kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Co ten Trent za tańce odpierdziela XD
3
Przecież Valverde mu wjechał w nogę, co z tego, że po wybiciu piłki. Ciekawe, czy madrycioki się skapnęły?
0
Nowy model Anthropic - Claude Mythos Preview - podobno jest tak mocny w programowaniu, że spowodował obawy o powszechne cyberbezpieczeństwo i dostęp do niego został ograniczony tylko dla kilkunastu największych korporacji.
4
@Messibestplayerintheworld Szkoda, że kolana Rudigera w głowę leżącego przeciwnika już tak nie sprawdzali
1
Dzisiaj koniec świata, aż strach się bać, czym zagrozi jutro.
1
@Mow_mi_Douglas Chrońmy hazardzistów, albowiem nie wiedzą, co czynią.
3
@Crashynski W finale Barca - Real byłyby większe emocje niż w jakimkolwiek innym
0
Dzisiaj Real zostanie rozbity na pojedyncze atomy przez potężną ofensywę Bayernu, nie ważne, czy z Henrykiem Kaniowskim, czy bez niego.
8
@Prorokk Może czekała, aż uzbiera większą kwotę, żeby tak nie łazić za każdym razem po parę złoty wypłaty.
3
Absolutne kino. System kaucyjny funkcjonuje doskonale. Ale co tam, przynajmniej jest robota dla miejskich meneli, którzy moga sobie te butle pozbierać i kupić za to piwko.
0
@Gronek Pedri już się za stary robi to można w sumie brać.
0
@maroon Co mi po piłkarzu, który 10 spotkań gra solidnie, jeśli w najważniejszym meczu wychodzi i robi czerwoną kartkę w 10 minucie...
To dobry piłkarz na ligę, gdzie presja nie jest tak wielka, a błędy nie są tak kosztowne. Ale to tyle, na tym się kończą jego możliwości. Zbyt wiele już nas kosztował, by znowu mu zaufać. A ja widzę, że wy tutaj już zapomnieliście. Jeszcze niedawno na kadrze Araujo zrobił taki wślizg, za który wypadłby bez gadania w Lidze Mistrzów. Cały czas te same błędy - łapy na przeciwniku w polu karnym, łatanie błędów desperackimi wślizgami. On się nie uczy.
8
Robert Lewandowski w tym sezonie:
1 gol samobójczy
2 zmarnowane rzuty karne
1 przegrany finał baraży o mundial
Liczby nie kłamią.
0
@4drian0 No śmiesznie to wyglądało XD. Dziwne, że żółtej nie dostał.
1
@kaamil1910 Araujo jest przydatny dopóki nie odpierdziela w najgłupszy sposób w najwazniejszym meczu sezonu. To nie jest piłkarz na taki klub jak Barcelona i im szybciej się z tym pogodzi nasz sztab szkoleniowy, tym lepiej.
16
Już wcześniej pisałem, że Lewemu zostały w Barcelonie tylko 3 rzeczy do zrobienia:
1. Wygrać ligę mistrzów.
2. Przebić Eto'o i Rivaldo w klasyfikacji strzelców wszechczasów i wejść na 8 miejsce
(5 miejsce wg. niektórych źródeł) - pozostało 13 bramek
3. Przebić Suareza w klasyfikacji strzelców w Lidze Mistrzów i wejść na 2 miejsce -
pozostały 3 bramki
0
@LAMC_10 Z tymi świetnymi wieściami też bym nie przesadzał
0
@marcin62 Wygląda ta gra przepięknie po prostu, ale z tego, co widziałem, to np. jakość dialogów jest strasznie zła.
0
@addept Z połówkami się zgodzę
5
Pocisk kamikaze
8
To co, wracamy do kopania kanału przez pół Arabii Saudyjskiej?
3
@Aragorn33 Aha dobra, bo tam jest jakiś cały film do obejrzenia. Ale w gruncie rzeczy to masz racje, taka zwykła pokazówka.
0
@Aragorn33 No jak, przecież widać na filmie, jak stoi w kolejce i nawet z jakąś babką dywaguje. Normalnie kasa obsługiwała klientów... Jakiś inny film oglądałeś?
2
@Aragorn33 Żeby oddać butelki trzeba poczekać w kolejce, przecież się nie wepchniesz.
0
@18Pawel99 Ewidentnie ta czupryna mu nie sprzyja, lepiej prezentował się w poprzedniej, zarówno sportowo jak i ogólnie
2
Ferran Torres notuje obecnie fatalną passę - w 22 ostatnich meczach strzelił zaledwie 3 bramki i nie zaliczył żadnej asysty.
Przebija tym samym najgorszą passę Juliana Alvareza z tego sezonu (zakończona przełamaniem z Tottenhamem w Lidze Mistrzów) - 4 gole i 2 asysty w 22 spotkaniach.
0
@Kapitan9 Od biedy można go wziąć, ale nie ma co się podniecać. To tylko plac zabaw emerytów, jeszcze nie tak dawno zachwycał tam Bogusz, a dla kadry nie wniósł zupełnie nic.
4
Takiego Roberta z Atletico, a awans będzie nasz.
0
@derus Spoko, spoko. Myśl sobie co chcesz, tylko ci mówię, jak wyglądają twoje komentarze.
2
@Drozdu7 wolałbym wykupić Rashforda