0

zastanawiające jest to, że jeśli słyszy o depresji to praktycznie zawsze chodzi o facetów

0

@Archie to znaczy, że średni z Ciebie kibic byłem dwa razy na starym CN i się jaralem jak małe dziecko a trafiłem na jeden słabszy mecz w lidze, drugi to 1/4 LM, musiałem sobie obejrzeć jeszcze raz w telewizji bo byłem jak w transie i nic nie pamiętałem potem, w tym roku wybieram się kolejny raz

6

@Tasde dwie zupełnie inne sytuacje nie wiem jak można je porównywać

0

@Laminedependencia przecież nikt nie ogląda prześcieradeł dla wartości estetycznych tylko po to by zobaczyć jak sędziowie ciągną ich za uszy licząc przy okazji, że się na głupi ryj wywalili

3

@Kozinho. Bać a czuć respekt to dwie różne rzeczy, Atleti nie raz nam napsuło krwi

1

@FcPortoFan1999 bo klasyk to mecz Barcy z realem, a kobiecy bo grają kobiety, mam nadzieję, że pomogłem

0

@Hektor16 no jak nic nie mówi, mówi np że razem z stołem mamy średnio po 3 nogi :)

1

@Jakchcesz pisowcy to właśnie najgorszy twór, gospodarczo lewica światopoglądowo prawica, sic!

7

@directedbyfcb zostaw go, daj mu włączać myślenie

3

Kolejny dzień, kolejny powód by móc splunąć na ten śmieszny klubik, ja to specjalnie sobie kupiłem koszulkę realu wsadziłem do wiadra i za każdym razem jak mam okazję to tam pluje, z trzy razy musiałem już wymieniać zawartość

1

@AmigoBlancos dobra do spania, bo Pani Clyde zgasiła światło

3

Ale to jest durne xd wysunięty łeb a strzela nogą

1

Ahahah co tu się odpierdala xd

0

@turhiay tak, tak

2

@turhiay i zostaniemy z dziadkiem co nawet do sytuacji nie dochodzi?

1

Mekambe albo męczennik przy tej akcji 5 salt w powietrzu by zrobili a Olmo dalej próbował skończyć

0

@michal26 chimeryczny ale liczby robi

3

Rashford +1 do G+A

4

Trzeba jeździć chyba na te pielgrzymki

0

@Bilon87 Pique też?

0

No piękny Holender nie będzie już taki piękny

0

@Barceloniarz987 co? Zajebista piłka

0

@vangoor przecież tu Eric wszystko wygrywa

0

Araujo chłop z drugiej ligi robi jak dzieciaka

2

@Zoker jak był spóźniony jak trafia w piłkę

2

Ale trafia pierwszy w piłkę a chłop podkłada nogę, stykowa sytuacja, nie dałbym karnego na Yamalu tutaj nie dałbym kartki

1

Cancelo wyleci na bank dzisiaj

0

Thierry Henry czy to Ty?

0

Mogła by tu być żółta

1

@ProMILs nie no Yamal praktycznie leżał już na ziemi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?