0

Ajajaj będzie 0-3

0

Chyba znowu bez spalonego

1

Z pozytywów, jesteśmy tam a nawet w lepszych chyba położeniu niż PSG rok temu o tej porze, więc jest nadzieja na progres

1

O kurde Bartra to Ty?

2

Za łokieć w ryj bez kartki?

0

@cchesterr43 gramy w 10 przeciwko mocnej fizycznie Chelsea, która ma kadrę 50 zawodników

0

Szkoda, że Cucu nie lata dziś w piaskowej koszulce

0

O kurde lewy to dotknął piłkę w drugiej połowie?

0

Brawo dejong, ehhh dlaczego my nie mamy szczęścia do perełek z Brazylii

0

Cucu pamiętaj kto Cię wychował gówniaku

1

@PeteR10 - Araujo po co Ci głowa
- jem niom

0

@robsesh nie no żółta latynosa książkowa

0

Podania progresywne, umiejętne ustawianie się w defensywie i pokazanie JAJ na boisku, czy tak wiele wymagam od pomocnika z topowej drużyny Europy? żeby grać jak memeja to trzeba mieć inteligencję, technikę i układ nerwowy Busiego ale taka holenderska księżniczka nawet nie stała w jednym szeregu z potężnym Hiszpanem

2

Ehh no rozumiem być latynoskim przygłupem, opowiadać jak to wszystko się Bogu zawdzięcza aleeee grając X lat w piłkę da się chyba rozkminic (szczególnie w tej drużynie), że lepiej gonić wynik 0-2 w pełnym składzie niż 0-1 w 10ciu

0

@Piotrek1993 no ciekawe co tam powiedział, bo rozmowa a jebanie sędziego za decyzje to dwie różne rzeczy, niech protokół pokażą

0

Dawaj wywiad od razu

0

Hahahahaha xd no a któż inny

0

@Luciano99 dodalbym jeszcze jedno określenie ale chyba byłby ban

1

@bart_azz no jego defensywne skillsy są piękne

0

Brawo el capitano xd karteczki za gadki to to czego teraz potrzebujemy

0

A chciałem przed chwilą pisać, że z taką obrona czyli trzymanie uporczywie linie spalonego zamiast kontrolować swojego zawodnika, to się skończy zaraz bramką i cyk Cucurella sobie wbiega niepilnowany

1

jeszcze typ wjebal samobója, dobra Hansi ściągaj go bo to nie ma sensu, dobra jednak Koundziak się dołożył do tego

0

Chyba że uzna, że cała reszta absorbuje

1

Nie było spalonego

0

@mientusek1407 myślę że i przy świetle by nie trafił :p

5

On pewnie tej córki Enrique nawet nie ru### tylko zachodził i siedzieli w pokoju bo rekinek bał się starego

0

Ehh jakby to strzelił to pewnie by leciał na wznoszącej fali a teraz chłop jest zgaszony jak pet :/

0

Lewy niezła asysta

1

@LeoMessiiBarcaPepa perspektywa, byłem na CN raz na tych najwyższych miejscach to slow mo, a kolejny raz nisko i blisko bramki "kurde jak to wszystko zapierd..."

0

Lapcio latarkę wyłącz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?