karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Casado nie ma już sił biegać?
4
Aleeee fart, co chłop wszystkich do spania położył i zjebał xd
0
@viscaelbarca1998_ dla mnie to on i tak jest nasz :p
0
Braziol powinien grać dopóki sam o zmianę nie poprosi
0
@Ptasior nie wiem czy by siadał jakby to było tylko przemęczenie :///
1
Nie dowieziemy tego :/ bez Raphy i Pedriego kto to ma utrzymać
1
Ehh jeszcze ten Olmo łamaga musiał się połamać jak cos zaczął grać
1
Nie no błagaaaaam
0
@ShawnC no japa, szkoda tylko że chłop jedzie do szpitala właśnie
0
Wiecie co jest najgorsze w Raphini? Że sam utrzymał to Leeds i przez to musieliśmy więcej za niego zapłacić
0
Gdzie ten balde leci a potem stawiają linia obrony na połowie przeciwnika eeeeh
2
Stempelek? Aaa jebać po co to gwizdać jakby trzeba było jeszcze żółtko dać
0
Eh eh ale będę wkurw... zdenerwowany jak tego nie wygramy :/
1
Jak nie jakiś Kurła to Oblak eh eh tu powinno być 3-1
0
Haha sprawdzą nie będzie xd
0
boziu oby tam nie było czerwonej
1
Wiecie kiedy ostatnio digidong dał takiego pasa? ...
Nigdy
1
Szkoda tej bramy na 0-1 Atleti na razie nie istnieje
1
Brawo Kounde nie było spalonego
0
@Kgorecki2500 ten jest z surogatki czy z nieznanej kobiety? bo przyznam, że sie pogubiłem w tych jego dzieciach
0
@misterio nie ma też żadnego, że jest skończony
0
ej a wymianka Araujo za Maguire'a? ;>
6
@Popitek12 Francuz z gumą czy bez?
0
ufff pierwsze ostrzeżenie
1
ahhaha Ferran xdddd nie wiem, może on troluje?
4
no jak można było nie dać do Rashforda teraz? Olmo placku
0
@Kazragore o akurat właśnie to obejrzałem, emocje ciągle te same
0
Właśnie oglądam powtórkę Argentyna-Francja iiiii w karnych Martinez dostał żółtą kartkę a co by było gdyby dostał czerwo? Kto wtedy broni? Drugi bramkarz?
Dobra chyba głupie pytanie? Bo kto inny?
5
@Jonyx trzeba wiedzieć w którym momencie wykonać taki skok pressingowy, wystarczy, że jeden zawodnik się zaeebie w akcji i już robi się przewaga, w sumie nie wiem jak my mamy robić pressing jak to z definicji trzeba, żeby każdy miał 1-1 a jak my mamy obronę ustawioną w linii plus de Jong nigdy nikogo nie kryje to nie wiem jak to ma wyglądać
0
@PatrychoO kiedyś mieliśmy jeszcze Tygrysa