4

Staty w La Lidze.
Ferran w poprzednim sezonie, grając z ławki - 10 goli, 6 asyst
Ferran w tym sezonie, dzieląc minuty po pół z Lewym - 12 goli, 1 asysta

Forma strasznie poszła w dół, wtedy to był naprawdę świetny zawodnik, drugi najlepszy zmiennik na tej pozycji na świecie po Sorlothu. 3 asysty w El Clasico, gol z Interem, dublet z Atletico w lidze i gol z Atletico na awans w Copa del Rey, gol z Realem w finale Copa del Rey...
Końcówkę sezonu miał taką, że naprawdę w niego uwierzyłem.

0

@ViscaelBarca2007 Raczej mentalny, motorycznie wygląda dobrze. No i na pewno sporo pecha, obijał słupki, poprzeczki, ostatnio też nie za bardzo ma poważne okazje...

1

Napastnicy Barcelony - rok 2026.

Robert Lewandowski
1 048' minuty
9.18 xG - 9 goli (0.18 bramki mniej niż powinien)
15 zmarnowanych wielkich szans
48/107 wygrane pojedynki (44.9%)
7 kluczowych podań
1 stworzona wielka szansa

Ferran Torres
935' minut
5.26 xG - 3 gole - (2.26 bramki mniej niż powinien)
11 zmarnowanych wielkich szans
24/59 wygrane pojedynki (40.8%)
4 kluczowe podania
2 stworzone wielkie szanse

3

@mekston I see what you did here...

0

@D10SLEO Gol sam z siebie powinien podbijać ocenę i to sporo, bo to najważniejsza statystyka, która jest mierzona od zawsze i która decyduje o wyniku meczu.

9

Kowal napisał, że w ważnych momentach Lewego nie ma, więc dzisiaj niestety tylko 1 punkt z Atletico. Bywa i tak, następnym razem się uda.

2

Algorytm Sofascore ocenił 10 minut Lewego, w których strzelił zwycięskiego gola na... 6.8. Przecież to jest jakiś żart. Co, on jakieś karnego zmarnował, którego przeoczyłem, czy co?

19

Wiek może zabrać Lewemu wszystko, ale on i tak strzeli gola dupą.

0

@Goralkov Moc była dobra, tylko kierunek zły. Trzeba to było trochę wyżej zagrać

5

To jest właśnie ten killerski instynkt

0

GOLAZOOOOOOOO! Robertinho!

0

Fatalne było to podanie Kounde, ale i tak spalony

0

Dałby tego Lewego, nawet na te 10 minut.

2

Dlaczego Ferran... Flicku kochany dlaczego Ferran

0

A mu to co się stało, normalna walka.

2

Ferran to podanie prawie za plecy dał Yamalowi...

1

Lamine wszedł w nich jak brazylijski Ronaldo

1

@Chaoss Jakbyś dał :P zamiast :D na końcu to bym zczaił.

1

@clyde Fajnie, jakby dało się oglądać gdzie indziej, to wcale nie tak, że mają monopol XD

2

Dobra, my tu gadu gadu, a tu mecz trzeba wygrać. Kiedy wchodzi Lewandowski?

0

@Chaoss To sędzia musi być z Katalonii by dobrze sędziować?

0

@kamiVeB Nie kojarzę akcji, podasz jakiegoś linka?

2

I bardzo dobrze, jak mnie wkurzają te faule, gdzie gość podkłada swoją nogę drugiemu. I co miał Martin zrobić? Jak miał uniknąć tego wejścia? W ogóle nie walczyć o piłkę?

0

No ale co miał zrobić z tą nogą w sumie?

0

@EzioAuditoreDF Pan Ołłowski - "Łamine, ale po co... "

5

Ferran Torres. Hansi Flick wyrównuje szanse.

27

Lamine Yamal daje sobie takie podanie i zapominamy o nim po 10 minutach. Do czego on nas przyzwyczaja :O

0

@malypuzon No, moim zdaniem jeśli zarabiasz na życie mową mówioną, to powinieneś mieć nienaganną dykcję. Nie mówię, że każdy, ale mówimy tu o czołowym komentatorze sportowym w kraju, o człowieku który komentuje najpopularniejszą ligę po Ekstraklasie zapewne. Coś takiego nie powinno być na porządku dziennym.

1

Mam takie wrażenie, że ostatnio w modzie jest jechanie po Ołłowskim. Jestem dumny, bo robię to od lat.

Jak człowiek z wadą wymowy może być zawodowym komentatorem, no matko jedyna. To tak jakby ślepy został maszynistą, albo głuchy siedział w call center.

2

Bernal ma ten instynkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?