14

coś jak John Abruzzi z Prison Breaka

1

@MYTO lol, 8 lat temu, pod tym filmikiem ktoś umieścił mój komentarz z fcbarca, słowo w słowo :O i zebrał 800lajków, złodziej ebany
https://www.fcbarca.com/76670-sergio-ramos-odpowiada-pique-poblazliwe-to-bylo-sedziowanie-w-meczu-barcy-z-psg,dyskusja-5242686.html#comment-5242686

3

@ViscaelBarca2007 tak
w zeszłym sezonie:
- ujowe sędziowanie

w tym sezonie:
- ujowe sędziowanie

4

@El Plutoninho jak to zwykła ściera jest

7

myślę, ze na środku boiska by to gwizdnął, piesek nawet nie jest zainteresowany piłką tylko wali w plecy z podczas biegu

2

No no można walić zawodnika w ryj z łokcia bez konsekwencji, wystarczy białe prześcieradło założyć

1

@blakkudium jakim cudem wyprostowana noga w kostkę to nie jest czerwo, sędzia metr obok

0

@Kgorecki2500 typ powinien Araujo odpalić coś

0

@clyde i w jaki sposób 16latek ci to spłaci?

0

@ZuczekFCB1899 ja darłem ryja jak poebany, aż dziewczyna mi powiedziała, że jestem poebany :shrug:

1

O widzę, że nie tylko mnie wkurwial ten typ na mikrofonie

0

Działa wam canal Plus na telefonie normalnie? Odpalam meczu czarne tło tylko

1

@JanZagloba w światku moich ziomeczków tak właśnie składamy życzenia jak komuś dziecko się urodzi "wychowaj jak swoje" i zabawne to jest dlatego, że jeden z nich kiedyś serio wychowywał nieswoje Xd o czym się dowiedział po chyba roku
A do Twojej sytuacji to też bym się upewnił skoro rodzicielka tak się przejęła żarcikiem

1

Czytam sobie o tych futerkach i widzę, że branża jest w stanie agonalnym w porównaniu do roku 2015, ceny spadły o 70-80% z czego "produkcja" wzrosła także po prostu to jest mało opłacalne, na świecie rezygnuje się z futer naturalnych np takie marki jaki Gucci, Prada czy Chanel zaprzestały ich używania parę lat temu, Kopenhagen Fur czyli największą giełda futer na świecie zakończyła swą działalność, także można śmiało powiedzieć, że to upadek branży, zgodnie z ustawą przedsiębiorcy dostają odszkodowanie za wygaszenie działalności i przebranżowienie się, nikt nie protestuje prócz... KONFIARZY XD no bo kto jak nie oni, obrońcy uciśnionych, wolnościowcy xdd (przepraszam za te znaczki ale w dzisiejszych czasach w słowie pisanym tak można przedstawić śmiech, mógłbym dopisać parę ddd dla podkreślenia mojego ubawu) bo jak tak można po lewacku biznes komuś zamknąć dla pary zwierzaków, tysiące rodzin umrze teraz z głodu, polska gospodarka padnie...

0

Ej mekambe nie miał jakiejś kontuzji? Już zdrowy?

1

@Laminedependencia nie no akurat to jest normalne, kwit podważanie decyzji z boiska a zaraz kwit gest po kartce, tak jak się zdarza, że zawodnik popełni jakieś przewinienie i dostaje zółtko i zaraz kopie piłkę w złości albo coś powie i dostaje drugie
PS nie dotyczy madrycioków ale takie akcje widziałem niejednokrotnie

1

@RozowaPantera na 9 grał akurat

0

@konik83 też się właśnie zastanawiam, a skoro nie dostał czerwa bezpośrednio to nic tam grubego raczej nie poleciało, więc nawet tutaj nie powinni nic rozpatrywać

0

a zapisane w protokole? bo jak nie to (chyba) nie mogą sobie tego rozpatrywać, madryciokom jakieś tam akcje kiedyś uszły płazem, bo nie było notatki w protokole

3

Kapitan latynos i kapitan blondi dają zwycięstwo, jakiś błąd matrixa

0

Esu nie mogę patrzeć na tego naszego kapitana
Elegancko wypowiedziane w odpowiednim momencie B)

1

@fart oni akurat wolą to drugie

1

Fermin mózg kurczaka

1

Flick widzę okręgówka vibe, stopera na 9

0

@Cules69 kto by się spodziewał, że po podpisaniu kontraktu będzie grał gunwo :o no nikt

3

Nic tu nie było, zwykle sytuację jakich miliard w każdym meczu

0

@michal26




Motyw z dzwoneczkiem na pewno występował, tylko nie było tego w każdej bajce, przecież intro Disneya zmieniało się na przestrzeni lat

0

@Stinger_ za to zawalił w ważnym ligowym meczu

0

@fejkenq nie wiem dlaczego nikt nigdy w takim zestawieniu nie daje bramki z Arsenalem co sobie podbił nad bramkarzem, wg mnie to była unikatowa, piękna bramka

0

@marcin62 król wolejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?