1

@escarabajo A, widziałem i takie, ale na razie to rzadkość :/

0

@MesQueUnClub_87 Też spotkałem się z kasami, w których nie dało się np. cofać zakupu jakiegoś produktu, więc idealne nie są, to prawda. Ale też jest mała szansa na to, że taka usterka internetu wystąpi akurat po tym jak zeskanujesz koszyk, plus dla seniorów i ogólnie ludzi, którzy jeszcze nie ogarniają, jak to działa, zwykle stoi jakiś pomocnik.

0

@Starrk Przy większych zakupach rozumiem, że komuś się nie chce, ale też nie jest to takie straszne. Jak się nie mieści do pojemnika to można niby podzielić na kilka zakupów, chyba że ktoś w jakieś promocje celuje

5

@MesQueUnClub_87 To fakt, ale też kolejki do samoobsługowych są dużo krótsze, zwłaszcza w większych sklepach, gdzie często jest nastawiane po kilkanaście tych kas.

18

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają problem z kasami samoobsługowymi. Naprawdę ktoś rozważa w kategorii jakiegokolwiek trudu nabicie swojego koszyka? Przecież to tak, jakby obrażać się na sklepy, że za kasą nie stoi pracownik i nie pakuje za nas zakupów do torby. Jeszcze nigdy nie wybrałem klasycznej kasy gdy był wybór, chyba że musiałem płacić gotówką.

1

@The Game 10 Masakra, że taki Mbappe, Haaland, Lewy, Suarez itd... nie mają, a ma ją taki... no nie powiem, że średniak, ale gdzie mu tam do piłkarzy z tej listy.

0

@Comentateiro Nadzieja jest. Nowa nadzieja

1

Rozgrywki klubowe, obecny sezon:

▪️Lewy
13 goli (0.72 na 90 minut)

▪️Julian Alvarez
13 goli (0.43 na 90 minut)

▪️Ferran Torres
16 goli (0.74 na 90 minut)

▪️Alexander Sorloth
15 goli (0.70 na 90 minut)

0

@ViscaelBarca2007 No właśnie nic XD. Ale zorientowałem się dopiero jak już wysłałem, wybacz :)

2

@ViscaelBarca2007 Myślę, że Guardiola wolał mieć w składzie Alvareza. Przecież to Julian z własnej woli odszedł do Atletico, nie inaczej. A Marmoush to nie jest poziom na Barcelonę, moim zdaniem, ani na City. Zagrał jeden dobry sezon w Eintrachcie. Drugi Kolo-Muani i tyle, nic więcej.

0

@Comentateiro Statystyki Tuska:
9' rozegranych sezonów w rządzie
5 wykreowanych wielkich afer
20/100 zrealizowanych obietnic

1

@Wierzbba21 Ma instynkt strzelecki, doświadczony w La Lidze i w topowym klubie. Gdzie wady?

0

Tylko Pep ma taki luksus, by sprowadzać zmiennika na dziewiątkę za 75 mln.

1

@escarabajo Harry ma obecnie prime, od dołączenia do Bayernu. Poprzedni sezon gorszy (przy zachowaniu skali, wcale nie mówię, że słaby), można go z niego wyłączyć.

"Mieć średnią ponad gola na mecz to jest naprawdę niespotykana statystyka"
Wcale nie taka niespotykana, jak spojrzysz na najlepsze dziewiątki ostatnich lat - Suarez, Ibra, Lewy, Kane, do tego Messi i Ronaldo (choć to nie dziewiątki), to każdy z nich miał przynajmniej jeden taki sezon. Przy czym nie uważam, że to warunek konieczny.

0

@priest9999 Zależy, jak kto definiuje prime. Dla mnie prime to jest najlepszy okres piłkarza w karierze, no i dla Lewego byłyby to 3 ostatnie sezony w Bayernie, gdzie strzelał ponad 1 bramkę na mecz.

1

@escarabajo A ja tu nic nie pisze, że Alvarez lepszy od Benzemy, bo wiadomo, że nie. Tylko trzeba pamiętać, że Benzema miał takie kuriozalne momenty w karierze, że potrafił zmarnować 20 okazji i strzelić 5 bramek przez cały sezon w lidze. Jednak żadnej innej topowej dziewiątce ostatnich lat się to nie zdarzyło.

2

@Safrani Ziemia obiecana była świetna, oglądałem to po Kasynie Scorsese i miałem bardzo podobne odczucia. Jako że nie oglądam wiele polskiego kina, to nominuję tu Kosa sprzed paru lat.

0

Może i Alvarez ma słaby sezon, ale i tak ma więcej bramek w lidze od Benzemy w słynnym 5-bramkowym sezonie.

13

Barcelona z ofertą nie do odrzucenia dla Cancelo.

2

@Cryptolis Nie no, La Liga jednak zawsze będzie miała ten Real i Barcelonę, nie ważne, co by się stało z resztą ligi.

5

@fotohobby Bo Polacy są za słabi. Spójrz sobie gdzie jest Legia po tym, jak sprowadziła Polaków z zagranicy. Urbański, Piątkowski, Reca, goście z doświadczeniem w TOP 5 ligach i co? Przegrywają rywalizacje z jakimiś Słowakami, Hiszpanami i innymi ligowcami. Nie wyróżniają się nawet na tym przeciętnym tle naszej rodzimej ligi.

2

Wielki Inter zmierza pewnie po zwycięski remis i punkty do rankingu UEFA w meczu z trudnym rywalem.

0

@Barceloniarz987 Podwójny Hernandez to jest bardzo dobry sędzia, tylko skorumpowany. Taka subtelna różnica.

0

Nie wystawili Gordona w Newcastle. Czyżby szykował się już do zastąpienia Lewego?

1

@Criss18Barca 15-20 goli to on strzela z ławki w Atletico. Daję głowę, że u nas byłoby jeszcze lepiej.

0

@partymaker Haaland to też jest kloc, a jednak Guardiola nie narzeka.

0

Żeby tak puścili potężnego Norwega do nas za 50 mln... Ale to raczej nierealne :/

Poprawka: dopiero zobaczyłem, ile on ma lat. Bardziej za 30-40 mln.

2

@Arkon To prawda, ale szczerze to też trochę inna półka, bo Ród Smoka atakował bezprośrednio wielowątkową opowieść o ogromnej skali (bliżej mu do Gry o Tron), a Rycerz to bardziej prosta opowiastka, w dodatku z filmowym metrażem, bo spokojnie byś to zmieścił w 3 godzinach. Ród Smoka miał obiecujący pierwszy sezon, ale drugi to było takie, za przeproszeniem, gówno, że szkoda gadać (zyskał w związku z tym nowe miano - Smród smoka).

0

@AlexDark00 @Remi70 Bayern Flicka opierał się na drewnianym napastniku, a przejechał się po całej Europie. Co więcej, drewniany napastnik był najlepszym piłkarzem tamtej drużyny i najlepszym piłkarzem na świecie. To jest ideał do którego powinniśmy dążyć. Sorloth to może nie ta półka, ale lepsze to niż Alvarez który kompletnie profilem do piłki Flicka nie pasuje.

6

Sorloth właśnie dogonił Alvareza w bramkach, rozegrawszy 800 minut mniej. Z tej dwójki to Norwega bardziej widziałbym w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?