0

@LAMC_10 żebym nie był pi...ą i nie czuł presji otoczenia(rodziny) to mieszkałbym już na Teneryfie uwielbiam to miejsce, wg mnie idealne do życia, ewentualnie Tajlandia

12

To bydło powinno cały czas siedzieć za siatkami

0

@addept to jak masz święta to nie czytaj :shrug

1

@Crashynski kebab ale taki własnoręcznie robiony z antrykotu

0

@Zoker kup sobie takie streczowane nie trzeba ich prasować i zajebiście leżą chyba że masz bebzon

2

@Bolton przed księdzem bo przed kim

0

@Encore "brak empatii i pieniądze z reprezentacji" cały Lewy

2

@Aragorn33 najlepsze, że na Messim ten wślizg za dużego wrażenia nie zrobił, jakby dodał trochę rozpaczy to być może ten dzban wyjąłby czerwo

6

Tak swoją drogą to chciałbym zobaczyć ten zwierzyniec jakby to męczennikowi ktoś wjechał tak jak Veiga w Yamala. Przecież Rudrigera to by z trzech członków sztabu by musiało trzymać, żeby kogoś nie rozszarpał

0

Ajajaj to się mogło bardzo źle skończyć

2

Już każdy obrońca coś odjebał

0

Hahaha przecież z jakimś Bayernem byłoby 8 w pierwszej połowie

0

Lamine wygląda jakby na wyjebce sobie wyszedł pokopać z ziomkami na orliku

0

Ale Eric jest drewniany, zdrowie i ambicje ma ale technicznie to średnio wygląda

0

Jesteśmy przy piłce a ten spalonego gwiżdże xd

0

@partymaker naczytał się la bamby, że za dużo drybluje i masz

1

Ciężko się ogląda ten środek pola jak człowiek do małego magika przyzwyczajony

0

Dwa prezenciki od stoperów na razie Cubarsi vs Martin 1-1

2

@BorzyKrzys borze co to za gówno, muszę teraz to rozchodzić

7

@misterio "Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud"

1

@Vegeta88 nie jestem kibicem Talavery a te madryciaki wkur****ą mnie od zawsze

1

@tomek8756 a tutaj podaje listę trenerów realu, którzy zdobyli tryplet:


Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym odcinku niesamowitych ciekawostek.

5

@blakkudium xddd serio te miernoty za coś takiego karnego dostały? Oni jeszcze mają czelność szczekać

4

gotowy do odejścia Panie Hansi, prawda? PRAWDA?

1

swoją drogą ciekawe ile taki 3ligowiec w Hiszpanii zarabia czy da się z tego wyżyć

2

Ciekawe czy się na koszulki rzucą

1

Dobra już spokój żeby madryciok hajsu nie wygrał

0

Yamalek luźne 90min w Guatemalą

0

Prund odcięło xdd jak męczennikowi

1

Jakaś Guajana nas ciśnie xd ajajaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?