1

Harry Kane na ten moment faworytem do Złotej Piłki w mojej opinii. Oczywiście nic nie będzie pewne aż do ostatniego gwizdka mundialu, ale Harry ma ogromne szanse zarówno na LM jak i na mundial.

1

Harry Kane z 29 bramką w tym sezonie Bundesligi. 12 goli do wyrównania rekordu.

1

Bayern znowu baituje hejterów, a zaraz worek z bramkami się rozwiąże i Kane załaduje hat-triczka.

27

Oby przeskoczył Eto'o, bo to by oznaczało, że byłby w najlepszej formie w końcówce sezonu. A tego potrzebujemy, zwłaszcza w Lidze Mistrzów.

0

@Azi Też tak uważam, lubię, gdy gra niżej, na pozycji Pedriego. Ale algorytmy są nieubłagane.

0

@ShawnC No. W tym sezonie coś podkręcili, dawniej aż tak nie obniżało, a teraz wystarczy jedna zmarnowana "setka" i już masz -0,5 z oceny jak nie więcej.

0

@Azi Zmarnowane szanse obniżają, nie podwyższają ocenę. Do tego słaby w pojedynkach (2/9 wygrane) i dryblingach (0/2 wygrane), a to ma wysoką wagę w algorytmie, więc stąd ocena.

3

Tych chorągiewkowych to już się powinno w ogóle wykluczyć. Oczywistych spalonych nie odflagują, a takie coś tak XDD

0

Gdzie tam był spalony XDD?

1

Pierwszy raz w karierze po raz trzeci!

1

Hat trick! Hat trick! Hat trick! Lamine Yamal!

1

My nie mamy prawa wygrać tej ligi, sędziowie na to nie pozwolą. Jak taki wjazd w Yamala może nie być odgwizdany?

0

@Johnson Fajnie, że konie znalazły tyle nowych zawodów po rozprzestrzenieniu się aut. Szkoda byłoby, jakby tak tylko stały w stajni i wyglądały, a ich populacja skurczyłaby się o jakieś 2/3.

0

@lithotripter Na pewno wzrośnie, ale wciąż będzie dużo tańsze niż Uber i tradycyjne taksówki. Pensja kierowcy to lwia część kosztów operacyjnych.

2

Ciekawe, gdzie AI stworzy te nowe miejsca pracy dla taksówkarzy, kierowców i masy innych.

13

Rodri i Vini w jednym składzie? Nie przejdzie, nie ma opcji

0

@Kamiloza91 Moim zdaniem fatalne te losowanie. My lubimy grać z otwartymi przeciwnikami, a tutaj autobus Simeone i antyfutbol Artety.

0

Lech - Rayo i Raków - Fiorentina i kończymy zabawę z pucharami na ten sezon.

1

@MesQueUnClub_87 Jedni użyją jej do totalnych głupot, a inni stworzą za jej pomocą wspaniałe rzeczy. Zresztą to i tak tylko faza przejściowa, za parę lat internet będzie wyglądać zupełnie inaczej.

3

@Fog_W_1899 Czekaj, czyli co masz na myśli? Że szarzy ludzie są za głupi, żeby korzystać z AI? I w związku z tym trzeba ograniczyć je tylko do firm, korporacji, dla rządów? Brzmi jak segregacja klasowa.

0

@kanver_ Edit: Dobra, to jednak chyba z dawien dawna :/ Dzisiaj grał tez z Crveną i strzelił, ale to nie to.

11

To musi być Puskas, nie widzę innej opcji. Ta podbudowa akcji, drybling, rozegranie, wykończenie... Cudo!

0

Klasyk, już to widziałem parę lat temu z Lechem.

2

No i po challengu, co za durne piąstkowanie

3

Dobrze, dobrze to wykonał XDD

2

Drugi raz się nie nabiorę, pamiętam jak Lech robił comeback z Fioretiną i wyszło jak zawsze

2

@esem91 Dobrze, że to powiedzieli, może zejdzie z niego ta presja, by walczyć o kontrakt. Ostatnie miesiące spięty jak plandeka jest.

0

No to pewnie będzie Alvarez. Nie lubię go i nie widzę go tutaj, ale może być na przecenie po tym słabiutkim sezonie, no i lepszych opcji za bardzo nie ma. Może poza jego zmiennikiem Sorlothem, który byłby dużo tańszy, gra mniej, strzela więcej i bardziej tutaj pasuje profilem.

0

@Jakchcesz O co z tymi hindusami chodzi? Bezrobocie rośnie, a Braun chce tu sprowadzać jeszcze więcej taniej siły roboczej?

0

@Kubsoleon Ale po co masz wychodzić za każdym razem i pakować do auta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?