0

@fcbarcafan19 i jest ważniejsze niż Wigilia? W ogóle Wigilia to święto?

0

@MessiForeverTheBest wtedy umiera z głodu bo nie zapracował na jedzenie, proste ¯\_(ツ)_/¯

0

@sokot pokaż mi jedno zdanie gdzie kogoś atakuje, chyba za bardzo wziąłeś wszystko do siebie, zapytałem tylko czy dziś jest taki ważny dzień że musi być dniem wolnym w świeckim państwie, @July_6_BcN mi odpowiedziała to sobie drąże temat z ciekawości aby poznać różne perspektywy

0

@sokot ale już mu to niejednokrotnie powiedziałem, dziękuję, że troszczysz się o moje relacje z rodzicami, doceniam, matki nie mieszkaj w to, bo to ateistka, I dlaczego piszesz, że wygłaszam jakieś bzdury? coś co jest przeciwstawne do twoich przekonań to bzdura?

0

@sokot myślę, że ludzie, którzy żyją w swojej wierze mają wyebane na takich cyników jak ja a przynajmniej powinni, moja wieloletnia partnerka mocno wierzy w Boga (nie mylić z kościołem) i żyjemy w pełnej symbiozie

0

@sokot ale czy ja kogoś wyzywam, szkaluje? Zadaje pytania, bo ciekawi mnie co siedzi w głowach ludzi wierzących w kościół (nie mylić z Bogiem), a tego że jestem cynikiem nigdy nie ukrywałem, w sensie dlaczego miałbym wszczynać awanturę? Ojcu powiedziałem, że jestem niewierzący, przyjął to na początku średnio ale mamy dobre stosunki, pogodził się z tym.

0

@July_6_BcN czyli można powiedzieć, że księża mają pierwiastek boski?

0

@Ls0811 daj Bóg;)

0

@July_6_BcN to jak Bóg wszystko wie to po co się spowiadać? Nie wystarczy mu powiedzieć "Booguuu przepraszam nie chciałem"

0

@July_6_BcN a kto o tym decyduje? Bóg wie że Kowalski był chory i wtedy uznaje, że grzechu nie ma?

2

@BorzyKrzys nie muszę nigdzie iść, klikam sobie kąkuterek w domu

1

@July_6_BcN czyli każdy katolik, który nie poszedł w niedzielę do kościoła ma grzech ciężki na sobie? :o ale wy musicie być grzesznym społeczeństwem

0

@July_6_BcN serio? Pytam, bo się nie znam na tym kompletnie

0

@FcPortoFan1999 a jaka była postawa? Katolicy narzekali, że muszą brać wolne w pracy żeby iść na mszę?

0

@Ptasior jak będę potrzebował odpoczynku to po prostu wezmę sobie wolne

0

@July_6_BcN co to święto nakazane? Że jest nakaz iść na mszę? I jak się nie pójdzie to jakie konsekwencje?

0

@Rastafarnianin moja babcia dziś powiedziała, że ma za dużo ciałka ale mówi, że ciężko się jej oprzeć ziemniaczkom i inny "słodkościom"

0

@Who_you_mam kolejny wytwór AI?

4

Po co dzisiaj jest dzień wolny? Katolicy robią coś specjalnego na trzech króli? Czy to dla Polaków, bo Polak lubi odpocząć?

1

@Gaucho Suarezy, Lewandowskie pfff to była najwybitniejsza 9 w historii, całe szczęście, że akurat zacząłem się interesować piłką jak zagrał u nas wybitny sezon

0

@directedbyfcb tylko, że dla tych latynosek średnio zarabiający Polaczek to już oligarcha :))

3

Zagrali bez mekambe, strzelili 5 bramek i żadnej Vini, ciekawe

0

@Gaucho ke chorizo de Dani Olmo

0

@malypuzon albo ręką trafił w piłkę :p

0

@Fake69 no ale sam refleks, że się w ogóle złożył do obrony tak szybko

1

@July_6_BcN w gdzie tu są dociągnięcia? :(

1

@July_6_BcN i jego mafia te... A nie, mafia to dziś się nie popisała

0

@Fabik87 Dimitri też miał kozacką

0

@barcowy1899 Henrik Larsson tych czasów

1

@Popitek12 nie no żółta, bo zmiennicy dowieźli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?