0

@torondirn Odwrotnie, Rapha na skrzydle i Rashford na dziewiątce

1

@ShawnC Dobrze tylko że jej tam nie smyrnął, bo byłby spalony pewnie. Ale faktycznie przepuszczenie topowe, bez niego by się nie udało to podanie.

2

@Zoker Nie będzie legendą. Przede wszystkim, on tu za słabo grał, żeby w 4 sezony się tak zapisać w pamięci kibiców. Nigdy nie był pierwszą postacią drużyny, może za wyjątkiem pierwszych miesięcy po transferze.

4

@Pedri16Future Tego jeszcze nie grali, żeby kolega z drużyny był bliżej bramki od ciebie przed wykonaniem karnego

2

@MirusAmisz Zastanawia mnie, jak to możliwe, że coś takiego im się zwraca w budżecie...

0

Może i lepiej, że AI idzie po ten Hollywood. 45 mln dolarów za 20 sekund reklamy w filmie...
https://x.com/Wisdom_HQ/status/2028160261408862235

1

@Filipem Wolałbym Rashforda mimo wszystko zamiast Olmo.

2

@Ptasior Biorąc pod uwagę, że dzielą minuty po połowę, to wynik jest dobry, a nawet bardzo dobry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ten Raków po odejściu Papszuna

1

Bramki w ćwierćfinałach, półfinałach i finałach dla klubu i kraju. Wybrani zawodnicy.

Lewandowski - 60 goli i 12 asyst w 88 meczach - 0,82 udziału bramkowego na mecz
Luis Suarez - 48 goli i 24 asysty w 97 meczach - 0,74 udziału bramkowego na mecz
Harry Kane - 14 goli i 3 asysty w 38 meczach - 0,45 udziału bramkowego na mecz

0

@ViscaelBarca2007 Faktem jest to, że istnieje wiele możliwości, wiele prawdopodobnych sposobów, na jakie mogłaby się jego kariera potoczyć. Nie wydałem wyroku, że by sobie nie poradził, tylko mówię, że mógłby sobie nie poradzić. To nie jest żadne gdybanie, gdybanie byłoby, jakbym z pełnym przekonaniem stwierdził, że on by sobie nie poradził i tyle. Albo jakbym powiedział, że na pewno by sobie poradził i byłby lepiej postrzegany we wszelkich rankingach itd., czyli to, co stwierdziłeś ty. A w piłce nożnej nie ma nic pewnego, przywołane nazwiska służyły zobrazowaniu tego, co poddałeś pod wątpliwość. Świetnym przykładem prawdopodobnie będzie też Isak, który wyglądał świetnie w Newcastle, a w Liverpoolu na razie się odbija (wiem, kontuzja, ale przed nią też praktycznie nie grał).

No i wiadomo, że na pewno Harry'emu by pomogło, gdyby coś z tym Tottenhamem wygrał. A tymczasem największy sukces Totków za jego gry to był finał Ligi Mistrzów, w którego wywalczeniu ledwo co uczestniczył (zagrał w 3 z 7 meczów fazy pucharowej, z czego raz zszedł wcześniej przez kontuzję, a jednym meczem był finał w którym nie zanotował żadnego udziału bramkowego. Teraz zapewne pójdzie argument o tym, jakie to Totki są słabe, więc odpowiadam - nie mówię tutaj o lidze. Anglia ma 4 puchary krajowe, trofea zdobywa United w głębokim kryzysie, a tymczasem Kane'owi nawet jednego z pucharów nie udało się ukąsić.

0

@ViscaelBarca2007 Ale jakiej narracji, o co ci chodzi? Stwierdzam po prostu fakt. Nikt nie wie, czy by sobie poradził w City czy jakimkolwiek innym topowym klubie gdyby wcześniej odszedł z Totków. Ja tu nie wróżę ze szklanej kuli jak ty. Czasami jest tak, że nawet klasa się nie obroni i tyle. Nie wiesz, czy Guardioli pasowałby napastnik schodzący aż tak nisko, nie wiesz czy nie spaliłaby go presja, otoczenie. Czy pasowałaby mu charakterystyka nowego zespołu.

Innym napastnikom też by można było tak wyliczać. A co, jakby Lewy poszedł wcześniej do Realu? Jakby Messi miał lepszych trenerów na późniejszym etapie kariery? Jakby Neymar nie przeniósł się do PSG? Gdybanie, gdybanie. Zresztą, Kane dalej ma szansę zostać najlepszą dziewiątką tego wieku, ma dopiero 32 lata. Nadchodzi mundial i LM, gra w najlepszych drużynach na świecie. Nie ma sensu mówić o tym, co mogło być, skoro nadal widzimy go w najlepszej formie.

1

@Ptasior pewnie nie udowodnią, ale sam fakt, że myślimy w ten sposób, to już mnie trochę oburza

4

Kariera skończona, bo gość w przypływie emocji boiskowych powiedział o słowo za dużo? W jakim my świecie żyjemy XD

0

@AmigoBlancos Włosi robią krzywdę swojej lidze zatrudniając takich trenerów.

3

Ja jestem za Rashfordem.

0

@ViscaelBarca2007 A to mało klasowych piłkarzy się spaliło po transferze do innego wielkiego klubu? Coutinho, Griezmann, Hazard, Ibra... Można by wyliczać. Otoczenie ma ogromne znaczenie. Przychodzi taki Messi do PSG i w pierwszym sezonie strzela 11 goli, a wcześniej nie schodził poniżej 30 przez jakieś 12 lat.

0

@ViscaelBarca2007 Może tak, a może by przepadł. Może wtedy nie był jeszcze gotowy? Tego nie wiadomo. Taki transfer to zawsze niewiadoma.

0

Rekord ligowy to jedno, ale jest też inna ciekawa statystyka.

Harry Kane uzbierał do tej pory 45 bramek we wszystkich rozgrywkach klubowych, a do końca sezonu pozostało 10 spotkań w Bundeslidze, maks. 7 spotkań w LM i maks. 2 spotkania w DFB-Pokal. To daje maksymalnie 19 spotkań do rozegrania.

Do najwyższego wyniku w sezonie klubowym Lewego brakuje 10 bramek, do najlepszego sezonu Luisa Suareza - 14 bramek, do Ronaldo - 16 bramek, a do Messiego - 28 bramek.

0

Lewandowski nie kochany w Barcelonie. Chyba tylko Ter Stegen by go wyprzedził, gdyby jeszcze tu grał.

3

@PatrychoO Amerykanie mogą zabijać, bo to dobre chłopaki.

21

Tutaj widać na zdjęciu akurat, że znowu Lewemu skrócili buta. Tak to oczywisty spalony. Jak zwykle Negreira, korupcja i tak to jest, od poniedziałku do niedzieli.

1

Śmieją się z Bundesligi, ale w La Lidze też tylko Barca, Real i długo, długo nic. Do trzeciego Villarrealu mamy przewagę 13 punktów, Real może mieć 12, jeśli wygra.

2

@Danny Gaucho Jeszcze ciekawsza jest lista najlepszych strzelców w Lidze Mistrzów, gdzie Lewy już jest czwarty, a do drugiego Luisa Suareza brakuje 4 bramek.

0

Harry Kane strzelił 9 goli w ostatnich 5 meczach w Bundeslidze.

0

Harry Kane - 30 gol w tym sezonie Bundesligi. Zostało 11 bramek do rekordu Lewandowskiego.

0

Jest karny dla Bayernu Monachium.

0

@Chimera Ostatecznie zwyciężca jest tylko jeden, więc nie zawsze się uda. Ale ostatnio im dobrze szło, na Euro 2024 finał.

1

@Chimera Anglia ma na papierze jedną z najlepszych kadr na świecie, jak nie najlepszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?