kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G Ja też za kołnierz nie wylewam... ale staram się myśleć, co klikam:-)
0
@Kubsoleon ... po błędach sędziowskich... delikatnie mówiąc:-)
0
@Gibbon_FCB Dlatego napisałem ten tekst., Wynik wynikiem... a gra 11 zawodników... i wtedy ,można było powiedzieć., że to była drużyna, nie zlepek indywidualności... każdy ma coś do wygrania... a kolektyw za 80 baniek rozj,,,li zlepek gwiazd za miliard
0
@Dari0G ...poważnie?
2
@norbi77 Mój specjał już prawie do degustacji... zbyt późno się zorientowałem, że do Świąt tylko 3 miechy... ale z małą dozą ostrożności... można w Święta... lepiej po nowym roku... i chyba przetrzymam... ale na Wielkanoc... to już będzie "złoty strzał", piszesz się?
0
@Gibbon_FCB ... właśnie o tym napisałem... cierpliwość dla trenerów.( zwłaszcza młodych, którzy mają wizję).
2
@norbi77 Gigancie (nie piszę o wzroście)... z Tobą, to bym wychylił pewnie niejeden kufel:-)
6
Mały kamyk do ogródka królewskich.
Kilka sezonów temu trenerem u nich był Solari... i podejrzewam, że gdyby nie gorące głowy w zarządzie, to on miał pomysł na ówczesny Real. Grali fajną piłkę... i trafiła się mega wpadka z nami... i zwolnili Solariego... który, moim zdaniem - dotarł do tych gwiazdeczek... Kto wie, jakby się potoczyły ich losy, gdyby jednak dali szansę Solariemu?
Dzisiaj, znowu Solari jest "w kręgu" zainteresowań Realu... a gdzie kredyt zaufania dla Xabiego? Nie wiem, czy klasyk był punktem zwrotnym w jego karierze... ale wtedy (na jego miejscu) wymusiłbym na zarządzie karę dla Vinicjusza... nie udało się... i mamy Real. jaki lubimy:-)
0
@zawilly Sławuś zezłomował Domańskiego? W którym momencie? Ujowy przekaz poszedł z gówno federacji?
0
Meliska chłopie, ja już od pół roku w Polsce... ale nadal mam trzeźwy umysł... i potrafię odróżnić kał od gówna... co Ciebie to najwyraźniej przerasta:-(
1
@Bzyczekk Pewnie tak, nadajemy prawie na tych samych falach:-)
0
Po kopaniu się ze stadem koni... jakaś chęć się napić, tylko osobnicy powyżej 40-ki?
1
@July_6_BcN ja, i to z dobrym przekazem - nie do upodlenia:-)
0
@PatrychoO Otóż nie, chciałbym żeby koś raz na zawsze pokazał agresorom. że odwet... to może się różnie potoczyć... tak, jak w tym przypadku. Nie jest to humanitarne... ale sprawiedliwe!
... i nie, to nie jest ludobójstwo, to walka z terroryzmem. Gorącym żelazem - zgoda... ale jeśli z tym nie skończymy... to bojówki hamasu znajdą się na naszych ulicach:-(
0
@PatrychoO Nie wiem, czy w Ameryce ludzi programują:-) Po Twoich wypocinach (już od kilku lat)... podejrzewam, że Ciebie ktoś zaprogramował... zrób reset:-)
0
@clyde ... taki jest teraz przekaz... a jak jest naprawdę, tego nie wiesz Ty, nie wiem ja... no chyba, że tam mieszkałaś...?
Tak na marginesie, ile masz lat, żeby mówić o odczłowieczaniu? Ja pamiętam lata 60-te, 70-te, wiem co komuna wpajała ludziom... aż doszło do wydarzeń, które Gomułka obrócił w sukces... i nie, nie jestem Żydem, ani moja rodzina nie jest "pejsowata".
2
@Kgorecki2500 Obiecałem sobie, że jeśli Trump (zgodnie z zapowiedzią) zakończy tą wojnę w 24-48 godzin... to nie napiję się piwa przez m-c... szybko byłem na Ziemi:-)
1
@Bolton ... do pierwszego babola w stylu naszego "kapitana"... później już pójdzie... aż chłopak będzie musiał bić głową w ścianę płaczu:-(
0
@El Plutoninho ... a... pamiętasz, jak niektórzy tutaj się spuszczali nad transferem do nas?
0
@tomek8756 Nieśmiało chciałbym przypomnieć, że to Palestyńczycy byli agresorami... i to durnymi, bo wiedzieli jakie będą konsekwencje tego ataku.
Swoją drogą - pieniądze wpompowane do tych kretynów mogłyby zrobić z nich oponenta wojskowego i gospodarczego dla Izraela... a oni poszli w "podziemie" robiąc ze szkół i szpitali swoje bazy, kopiąc tunele ( a mogliby metro zbudować:-), itp:-(
0
@zawilly ... i mówi to facet, którego Petru zezłomował... guru finansowy:-)))
0
@Dankho94isback Nie mam elevenu, podrzucisz link na priv?
Dzięki:-)
2
Komentarz usunięty
2
@Luciano99 ... mam krócej., może dożyję odbanowania:-)_)___)
2
@Adi123456789 ... jak były zawodnik FCB przeciwko śmietanie:-)
0
@Gibbon_FCB ...co prawda, to prawda, bo on ma jaja, Marc... cóż...
1
1. Thibo... ile więcej LM na naszym koncie mając go w bramce?
2. Sędziowanie... jak zwykle pod Real.
3. Fajnie, że 2 pkt mniej do śmietankowych:-)
1
@krajana ... kaprys putlera? :-)
Pomyśl, zanim coś "szrajbniesz":-)
1
@Patrykfcb2003forever Ty jesteś kretynem, czy dopiero aspirujesz do tego miana?
1
@kubix05 Pewnie, był u mojej babci. teraz kuka u mamy:-)