karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tomek8756 proste Robert Makłowicz
0
W sumie dlaczego przez prawie 30lat nie było finału na CN
0
@heniusss ale to głupie bo total time nie powinien uwzględniać doliczonego czasu, jakby było rozbicie na czas efektywny do 45 i 90 minuty, wtedy można większe wnioski wyciągnąć
Btw mogliby gdzieś testowo zrobić mecze z zatrzymywanym czasem i dać dwie połowy po 30min
5
@MesQueUnClub_87 też zawsze na tych stronkach kupuje ale ostatnio musiałem coś na szybko ogarnąć i wpadłem do Zary, którą w sumie często hejtowalem, bo kiedyś chyba uznawali się za jakąś prestiżową firmą i ceny miały się nijak do jakości, alee chyba się to zmieniło, bo kupiłem za jakieś 160zl bluzę z kapturem, kangurka i jest zajebista, prałem już ją wielokrotnie i jest ciągle w tym samym stanie, gruba bawełna fajnie się nosi. Od siebie dodam, że Vistula ma dobrej jakości ciuchy również casualowe, bo wiadomo głównie to koszule i garnitury ale mają też zajebiste koszulki i właśnie bluzy
20
W sumie grubo, że Niemiec były trener Bayernu i selekcjoner repki wyznaje miłość Barcelonie i uznaje ją za najlepszy klub na świecie, trochę się wzruszyłem (ಥ﹏ಥ)
1
Odprawa przed meczem jakiejkolwiek drużyn od B klasy do premier league
"Pany, twardo ale z głową, nie pyskujemy do sędziów, uważajcie na ich szybkiego skrzydłowego, jedziemy z nimi! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Odprawa w realu
"Wbiegamy w pole karne i padamy, na pewno coś gwizdną"
0
ehh i muszę iść pod prysznic po tym co zobaczyłem, bo czuję się brudny
2
Mou jesteś skunksem ale weź wywal te łajzy z LM, proszę, za Tito
0
ahahhahahahah oczywiście
0
może ktoś mi wytłumaczyć skąd taka konkretna ilość doliczonych minut? tylko tak na poważnie
0
@majkiii całkowicie zasłuzona
2
Ferran to czy Ty?
0
kwit za przypadkowy faul?
0
muszę wam się do czegoś przyznać, zrobilem coś obrzydliwego... odpaliłem mecz prześcieradeł
0
@Lukikiki pójdę spać pewnie po 3 więc nie wiem gdzie problem, poza tym to picka keto bez zbędnych zapychaczy jelit
0
@Chimera jaka noc jak ledwo wieczór
9
ale zaraz wjedzie domowa picka z domowym sosem czoskowym :)) czosnek w każdej postaci top, może na surowo trochę ryj wykręca ale za to chroni przed wirusami i wampirami i grubymi babami :)
1
@July_6_BcN szkodzi ale jak zrobisz coś zdrowego to się zeruje, więc zjedz jabłko albo wyjdz na spacer i mozesz za to opędzlować buteleczkę łychy/wódy/ginu czy co tam piją kobiety aperola
4
@Who_you_mam nie lubię takich porównań, skąd wiadomo co wykręcałby Nico u nas, myślę, że w mizernym Atheticu Rashford lepszych liczb by nie zrobił
2
@Kozinho. mam Samoyeda on kocha taką pogodę, ja trochę mniej ale siedząc cały dzień przy kompie fajnie wyjść do lasu z psiakiem i widzieć jak sobie hasa w tym śniegu :)
0
Espanoyl piękna seria, 1 punkt na 5 ostatnich meczów
0
@Gaucho mógłby taki evencik wrzucić na aukcje :p
0
@ProMILs myślisz że Yamal jest kobietą i ma tam...
0
@partymaker z kolana dostał, będzie żył
0
Pielgrzym nawet nie wyskoczył xdd
2
Wybija piłka i od razu chowa nogi, a co tam żółetczko wlatuje
14
Yamal zrobił co powinien Bartra z Balem
1
Do highlightsow z tego meczu można dać muzyczkę z Benny Hilla albo motyw z cyrku
4
Ehh akurat dziś Kounde całkiem nieźle
5
Ale było czuć aromat drewna jak Rash z Lewym zaczęli klepać xd każde podanie za plecy