kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
34
Olmo mógł spokojnie obejrzeć czerwo i nikt nie mógłby przeciwko temu protestować. A tak poza tym, to chyba jakiś cud, że taki spalony na styku, a w wozie VAR nie dorysowali mu trochę mięśni na barku albo nie przedłużyli leciutko buciora.
0
@Kgorecki2500 Na razie jeszcze za wcześnie, by reagować, bo na rynku nie widać za bardzo tego wzrostu bezrobocia. Ale ostatecznie taki podatek to będzie konieczność, bo moim zdaniem AI nie stworzy długoterminowo żadnych nowych zawodów, ewentualnie (na pewno) przekształci stare, ale jednocześnie ograniczy liczbę pracowników.
0
Rafał Brzoska, prezes InPostu, o implementacji AI w jego firmie. Podziela opinię dyrektorów labów AI o "wyparowaniu 25% zawodów w 2 lata". Mimo tego, że musi zdawać sobie sprawę, z jakim wielkim opóźnieniem reaguje rynek na przełomy technologiczne.
6
Fajnie, że powalczyliśmy, ale dwóch bocznych obrońców pierwszego składu to trochę wysoka cena.
2
Zabrakło dziewiątki dzisiaj
4
Nie no, symulka jednak żałosna.
0
Za co kartka dla Olmo?
0
To nie jest faul?
1
La Remontada, dalej, jazda
3
Co Yamal dzisiaj rozdaje to jest coś pięknego na razie
0
Yamal co wrzucił na karuzelę
0
Chwila chwila, mamy napastnika bez formy, który strzela 3 gole w 3 miesiące i ustawiamy taktykę pod niego? Panie Flick, zaraz się pogniewamy.
1
Klasycznie krytyka uderza w Ferrana, a to nawet nie były jakieś wielkie szanse.
2
Rapha bez formy od miesiąca
1
@ranger3120 Fakt, to też ma wpływ, jednak napastnik o takim profilu jest mocno uzależniony od drużyny i serwisu. Z drugiej strony, świetnie radził sobie w BVB i w kadrze Norwegii, więc też potrafi radzić sobie w trudnych środowiskach.
5
Aj tam, nie zna się. Naturalnie ułożone kolano.
8
Haaland tak dobrze się zapowiadał w tym City, w pierwszym sezonie 52 gole w 53 meczach, coś niesamowitego. Niestety po tamtym sezonie mocno przyhamował i szykuje się kolejny sezon, gdzie nawet do 40 bramek nie dobije (wiadomo, że to też przez dręczące go kontuzje).
Moim zdaniem Norweg powinien myśleć nad kolejnym kierunkiem, bo w City Guardioli już pewnego poziomu nie przeskoczy. A tak się składa, że jest tylko jeden topowy klub, który ma wakat na pozycji dziewiątki, w którym mógłby osiągnąć pełnię swojego potencjału.
2
@Pressinho Tak, tylko nie wiem dlaczego uważasz, że AI jest ograniczone do tego stylu. Zrobi to, co mu każesz. Jak będziesz chciał bardziej stonowane barwy i mniej przerysowane kształty, to je dostaniesz.
0
@bartekvisca Jak mi się spodoba, to powieszę go sobie w domu. Ale nie wątpię, że niebawem powstaną jakieś muzea sztuki sztucznej, albo coś podobnego.
6
@Pressinho Znaczy tutaj ewidentnie jest taki kierunek artystyczny, by to było jaskrawe, kolorowe i energiczne. I szczerze mówiąc w niczym mi to nie przeszkadza, że to AI, nawet jeśli widać to na pierwszy rzut oka (chociaż tutaj nie uważam, że tak jest, bo wtedy równie dobrze "Flow" możnaby uznać za AI)
1
Kwestia czasu zanim AI zacznie robić prawdziwą sztukę. Wizualnie jest już świetnie, teraz muszą tylko pracować nad ścisłym zachowaniem kontekstu przez dłuższy czas i fizyką.
4
Przygotowania Atletico trwają.
0
@Krystiansigma2734 Bez przesady. Oprócz symulki Suareza przy drugim karnym to raczej bez kontrowersji, czy coś przeoczyłem?
1
@Kgorecki2500 Allah mu sprzyja
29
Żyjemy w świecie, w którym niewinny Araujo wybiera się na pielgrzymki do Ziemi Świętej, a taki Rudiger, który ewidetnie potrzebuje porządnego egzorcyzmu, bawi się w najlepsze na boisku i sędziowie wybaczają mu wszystkie jego przewiny.
0
@directedbyfcb Z VAR'em jest o tyle dobrze, że zazwyczaj sędziowie doliczają te 2-3 minuty później.
52
Apropo tej sytuacji z kolanem Rudigera - to tylko pokazuje, jak bezużyteczny jest VAR w obecnym formacie. Jak jest taka potrzeba, to po prostu z niego nie korzystają, nawet jak sytuacja jest klarowna. Nie wmówicie mi, że goście którzy mają po kilkanaście kamer z różnych perspektyw nie widzieli tego uderzenia w twarz. To był przekręt z całkowitą premedytacją, przez sędziego VAR'u, który chciał, by Real Madryt nie odniósł strat w związku z tą sytucją.
Wracając, do tematu, VAR w Hiszpanii nigdy nie będzie działać, dopóki nie wprowadzimy sprawdzania na żądanie, przynajmniej po jednej sytuacji na mecz dla obu trenerów.
10
Najczystsze wejście zawodnika Realu Madryt?
33
Może i strzelił tutaj pięknego gola, ale Mbappe oddałby tutaj lepszy, perfekcyjny strzał z rzutu karnego.
0
@torondirn Odwrotnie, Rapha na skrzydle i Rashford na dziewiątce