karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 żebym nie był pi...ą i nie czuł presji otoczenia(rodziny) to mieszkałbym już na Teneryfie uwielbiam to miejsce, wg mnie idealne do życia, ewentualnie Tajlandia
12
To bydło powinno cały czas siedzieć za siatkami
0
@addept to jak masz święta to nie czytaj :shrug
1
@Crashynski kebab ale taki własnoręcznie robiony z antrykotu
0
@Zoker kup sobie takie streczowane nie trzeba ich prasować i zajebiście leżą chyba że masz bebzon
2
@Bolton przed księdzem bo przed kim
0
@Encore "brak empatii i pieniądze z reprezentacji" cały Lewy
2
@Aragorn33 najlepsze, że na Messim ten wślizg za dużego wrażenia nie zrobił, jakby dodał trochę rozpaczy to być może ten dzban wyjąłby czerwo
6
Tak swoją drogą to chciałbym zobaczyć ten zwierzyniec jakby to męczennikowi ktoś wjechał tak jak Veiga w Yamala. Przecież Rudrigera to by z trzech członków sztabu by musiało trzymać, żeby kogoś nie rozszarpał
0
Ajajaj to się mogło bardzo źle skończyć
2
Już każdy obrońca coś odjebał
0
Hahaha przecież z jakimś Bayernem byłoby 8 w pierwszej połowie
0
Lamine wygląda jakby na wyjebce sobie wyszedł pokopać z ziomkami na orliku
0
Ale Eric jest drewniany, zdrowie i ambicje ma ale technicznie to średnio wygląda
0
Jesteśmy przy piłce a ten spalonego gwiżdże xd
0
@partymaker naczytał się la bamby, że za dużo drybluje i masz
1
Ciężko się ogląda ten środek pola jak człowiek do małego magika przyzwyczajony
0
Dwa prezenciki od stoperów na razie Cubarsi vs Martin 1-1
2
@BorzyKrzys borze co to za gówno, muszę teraz to rozchodzić
7
@misterio "Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud"
1
@Vegeta88 nie jestem kibicem Talavery a te madryciaki wkur****ą mnie od zawsze
1
@tomek8756 a tutaj podaje listę trenerów realu, którzy zdobyli tryplet:
Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym odcinku niesamowitych ciekawostek.
5
@blakkudium xddd serio te miernoty za coś takiego karnego dostały? Oni jeszcze mają czelność szczekać
4
gotowy do odejścia Panie Hansi, prawda? PRAWDA?
1
swoją drogą ciekawe ile taki 3ligowiec w Hiszpanii zarabia czy da się z tego wyżyć
2
Ciekawe czy się na koszulki rzucą
1
Dobra już spokój żeby madryciok hajsu nie wygrał
0
Yamalek luźne 90min w Guatemalą
0
Prund odcięło xdd jak męczennikowi
1
Jakaś Guajana nas ciśnie xd ajajaj