karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakaś Guajana nas ciśnie xd ajajaj
0
Nie no skąd oni tego typa z 9 wzięli xdd on by w polskiej okręgówce się nie wyróżniał
0
Kounde wszedł poddymić
0
No to teraz się zacznie nawałnica, ter sztejgen szykuj sie
0
Ciekawe czy Pedri coś na tym kartoflisko zrobi
0
@joloskyy ale my gramy z 3ligowcem tutaj powinni rezerwowi sobie spokojnie poradzić
0
@tbas ale co zagrał parę meczów dobrych i wszyscy się śmiali, że Chelsea może sobie te pieniążki wsadzić :p I tak to tu jest, zaraz sprzedaż Yamala się zacznie
0
Haha Pan murzyn stoi na metrowym spalonym i w szoku
1
Nie wiem po co Hansi Yamala trzyma, może ma taśmy jakieś
4
Barcelona się rozkręca xdd chłop się chyba chłopaki nie płaczą naoglądał
0
Ten typ z 9 wygląda jak z okręgówki
0
Abstrahując od jakości podania ale Rashford gdzie digodongowi piłkę na wyjście xd
2
Od kiedy Eric ma maskę mam wrażenie, że ciągle w ten łeb dostaje
3
Nie wiem jak jest w innych krajach ale reklamy w Polsce to tragedia, z 10 reklam było teraz i tak 2 na potencję, 2 na wątrobę, magnez, suplementy jakieś, melatonina, positivum, coś na przeziębienie i jedna reklama plusa, niedziwne że Polacy łykają suple/leki na wszystko
Gdzie czasy jak była łodka Bols albo WDK Soplica
1
To powinien być mecz dla takich Bernalow i Żefrenów a tu będzie trzeba zaraz Pedriego i Raphe rozgrzewać
0
Zieeeew, niesamowity to jest mecz, nie zapomnę go nigdy
0
Ciekawe czy ten "żefren” dostanie szansę w lidze
1
3ligowiec czyści Yamalka, trochę cringe
1
@Criss18Barca grałem z Makuszewskim na orliku, znałem go przez jego brata, z którym kopałem w okręgówce :p ni uja nie dało mu się zabrać piłki
Na Boatenga jeszcze grałem... Z 3ligowego KS Wasilków :p
1
Ciekawe czy real przeciwko tak grającej Osasunie jak z nami oddałby strzał jakiś, taktyka Kszabiego jest chyba taka: grać gówno, żeby przeciwnik się podjaral, że może coś zrobić i wtedy cyk jakaś konterka, laguna na Mekambe i on ogarnie
28
@Bobo25 ej ej no muszą przecież w coś patrzeć skoro wyłączyli TV i włączyli myślenie
6
Takich niepodatkownych karnych na Yamalu widziałem już pińcet
0
@Benz no oczywiście do tego są wyuczenie żeby od każdego kontaktu padać i płakać że nogę urwało
3
Gdzie kwit za symulke
0
Co typ piłkę wycalowal i wyjebał w trybuny xddd
1
Hłe hłe właśnie odpaliłem żeby sprawdzić wynik, także jak cos to dzięki mnie
0
@Vegeta88 nie no spokojnie to na c+ po meczu leciała
3
O fuu, niechcący obejrzałem reklamę bossa z męczennikiem://
0
@Robert_Kubica a taki Benzema i Modric mają :/ akurat jak się trafilo takie bezkrólewie w piłce
1
@Consigliere ale w momencie zagrania Kounde mógł być, tam centymetry zadecydowały (edit dobra jednak nie centymetry, tam chyba dwóch nawet z Osasuny było bliżej bramki)