karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zastanawiające jest to, że jeśli słyszy o depresji to praktycznie zawsze chodzi o facetów
0
@Archie to znaczy, że średni z Ciebie kibic byłem dwa razy na starym CN i się jaralem jak małe dziecko a trafiłem na jeden słabszy mecz w lidze, drugi to 1/4 LM, musiałem sobie obejrzeć jeszcze raz w telewizji bo byłem jak w transie i nic nie pamiętałem potem, w tym roku wybieram się kolejny raz
6
@Tasde dwie zupełnie inne sytuacje nie wiem jak można je porównywać
0
@Laminedependencia przecież nikt nie ogląda prześcieradeł dla wartości estetycznych tylko po to by zobaczyć jak sędziowie ciągną ich za uszy licząc przy okazji, że się na głupi ryj wywalili
3
@Kozinho. Bać a czuć respekt to dwie różne rzeczy, Atleti nie raz nam napsuło krwi
1
@FcPortoFan1999 bo klasyk to mecz Barcy z realem, a kobiecy bo grają kobiety, mam nadzieję, że pomogłem
0
@Hektor16 no jak nic nie mówi, mówi np że razem z stołem mamy średnio po 3 nogi :)
1
@Jakchcesz pisowcy to właśnie najgorszy twór, gospodarczo lewica światopoglądowo prawica, sic!
7
@directedbyfcb zostaw go, daj mu włączać myślenie
3
Kolejny dzień, kolejny powód by móc splunąć na ten śmieszny klubik, ja to specjalnie sobie kupiłem koszulkę realu wsadziłem do wiadra i za każdym razem jak mam okazję to tam pluje, z trzy razy musiałem już wymieniać zawartość
1
@AmigoBlancos dobra do spania, bo Pani Clyde zgasiła światło
3
Ale to jest durne xd wysunięty łeb a strzela nogą
1
Ahahah co tu się odpierdala xd
0
@turhiay tak, tak
2
@turhiay i zostaniemy z dziadkiem co nawet do sytuacji nie dochodzi?
1
Mekambe albo męczennik przy tej akcji 5 salt w powietrzu by zrobili a Olmo dalej próbował skończyć
0
@michal26 chimeryczny ale liczby robi
3
Rashford +1 do G+A
4
Trzeba jeździć chyba na te pielgrzymki
0
@Bilon87 Pique też?
0
No piękny Holender nie będzie już taki piękny
0
@Barceloniarz987 co? Zajebista piłka
0
@vangoor przecież tu Eric wszystko wygrywa
0
Araujo chłop z drugiej ligi robi jak dzieciaka
2
@Zoker jak był spóźniony jak trafia w piłkę
2
Ale trafia pierwszy w piłkę a chłop podkłada nogę, stykowa sytuacja, nie dałbym karnego na Yamalu tutaj nie dałbym kartki
1
Cancelo wyleci na bank dzisiaj
0
Thierry Henry czy to Ty?
0
Mogła by tu być żółta
1
@ProMILs nie no Yamal praktycznie leżał już na ziemi