kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden Miałem dachowanie Alfą 33 (deszcz, ślisko, choć nie jechałem nawet 60-70 na prostej drodze... ale wystrzał tylnej opony zrobił swoje) dawno temu, wyszliśmy z małżonką bez zadrapania nawet... choć po przyjeździe karetki sanitariusz nas się pytał - czy ktoś daje jakieś oznaki życie... uznając nas za gapiów:-)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@RoberDzik Trochę mnie uspokoiłeś:-)
1
@NeroTFP1 Mam nadzieję, że dasz namiar na sprzedaż wysyłkową za granicę... no chyba, że podeślę Ci kasę i może wyślesz mi ją z dedykacją :-)
3
@Bulbazaur17 Nie roztrząsam tego filozoficznie, jestem ateistą i oby śmierć (jak czas nadejdzie) była lekka:-)
0
@Kgorecki2500 Cierpliwości:-)
1
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Cz Ty myślisz, że ja napisałem o jakiejś bzdurnej gaśnicy? Za to też odpowie, ale szykują mu się grubsze zarzuty.
0
@Deathwing112 Ciekaw jestem, czy w celi, przed współwięźniami też tak będzie bajdurzył? :-)
2
@MesQueUnClub_87 Najwyższa pora dawać szanse Torre, niech się ogrywa... albo przytulimy dobrą kasę za sprzedaż, albo będziemy mieli super zmiennika dla Pedriego.
3
Na Betis wyszedłbym tak:
Wojtek
Kounde, Araujo, Cubarsi, Martin
Frenkie, Pedri, Fermin, Torre
Raphinia, Rekin
i gdyby zażarło , to Pedri, Kounde i Frenkie do bazy w przerwie... a na boisko Gavi, Fort i Lewy.
0
@AxelF Zgrabnie napisane... pisz tylko prostszym językiem, bo jestem pewien, że 3/4 użytkowników tej strony nawet nie wie, co to znaczy dywagacje:-)))
0
@draxidox ... ale odklejka:-))) KO było przeciwne temu, żeby tego muru nie stawiali złodzieje pisowscy, sam zresztą chyba wiesz, co to był za "mur". Polecam zobaczyć teraz, jak to wygląda, gdy wzięli się za to fachowcy... ale najlepiej przywalić Trzaskowskiemu... duractwo!
31
Dla Flicka do przemyślenia, czy Torre nie powinien wchodzić około 60-tej minuty za Pedriego, może nawet całą połówkę? Szkoda jego potencjału na ławce... a Pedri złapałby oddech przed decydującymi meczami.
1
@arsenallondyn0 Trochę inny od "Munich" z 2005 roku, ale też świetny... trochę inaczej opowiedziana ta tragedia.
0
@Danny Gaucho Fabien to był wariacik, ale klasa sama w sobie:-)
1
@Barclonismo Ja kibicuję Barcelonie od czasów, kiedy jeszcze ptaszki nie ćwierkały, że będzie coś takiego, jak telegazeta.
Katowicki "Sport" i krakowskie "Tempo" dawały radę:-)
2
@Romario87 ...no... na chłopski rozum:-)))
3
@LambiPL Tylko ludzie widzący siebie jako nieudaczników, szukają porady w sieci... a tam hejt, albo beka... najgorzej, jak to biorą później do siebie i tragedia gotowa:-(
1
@Aragorn33 Ja pamiętam dużo gorsze czasy... ale nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zmienić klub, w którym się zakochałem:-)
0
@Kozinho. ... a pewnie... ja nie rzuciłem na rynek akcji, żeby potem przytulić kasę na "fundację rodzinną", wystarczy?
0
Komentarz usunięty
0
@Kozinho. Jako prezydent Warszawy nie ma niczym:-) Ty tak na poważnie, czy sobie jaja robisz?
0
@Kozinho. Z kim Trzaskowski może stracić, z misiem Colargolem, który nie ma zielonego pojęcia o ekonomii, czy z mięśniakiem, który nie ma o niczym pojęcia? :-)
1
@Kgorecki2500 Miażdży tego waszego misia Colargola za każdym razem:-)))
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@OBSERWATOR2021 Jak wygra Trzask, to koledzy wymienieni w Twoim ostatnim zdaniu... będą pierdzieć w pasiaki, za zło, które wyrządzili Polsce.
2
No i sprawa się rypła:-)))
https://bsky.app/profile/sekcjagimnastyczna.bsky.social/post/3ll7p623vrk2j