karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy lepsze byłoby "nigdy nie będziesz miał kaca, jeśli nie przestaniesz pić"
0
Komentarz usunięty
4
@KrychaFCB to jakieś spotkanie wyborców konfy z prezydentem?
3
Uff już się bałem, że coś wykręcą
0
Uf uff suszarka w przerwie i lecimy z remontadą
1
Teraz Araujo się zrehabilitował
0
Zawsze mówię, że niedziela 16 to nie są warunki do grania w piłkę :p
0
Panie Niemiec trzeba przekonać latynosa bez mózgu żeby przyjął jakąś miłą ofertę i przestał nas sabotować
0
Druga połowa z PSG widzę wciąż trwa
4
Co nie zmienia faktu, że Araujo ma inteligencję chomika
0
Haha karnego z tego dadzą
1
Fajni komentatorzy, że nie widzą dwóch spalonych w dwóch kolejnych akcjach
6
@MYTO fajnie fajnie takiego potrzebowałem prezydenta żeby wpierdalal kebsa...
7
@blakkudium nie mów ze za to była żółta kartka
2
Ale by była orka Araujo jeśli to on by wszedł zamiast profesora z Danii
0
@RozowaPantera przecież trafił w prostokąt
1
@Michael24 w sumie to graliśmy bez Raphy i Lewego a w drugiej połowie to i bez Yamala
0
@maroon Laporta z szejkiem w parterze
4
Nie no szanujmy się Bernal-Casado środek na PSG? Może na Elche by to zagrało
0
Szkoda, że nie wcześniej bo to było do przewidzenia, Flick zajebał ten mecz
0
To Barcelona czy jakieś Dijon?
1
Dawaj Lage na Robercika bo my nie możemy wyjść z połowy
0
Ojoj jaki policzek dla Araujo
2
@malypuzon lewy przyjął na 5 metrów
0
Ale fart... My na 16-25 metrze chyba nie odebraliśmy żadnej piłki w drugiej połowie, bardzo źle to wygląda
0
Dawać tego Szweda z trudnym nazwiskiem
0
@kuz a to jakieś nowe zasady, że nie można za pierwszy faul dostać kwita?
0
Co oni robią? Jeden ma piłkę reszta stoi się przygląda nie dając żadnej opcji
1
W drugiej połowie nie istniejemy w odbiorze
0
@partymaker Pedri też dziś bez szału