1

Casado nie ma już sił biegać?

4

Aleeee fart, co chłop wszystkich do spania położył i zjebał xd

0

@viscaelbarca1998_ dla mnie to on i tak jest nasz :p

0

Braziol powinien grać dopóki sam o zmianę nie poprosi

0

@Ptasior nie wiem czy by siadał jakby to było tylko przemęczenie :///

1

Nie dowieziemy tego :/ bez Raphy i Pedriego kto to ma utrzymać

1

Ehh jeszcze ten Olmo łamaga musiał się połamać jak cos zaczął grać

1

Nie no błagaaaaam

0

@ShawnC no japa, szkoda tylko że chłop jedzie do szpitala właśnie

0

Wiecie co jest najgorsze w Raphini? Że sam utrzymał to Leeds i przez to musieliśmy więcej za niego zapłacić

0

Gdzie ten balde leci a potem stawiają linia obrony na połowie przeciwnika eeeeh

2

Stempelek? Aaa jebać po co to gwizdać jakby trzeba było jeszcze żółtko dać

0

Eh eh ale będę wkurw... zdenerwowany jak tego nie wygramy :/

1

Jak nie jakiś Kurła to Oblak eh eh tu powinno być 3-1

0

Haha sprawdzą nie będzie xd

0

boziu oby tam nie było czerwonej

1

Wiecie kiedy ostatnio digidong dał takiego pasa? ...

Nigdy

1

Szkoda tej bramy na 0-1 Atleti na razie nie istnieje

1

Brawo Kounde nie było spalonego

0

@Kgorecki2500 ten jest z surogatki czy z nieznanej kobiety? bo przyznam, że sie pogubiłem w tych jego dzieciach

0

@misterio nie ma też żadnego, że jest skończony

0

ej a wymianka Araujo za Maguire'a? ;>

6

@Popitek12 Francuz z gumą czy bez?

0

ufff pierwsze ostrzeżenie

1

ahhaha Ferran xdddd nie wiem, może on troluje?

4

no jak można było nie dać do Rashforda teraz? Olmo placku

0

@Kazragore o akurat właśnie to obejrzałem, emocje ciągle te same

0

Właśnie oglądam powtórkę Argentyna-Francja iiiii w karnych Martinez dostał żółtą kartkę a co by było gdyby dostał czerwo? Kto wtedy broni? Drugi bramkarz?
Dobra chyba głupie pytanie? Bo kto inny?

5

@Jonyx trzeba wiedzieć w którym momencie wykonać taki skok pressingowy, wystarczy, że jeden zawodnik się zaeebie w akcji i już robi się przewaga, w sumie nie wiem jak my mamy robić pressing jak to z definicji trzeba, żeby każdy miał 1-1 a jak my mamy obronę ustawioną w linii plus de Jong nigdy nikogo nie kryje to nie wiem jak to ma wyglądać

0

@PatrychoO kiedyś mieliśmy jeszcze Tygrysa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?