4

@tomek8756 proste Robert Makłowicz

0

W sumie dlaczego przez prawie 30lat nie było finału na CN

0

@heniusss ale to głupie bo total time nie powinien uwzględniać doliczonego czasu, jakby było rozbicie na czas efektywny do 45 i 90 minuty, wtedy można większe wnioski wyciągnąć
Btw mogliby gdzieś testowo zrobić mecze z zatrzymywanym czasem i dać dwie połowy po 30min

5

@MesQueUnClub_87 też zawsze na tych stronkach kupuje ale ostatnio musiałem coś na szybko ogarnąć i wpadłem do Zary, którą w sumie często hejtowalem, bo kiedyś chyba uznawali się za jakąś prestiżową firmą i ceny miały się nijak do jakości, alee chyba się to zmieniło, bo kupiłem za jakieś 160zl bluzę z kapturem, kangurka i jest zajebista, prałem już ją wielokrotnie i jest ciągle w tym samym stanie, gruba bawełna fajnie się nosi. Od siebie dodam, że Vistula ma dobrej jakości ciuchy również casualowe, bo wiadomo głównie to koszule i garnitury ale mają też zajebiste koszulki i właśnie bluzy

20

W sumie grubo, że Niemiec były trener Bayernu i selekcjoner repki wyznaje miłość Barcelonie i uznaje ją za najlepszy klub na świecie, trochę się wzruszyłem (ಥ﹏ಥ)

1

Odprawa przed meczem jakiejkolwiek drużyn od B klasy do premier league
"Pany, twardo ale z głową, nie pyskujemy do sędziów, uważajcie na ich szybkiego skrzydłowego, jedziemy z nimi! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Odprawa w realu
"Wbiegamy w pole karne i padamy, na pewno coś gwizdną"

0

ehh i muszę iść pod prysznic po tym co zobaczyłem, bo czuję się brudny

2

Mou jesteś skunksem ale weź wywal te łajzy z LM, proszę, za Tito

0

ahahhahahahah oczywiście

0

może ktoś mi wytłumaczyć skąd taka konkretna ilość doliczonych minut? tylko tak na poważnie

0

@majkiii całkowicie zasłuzona

2

Ferran to czy Ty?

0

kwit za przypadkowy faul?

0

muszę wam się do czegoś przyznać, zrobilem coś obrzydliwego... odpaliłem mecz prześcieradeł

0

@Lukikiki pójdę spać pewnie po 3 więc nie wiem gdzie problem, poza tym to picka keto bez zbędnych zapychaczy jelit

0

@Chimera jaka noc jak ledwo wieczór

9

ale zaraz wjedzie domowa picka z domowym sosem czoskowym :)) czosnek w każdej postaci top, może na surowo trochę ryj wykręca ale za to chroni przed wirusami i wampirami i grubymi babami :)

1

@July_6_BcN szkodzi ale jak zrobisz coś zdrowego to się zeruje, więc zjedz jabłko albo wyjdz na spacer i mozesz za to opędzlować buteleczkę łychy/wódy/ginu czy co tam piją kobiety aperola

4

@Who_you_mam nie lubię takich porównań, skąd wiadomo co wykręcałby Nico u nas, myślę, że w mizernym Atheticu Rashford lepszych liczb by nie zrobił

2

@Kozinho. mam Samoyeda on kocha taką pogodę, ja trochę mniej ale siedząc cały dzień przy kompie fajnie wyjść do lasu z psiakiem i widzieć jak sobie hasa w tym śniegu :)

0

Espanoyl piękna seria, 1 punkt na 5 ostatnich meczów

0

@Gaucho mógłby taki evencik wrzucić na aukcje :p

0

@ProMILs myślisz że Yamal jest kobietą i ma tam...

0

@partymaker z kolana dostał, będzie żył

0

Pielgrzym nawet nie wyskoczył xdd

2

Wybija piłka i od razu chowa nogi, a co tam żółetczko wlatuje

14

Yamal zrobił co powinien Bartra z Balem

1

Do highlightsow z tego meczu można dać muzyczkę z Benny Hilla albo motyw z cyrku

4

Ehh akurat dziś Kounde całkiem nieźle

5

Ale było czuć aromat drewna jak Rash z Lewym zaczęli klepać xd każde podanie za plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?