z kretynami z notatnika niewiele wnoszą. Pokazałeś śmietanie, że kłamie a on i tak w zaparte:-)

1

@Comentateiro Zapewne skopiował, ale uderzył celnie:-)

0

♥ ..............

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Szczygiel06 ... tam była "dziubnięta" piłka, nie siej paniki:-)

2

@Commando wpis"Ewentualnie że do Konfederacji trafi kilku mądrych ludzi"
Mądrzy ludzie omijają szerokim łukiem oszołomów!

1

@norbi77 ... no i... wylądowałeś w gorących:-)

1

@norbi77 Jak zasłużę, to nie tracę czasu na odwołania... choć rzadko mi się to zdarza:-)

1

@norbi77 Każdego może dopaść zły moment (czas)... mnie kosztowało to - tydzień banicji:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?