karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
My chyba mamy jakaś klątwę na tej obronie pamiętam jakie były wielkie zachwyty nad Umtiti, nad Lengletem, że profesorowie a potem? Kaplica. To samo z Araujo przecież typ niedawno Viniego chował do kieszeni i był potężnym Uruguayo, jego mankamentem było wyprowadzenie piłki ale Puyol też nigdy wielkim asem w tej dziedzinie nie był, po to miał Pique. Do tej paczki dziwnych zjazdów dorzucilbym Kounde w zeszłym sezonie, jeden z najlepszych PO na świecie, bestia a teraz zastanawiamy się czy Dani Alves wyszedł już z więzienia i jest wolny.
0
@Frimpong Black sok z ogórków kiszonych
0
@TR3YWAY a co w tych czasach głównie zabija relatywnie młodych ludzi? Rak jebany :/
16
Zawsze jak staje sobie na bramce dla zabawy na treningu (choć zdarzylo się i w meczu na hali, po czerwonej bramkarza) to utwierdzam się w przekonaniu, że bramkarz musi być poeebem, własnym ciałem bronić bramki jak piłka leci niejednokrotnie z potężną siłą to trzeba mieć coś nie tak w głowie
0
@mate92 tak, dajmy im puchar i zamykajmy sezon
5
Mieć takiego mekambe zamiast Ferrana ehh
0
@Gomess mógł się chociaż podrapać po nosie jak schodził
0
@Pedri16Future to samo miałem z Lewym, dopiero jak schodził skleiłem się, że był na boisku
2
@blakkudium żeby digidong miał jakiekolwiek pojęcie o graniu w defensywie to by zawęził do środka żeby tam nie poszło podanie, nie wiem, nawet mnie w okręgówce trener uczył, że piłka przez środek nie może przejść, a ten ani nie kryje gościa, ani nie zamyka przestrzeni
0
Hmmm w sumie ile udanych interwencji miał Joan dziś? Tam chyba tylko dwa jakieś nędzne strzały były w światło jeszcze?
0
@Ghandi dla mnie Alba ale on nadrabiał umiejętnościami
2
@D10SLEO no wystarczy bramka Ferrana i już kontinuum zachwiane więc może do tego czerwa by nie doszło
0
@Azazel_Pazuzu no dzieciak, na takiej pozycji potrzebujesz jakiegoś doświadczonego kota, mentora jakim był Inigo, Pique wchodził do drużyny (a I tak miał ponad 20 lat) dostał Puyola, w tym momencie nie mam nikogo takiego w kadrze
0
@Technik kurde ale Messi też dostał czerwoną w debiucie w repce
0
@Konradowskyy 200IQ...
Dzielone przez 20
2
@Beztroskii nie oglądałem powtórki tego zajścia ale podobno Uruguayo podszedł pod sam nos sędziego, za coś takiego jest po prostu kartka ale ten głąb się nigdy nie nauczy, co do brak kwitów za łokcie pełna zgoda
8
@Szmulek no jednak w zeszłym sezonie była w zasięgu
0
Jeśli po odejściu latynosika i pięknego blondyna dalej będziemy dostawać mokrą szmatą w ryj w LM to chyba czas zamówić egzorcystę
1
Dobrze, że my jakoś z tym Newcastle wygraliśmy bo mogło być naprawdę gorąco
0
@Norkusik nie wygrałaby, w 45 min 11 na 11 strzelili jednego fartownego gola
1
@blakkudium Uruguayo! Uruguayo! Uruguayo!
0
@Gibbon_FCB no i gra gówno, co to zmienia?
0
@Gibbon_FCB no a Włosi są 4krotnym mistrzem Świata i co to zmienia w ich aktualnej formie?
Ostatnie 10meczow Angoli to 3 wygrane
0
@Frimpong kto my xd
3
Nie no dalej nie mogę dojść jakim grzbietem trzeba być, żeby w ważnym meczu LM w 45 min zrobić dwa żółtka xd
0
Nie no przegrać z mistrzem świata, viceliderem PL w 10 to nie jest wstyd, przewalić z memiczny Looserpolem to jest wstyd
1
I seria 23 meczów w LM ze strzelonym golem jak psu w...
0
Czy tutaj też bez kartki było?
0
Najgorzej, że nie działamy w ŻADNEJ formacji
1
@Korek365 on ani defensywny ani pomocnik