1

Jakaś Guajana nas ciśnie xd ajajaj

0

Nie no skąd oni tego typa z 9 wzięli xdd on by w polskiej okręgówce się nie wyróżniał

0

Kounde wszedł poddymić

0

No to teraz się zacznie nawałnica, ter sztejgen szykuj sie

0

Ciekawe czy Pedri coś na tym kartoflisko zrobi

0

@joloskyy ale my gramy z 3ligowcem tutaj powinni rezerwowi sobie spokojnie poradzić

0

@tbas ale co zagrał parę meczów dobrych i wszyscy się śmiali, że Chelsea może sobie te pieniążki wsadzić :p I tak to tu jest, zaraz sprzedaż Yamala się zacznie

0

Haha Pan murzyn stoi na metrowym spalonym i w szoku

1

Nie wiem po co Hansi Yamala trzyma, może ma taśmy jakieś

4

Barcelona się rozkręca xdd chłop się chyba chłopaki nie płaczą naoglądał

0

Ten typ z 9 wygląda jak z okręgówki

0

Abstrahując od jakości podania ale Rashford gdzie digodongowi piłkę na wyjście xd

2

Od kiedy Eric ma maskę mam wrażenie, że ciągle w ten łeb dostaje

3

Nie wiem jak jest w innych krajach ale reklamy w Polsce to tragedia, z 10 reklam było teraz i tak 2 na potencję, 2 na wątrobę, magnez, suplementy jakieś, melatonina, positivum, coś na przeziębienie i jedna reklama plusa, niedziwne że Polacy łykają suple/leki na wszystko
Gdzie czasy jak była łodka Bols albo WDK Soplica

1

To powinien być mecz dla takich Bernalow i Żefrenów a tu będzie trzeba zaraz Pedriego i Raphe rozgrzewać

0

Zieeeew, niesamowity to jest mecz, nie zapomnę go nigdy

0

Ciekawe czy ten "żefren” dostanie szansę w lidze

1

3ligowiec czyści Yamalka, trochę cringe

1

@Criss18Barca grałem z Makuszewskim na orliku, znałem go przez jego brata, z którym kopałem w okręgówce :p ni uja nie dało mu się zabrać piłki
Na Boatenga jeszcze grałem... Z 3ligowego KS Wasilków :p

1

Ciekawe czy real przeciwko tak grającej Osasunie jak z nami oddałby strzał jakiś, taktyka Kszabiego jest chyba taka: grać gówno, żeby przeciwnik się podjaral, że może coś zrobić i wtedy cyk jakaś konterka, laguna na Mekambe i on ogarnie

28

@Bobo25 ej ej no muszą przecież w coś patrzeć skoro wyłączyli TV i włączyli myślenie

6

Takich niepodatkownych karnych na Yamalu widziałem już pińcet

0

@Benz no oczywiście do tego są wyuczenie żeby od każdego kontaktu padać i płakać że nogę urwało

3

Gdzie kwit za symulke

0

Co typ piłkę wycalowal i wyjebał w trybuny xddd

1

Hłe hłe właśnie odpaliłem żeby sprawdzić wynik, także jak cos to dzięki mnie

0

@Vegeta88 nie no spokojnie to na c+ po meczu leciała

3

O fuu, niechcący obejrzałem reklamę bossa z męczennikiem://

0

@Robert_Kubica a taki Benzema i Modric mają :/ akurat jak się trafilo takie bezkrólewie w piłce

1

@Consigliere ale w momencie zagrania Kounde mógł być, tam centymetry zadecydowały (edit dobra jednak nie centymetry, tam chyba dwóch nawet z Osasuny było bliżej bramki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?