kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@marcin62 Brzmi jak ja, kiedy miałem z 10 lat i odgrywałem scenki wojenne z czołgami od Cobi
8
Dziadków powinno się trzymać poza polityką...
0
@derus Jeśli próbowałeś tym komentarzem wyjść na kogoś, kto się nie denerwuje, to osiągnąłeś zupełnie przeciwny skutek.
3
@derus Ale po co się tak denerwować? Prawda jest taka, że w całej historii Bundesligi tylko on, Gerd Muller i Robert Lewandowski kręcili takie liczby. Jeśli to takie łatwe, to czemu tylko ta trójka?
3
Gole w La Lidze (wybrani zawodnicy)
Julian Alvarez - 8
Robert Lewandowski - 12
Ferran Torres - 12
Alexander Sørloth - 10
6
Techniki w tym za grosz, ale zapachniało starym dobrym boksem z lat 80-90, sprzed ery Kliczków i Usyków, kiedy pięściarze nie bali się porządnie przyjąć.
0
@directedbyfcb No szczerze, to nie widzę tego ani w liczbach, ani podczas meczów. W poprzednim sezonie owszem, to była jego zaleta, ale w tym zupełnie tego nie widzę.
0
@directedbyfcb No to też raczej nie. Weźmy sobie liczby z Ligi Mistrzów, bo tylko tam to jest szeroko dostępne.
Lewy z Newcastle w 66 minut przebiegł 7.5 km, zaliczył 10 sprintów i maks. prędkość 30.7 km/h.
Wziąłem mecz Ferrana, w którym miał podobną ilość minut, żeby było sprawiedliwie.
Z Club Brugge miał 60 minut, przebiegł 6.3 km, zaliczył 7 sprintów i maks prędkość 29.9 km/h.
2
@directedbyfcb Nie, to właśnie Lewy ma lepsze liczby w pressingu. Ferran wypada pod tym względem przeciętnie.
7
Wiadomo, nagle wszystkie madrycioki są święte i niewinne, a zawodnika przeciwnej drużyny kategorycznie nie wolno dotknąć i skrzywdzić, bo świat się zawali. Ale jak Vinicius kolanem masakruje nos Peni w meczu z Elche, a po tym pada gol na 2-2, to już cichutko i czysto, czysto. (W tym samym meczu Bellingham zaliczył asystę ręką)
0
@4drian0 Niektórzy nie powinni mieć dostępu do AI
0
@Laminedependencia Przeciętnie, nawet rzekłbym, że słabo, ale tutaj ratuje go asysta. Lepsza opcja niż Ferran i Lewy bez formy, ale nie dużo.
1
Cancelo wygląda dobrze, tak jak za Xaviego zresztą. Boję się tylko o to, by nie odwalił w jakimś ważnym meczu w LM, albo w klasyku
33
Jakby tak Robert mógł w każdym meczu wchodzić na 10 minut i strzelać gola dupą...
14
@Aragorn33 "zupełnie inna sytuacja" XDD
0
@mekston Znaczy tego nie kwestionuję, na kogo miałby być zły? Ale szacunek do trenera się należy.
6
Jedyny, kto był tam spóźniony, to zawodnik Atletico. Można dyskutować o nieostrożności i nadmiernej sile, ale nie zakłamuj rzeczywistości.
0
@mekston a Arbeloa powiedział, że bierze porażkę na siebie i to tylko on jest winny. Trenerzy mówią publicznie to, co jest najlepsze dla drużyny.
0
@Gitarkafcb Simeone spoko gość, proszę nie obrażać
3
Lewemu zostały już w Barcelonie tylko 3 rzeczy do zrobienia:
1. Wygrać ligę mistrzów.
2. Przebić Eto'o i Rivaldo w klasyfikacji strzelców wszechczasów i wejść na 8 miejsce (5 miejsce wg. niektórych źródeł) - pozostało 13 bramek
3. Przebić Suareza w klasyfikacji strzelców w Lidze Mistrzów i wejść na 2 miejsce - pozostały 3 bramki
W idealnym świecie zrobiłby to jeszcze w tym sezonie, gdzie pozostaje mu maksymalnie 13 spotkań do rozegrania. W prawdziwym, na pewno zrobiłby to, gdyby przedłużono mu kontrakt o rok.
0
Lamine Yamal pierwszy raz od grudnia 2023 roku zaliczył serię czterech kolejnych występów bez gola, ani asysty.
0
@mekston Wkurzony, bo od 4 meczów bez udziału bramkowego, ostatnia taka seria zdarzyła mu się jeszcze w 2023 roku. Ale mimo wszystko trenera powinien słuchać. Na razie ma tą wymówkę, że jest młody, ma prawo zareagować bardziej emocjonalnie.
0
@Danny Gaucho Kluiverta powinien zjeść, a Holender zagrał tu 6 sezonów, więc to spore osiągnięcie. Eto'o też, jeśli przedłużą mu kontrakt, jeśli nie, będzie ciężko.
0
@lanceveb Wygra, wygra. Gwiazdy nie pozwolą Arsenalowi sięgnąć po mistrzostwo, muszą to wpierdzielić.
0
Dobra, bo już tu Yamal się zaczyna bawić w dyktatora. Ostatnio po każdym meczu są takie klipy. Ja rozumiem, sportowa złość, ale bez przesady, a do Jego Ekscelencji Hansiego Flicka z szacunkiem, bo to nie jego liga.
2
@RoberDzik Odważnie z tym Arsenalem :O
To tylko 6 pkt przewagi, City wygrywa bezpośredni i mamy 3 punkty, a taką przewagę już łatwo wypuścić
0
@A4ron Aha, przypomniałem sobie tą akcję i wtedy też byłem przeciwko czerwonej. To nir jest wina zawodnika Juventusu że ktoś mu podkłada nogę pod niego, jak jest w powietrzu
1
@A4ron A masz jakiegoś linka do tej sytuacji zawodnika Juve z LM?
20
To było tej piłki nie wypluwać prosto na Lewandowskiego, to może by nie był taki szczęśliwy XD. Co to w ogóle za wypowiedź.
8
Arbeloa: Porażka Atletico Madryt to w 1000% moja wina, biorę to na siebie.