kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Odpowiedziałbym Ci wulgarnie... ale przecież wiesz gdzie mi ta konfa lata
6
Do poważnej debaty programowej nie stanie:
... ale głupa palić potrafi:
4
Tutaj nawet nie ma co komentować, sami zobaczcie:
... ale przecież "łuni dajo"
5
Jeszcze jeden, chyba najlepszy:-)
0
@Rl9k1nG Gdzie Ty widziałeś, żebym ja generalizował? To tylko wyjątek potwierdzający regułę.
Wszystkie policyjne patusy będą zidentyfikowane i osądzone, tym razem nie będzie grubej kreski:-)
1
@barcelonaLM Nie wiedziałem, dzięki:-)
0
@hayek @barcelonaLM Pamiętaj o tym, że przed pierwszymi wolnymi wyborami, PZPR też miał przewagę w sondażach a skończyło się na wzięciu całego Senatu oprócz 1 głosu:-)
Ten sondaż, który przedstawiłeś, to na czyje zamówienie i kto za to płacił?
0
Chcieli zrobić opozycji na złość... i jebut, znowu kulą w płot:
1
@Kgorecki2500 Udajesz duraka?
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM Święta racja... bo pisiory jeszcze szybciej cofną nas do średniowiecza:-(
1
@Kgorecki2500 Super... i jeszcze mogą się wykazać podczas kobiecych protestów, lejąc je pałkami teleskopowymi:-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AxelF ... widzisz przecież, że gdy wrzucę coś dla tych osiłków na tej stronie, to od razu pisk... i gdyby mogli, to rzuciliby się z pięściami.
Niestety sporo tutaj tego:-(
2
Nasz piękny prezydent ma rację:
4
@Deviler Taki jest wynik polskiego kołtuństwa. Niech wraca sprzedawać kasety, zresztą jak również złodzieje i kłamcy z ław rządowych!
0
@Kazragore Tak, tylko tam chodziło o kilka tysięcy uchodźców z Syrii, w której toczyła się wojna i skoro tego nie odróżniasz od "kiosku" z wizami za pislamistów, to nie ma dyskusji:-(
0
@Rifek Och... widzę wyborcę Bąkiewicza:-)
0
@GeneralXavi Czujesz się swobodnie i bezpiecznie jak wjeżdża armia islamistów, nie poddana żadnej weryfikacji, bo kupili wizę na bazarze w Nigerii?
0
@hayek Racją stanu każdego rozumnego Narodu powinna być prawda i tępienie fałszu, nie uważasz?
0
Komentarz usunięty
0
Błogosławieni, którzy nie widzieli... ale i tak ocenili, ależ zatrute mózgi:
https://x.com/zwisnaPiS/status/1700923476276662432
0
@adi7adi8 Mogę zapytać, co to znaczy? Czy nie zgadzasz się z którymś punktem?
0
@Barcasub Nie wiem, w Polsce został tylko młodszy syn... jeśli zdecyduje tutaj przylecieć, to po co mam wracać?
Pozostanie reszta rodziny i to dla nich chcę lepiej, nie rządu tych kłamców i złodziei!
0
@Saviola88 Tylko tyle potrafisz? napisać x-a i od metra DDD... żałosne.
Ignor i do widzenia
0
@barteq Gdybyś to przeczytał, to zrozumiałbyś, że to jest do zrobienia. Nigdzie nie jest napisane, że oskarżeni pójdą natychmiast do paki, tylko że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.
Po usunięciu przeszkód, które Unia wskazała jako warunek wypłaty KPO, znajdą się pieniądze, liczę też na mądrość i doświadczenie Donalda.
4
Do meczu siatkarzy jeszcze trochę zostało, tutaj możecie się zapoznać z konkretami D. Tuska. Choćby chociaż połowę dał radę, to będę zadowolony:
https://100konkretow.pl/wszystkie-konkrety/
3
Miód, malina widzieć ją w takiej sytuacji, oby częściej:-)
7
Lubicie Phila Collinsa? Koniecznie z dźwiękiem:-)
1
@tomek8756 Miałem okazję ją zobaczyć, gdy miała mniej makijażu na twarzy i powiem Ci... jest DELIKATNA różnica :-)