0

Tam był faul wcześniej.

12

Co się stało z hiper-talentem Garcią, że nie gra w pierwszej 11stce nawet przy kontuzji Mbappe?

0

@Azrik Lewy, Suarez, Henry, Haaland, Benzema, Ibra - tych na pewno dałbym wyżej, nad resztą musiałbym się chwilę zastanowić.

Tak, wstawiłeś fakty, w to nie wątpię. Tylko po co przytaczać takie coś:
Srebrny Onze magazynu Onze Mondial I miejsce – 2002
Najlepszy sportowiec świata według BBC Sports Personality of the Year Overseas Personality – 2002
Piłkarski Oskar w kategorii Mistrz nad Mistrzami w Serie A – 2008
Najlepszy piłkarz Pucharu Interkontynentalnego (Toyota) – 2002

Powiedz mi, słyszałeś kiedyś o takim czymś jak magazyn Onze Mondial? Albo co to w ogóle za nagroda, oskar w kategorii mistrz nad mistrzami? MVP Pucharu Interkontynentalnego, gdzie jest to jeden mecz z jakimś anonimowym klubem z niewiadomo skąd? Jakbym takie nagrody wyliczał Lewemu, to lista by się ciągnęła na 3 strony A4.

2

Statystyki w ćwierćfinałach, półfinałach i finałach dla klubu i kraju. Wybrani zawodnicy. Asysty z Transfermarkt (liczą m.in wywalczone karne jako asysty), więc bierzcie na to poprawkę.

Lionel Messi - 91 goli i 72 asysty w 168 meczach - 0,97 udziału bramkowego na mecz
Cristiano Ronaldo - 95 goli i 20 asyst w 152 meczach - 0,76 udziału bramkowego na mecz
Robert Lewandowski - 60 goli i 12 asyst w 88 meczach - 0,82 udziału bramkowego na mecz
Luis Suarez - 48 goli i 24 asysty w 97 meczach - 0,74 udziału bramkowego na mecz

8

Co to za losowe zdjęcie Lewego w tym artykule XD

0

@Kubsoleon Wiadomo.

3

@Giwera Z jednej strony tak, ale z drugiej to żaden z poprzedników Flicka nie miał takiej wygody jak Kompany. Coś się zmieniło w ich myśleniu w ostatnich latach, w kadrę Tuchela też wpompowali masę kasy.

10

W Bayernie też nie miał najlepszych warunków Flick. Swoją drogą to ciekawe, że tak mu skąpili po wygraniu LM, a teraz spełniają każde życzenie Kompany'ego, który osiągnął niewiele.

19

"Harry Kane zawsze strzela mnóstwo goli, gra naprawdę dobrze i wykonuje świetną pracę. A potem zobaczyłem, że zrobiłem to w 29 meczach... gdybym zagrał 34, mogę tylko sobie wyobrazić, że strzeliłbym jeszcze więcej! Dzięki niemu mogę być teraz jeszcze bardziej dumny ze swojego rekordu!"

Ale skromniacha z tego Roberta, widać, że zupełnie by go nie bolało pobicie tego rekordu :)

0

@Azrik Powypisywałeś mi tu masę anonimowych nagród (żeby komentarz objętościowo był większy?), gdzie naprawdę nie trzeba było tego robić. Na mnie to nie robi wrażenia.

"Piłkarski Oskar w kategorii Mistrz nad Mistrzami w Serie A – 2008"
Co to ma być, szkolne jasełka?

W gruncie rzeczy jego osiągnięcia w XXI wieku zamykają się na mundialu, Złotej Piłce za mundial, no i paru solidnych sezonach w Hiszpanii (gdzie w Galacticos kręcił gorsze liczby jak podstarzały Lewandowski w kryzysowej Barcy). W tym Realu spędził 5 lat i zdobył zaledwie 3 trofea drużynowe, z czego jedno to wspomniany przez ciebie Puchar Interkontynentalny, który jest bardziej ciekawostką, niż poważnym trofeum.

Dla mnie to zdecydowanie za mało nawet na TOP 5, za mocna jest konkurencja.

0

@Bobo25 Bo zestawienie dotyczy XXI wieku. Może przesadziłem, że go nie powinno być, ale na pewno nie w TOP 3.

0

@mekston Wtedy początek miał mocny, 14 goli w 11 kolejkach

3

Anglicy klasycznie w swoim świecie. R9 to się nie powinien pojawiać w takich listach, on prime miał przed 21 wiekiem. Później w Realu coś pokopał, ale bez większych sukcesów drużynowych.

0

@mekston No. Ale tak jak mówiłem 2 lata temu, z Harry'm w Bayernie spokoju nie będzie, tutaj rekord cały czas jest zagrożony. Ciekawe, czy uda mu się utrzymać formę w następnym sezonie, bo jednak wiek dość spory, będzie miał 33 lata, czyli tyle ile Lewy przy transferze do Barcy.

0

@mekston Dzielony rekord to już nie to samo :/

0

@mekston Wychodzi na to, że po 25 kolejce będzie miał dokładnie tyle samo bramek, co w debiutanckim sezonie. Wtedy nie dał rady, zobaczymy jak teraz pójdzie.

0

@mekston 9 kolejek na 11 bramek, by wyrównać rekord, dalej możliwe. W Gladbach i tak by miał ciężko strzelać, historycznie ten przeciwnik nie leży Bayernowi

1

Tegoroczne Copa del Rey to pierwsze rozgrywki, w których Robert Lewandowski wystąpił w barwach Barcelony i w których nie udało mu się strzelić gola.

2

0

@Zoker A czemu w B-klasie to byłby problem? Sędzia ma zegarek przecież, to może zatrzymać.

1

Główki i pojedynki powietrzne raczej odpadają, nie?

0

@Leooo A wie ktoś, dlaczego tak właściwie trzeba zatrzymywać czas przy zmianie? Nie można by po prostu zrobić tak, że na sygnał liniowego, podczas gry, się zamieniają?

0

@barteq Może i nie 6:0, ale stawiam że liczbę by dorzucił. W pierwszym meczu też powinien mieć asystę, gdyby nie kuriozalny spalony.

0

@BORO_12 @Dankho94isback @Czyhrynski przecież podałem w poście...

1

Trochę to smutne, że mamy tyle talentów w szkółce, a Hansi Flick nie chce z nich korzystać NAWET mimo tak złej formy Rekina i Lewego.

Ale wierzę, że w końcu Mbappi Vinici dostanie swoją szansę.

1

AI na dobrej drodze do rentowności. W praktyce najnowsze modele same w sobie są już rentowne, ale ogromne wydatki idą na badania i tworzenie lepszych modeli oraz budowę centrów danych i większą moc obliczeniową. Czyżby bańka bańki AI właśnie pękła?

6

Mija połowa trzeciego sezonu, a Harry Kane zdążył już strzelić 35 goli z karnych dla Bayernu Monachium. Zmarnował w tym czasie tylko dwie sztuki.

Dla porównania, w swoich pierwszych 3 sezonach w Barcelonie, Robert Lewandowski strzelił 13 goli z karnych, marnując w tym okresie również dwie sztuki.

6

Ostatnio tak słabego Raphinhę widziałem za Xaviego

1

@Arden Z drugiej strony ZP wygrał taki zawodnik jak Dembele, który wcale lepszy od Griezmanna nie jest.

4

@michaleu Nie da rady, nie polubiłby się z Mbappe, za dużo biegania i bronienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?