karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajajaj będzie 0-3
0
Chyba znowu bez spalonego
1
Z pozytywów, jesteśmy tam a nawet w lepszych chyba położeniu niż PSG rok temu o tej porze, więc jest nadzieja na progres
1
O kurde Bartra to Ty?
2
Za łokieć w ryj bez kartki?
0
@cchesterr43 gramy w 10 przeciwko mocnej fizycznie Chelsea, która ma kadrę 50 zawodników
0
Szkoda, że Cucu nie lata dziś w piaskowej koszulce
0
O kurde lewy to dotknął piłkę w drugiej połowie?
0
Brawo dejong, ehhh dlaczego my nie mamy szczęścia do perełek z Brazylii
0
Cucu pamiętaj kto Cię wychował gówniaku
1
@PeteR10 - Araujo po co Ci głowa
- jem niom
0
@robsesh nie no żółta latynosa książkowa
0
Podania progresywne, umiejętne ustawianie się w defensywie i pokazanie JAJ na boisku, czy tak wiele wymagam od pomocnika z topowej drużyny Europy? żeby grać jak memeja to trzeba mieć inteligencję, technikę i układ nerwowy Busiego ale taka holenderska księżniczka nawet nie stała w jednym szeregu z potężnym Hiszpanem
2
Ehh no rozumiem być latynoskim przygłupem, opowiadać jak to wszystko się Bogu zawdzięcza aleeee grając X lat w piłkę da się chyba rozkminic (szczególnie w tej drużynie), że lepiej gonić wynik 0-2 w pełnym składzie niż 0-1 w 10ciu
0
@Piotrek1993 no ciekawe co tam powiedział, bo rozmowa a jebanie sędziego za decyzje to dwie różne rzeczy, niech protokół pokażą
0
Dawaj wywiad od razu
0
Hahahahaha xd no a któż inny
0
@Luciano99 dodalbym jeszcze jedno określenie ale chyba byłby ban
1
@bart_azz no jego defensywne skillsy są piękne
0
Brawo el capitano xd karteczki za gadki to to czego teraz potrzebujemy
0
A chciałem przed chwilą pisać, że z taką obrona czyli trzymanie uporczywie linie spalonego zamiast kontrolować swojego zawodnika, to się skończy zaraz bramką i cyk Cucurella sobie wbiega niepilnowany
1
jeszcze typ wjebal samobója, dobra Hansi ściągaj go bo to nie ma sensu, dobra jednak Koundziak się dołożył do tego
0
Chyba że uzna, że cała reszta absorbuje
1
Nie było spalonego
0
@mientusek1407 myślę że i przy świetle by nie trafił :p
5
On pewnie tej córki Enrique nawet nie ru### tylko zachodził i siedzieli w pokoju bo rekinek bał się starego
0
Ehh jakby to strzelił to pewnie by leciał na wznoszącej fali a teraz chłop jest zgaszony jak pet :/
0
Lewy niezła asysta
1
@LeoMessiiBarcaPepa perspektywa, byłem na CN raz na tych najwyższych miejscach to slow mo, a kolejny raz nisko i blisko bramki "kurde jak to wszystko zapierd..."
0
Lapcio latarkę wyłącz