karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy ić stont plis
1
No i odpocznie sobie Yamalek
2
Ehh szkoda tego spalonego Raphy tak by się otworzył mecz a tak będą stać w 11 w polu karnym i wybijać piłkę przed siebie
0
Ale Cubarsi jest mega wolny Pique przy nim to sprinter
0
Dobra Roony grzej się
0
@Xxxbarca4ever dałem mu 2sek buforu
0
13sekund teraz bramkarz miał piłkę w rękach
0
Ale autobus ://
0
Tutaj żółtej nie dał a wcześniej za zwykły faul pokazał
0
Kwita za coś takiego?
1
Mógł bardziej wyjść Garcia
10
Ale Maldini urósł w przeciągu roku, Hansi co umie budować zawodników z gliny i drewna
2
Jak stary z 19 na plecach ♥️
1
@Bzyczekk no to kup sobie jedną akcję, gdzie problem?
1
@Kuczek mi tam wystarczy to, że w erze nowoczesnego futbolu czyli powiedzmy w XXI wieku mamy więcej tytułów, "naocznie" też widziałem więcej tryumfów w lidze Barcy niż realu :)
1
@blakkudium i typ żadnego zawieszenia za to nie dostał? xd liga Negreiry
0
Bramkarz turnieju jaki pocieszny grubasek xdd
2
https://zapodaj.net/plik-Q504tXEgha
Nie ma nic lepszego niż meczyk w sobotę
Vamos!
0
@urbipl a to nie była sytuacja po gwizdku?
1
@Filipem czy ja wiem? Kiedy on jakąś spektakularna bramkę strzelił?
8
xdd Marce ledwo wystarczyło miejsca na okładce, żeby upchać gdzieś wzmiankę o szlagierze ligi hiszpańskiej rozegranym na cudnym Spotify Camp Nou
0
@Kgorecki2500 tak jakby napisać Barca > real, to są oczywiste oczywistości
0
Jejku jakby się chciało napisać co robić z madrytem aleee no banik pójdzie, podpowiem wam JE.... chać z nimi
1
Ferran to jest do wyeebania, chłop sobie truchta a wszedł na pół godziny
0
Dziękuję Gryzak tak graj
0
No Ląglet daj jakiegoś babolka plis za te lata co musieliśmy znosić Twoje odpały
0
@KrwawiaceoczyVEB jak w tym momencie nie ma zawodnika który by grał w pierwszym zespole jakiegokolwiek mocniejszego europejskiego zespołu
8
W tym momencie prócz bramkarza to jest skład drewna i papy
0
@cymanski15 jak teraz to jest zlepek średniaków
0
@Geble Bartra 2.0