0

@Kasy lepsze byłoby "nigdy nie będziesz miał kaca, jeśli nie przestaniesz pić"

0

Komentarz usunięty

4

@KrychaFCB to jakieś spotkanie wyborców konfy z prezydentem?

3

Uff już się bałem, że coś wykręcą

0

Uf uff suszarka w przerwie i lecimy z remontadą

1

Teraz Araujo się zrehabilitował

0

Zawsze mówię, że niedziela 16 to nie są warunki do grania w piłkę :p

0

Panie Niemiec trzeba przekonać latynosa bez mózgu żeby przyjął jakąś miłą ofertę i przestał nas sabotować

0

Druga połowa z PSG widzę wciąż trwa

4

Co nie zmienia faktu, że Araujo ma inteligencję chomika

0

Haha karnego z tego dadzą

1

Fajni komentatorzy, że nie widzą dwóch spalonych w dwóch kolejnych akcjach

6

@MYTO fajnie fajnie takiego potrzebowałem prezydenta żeby wpierdalal kebsa...

7

@blakkudium nie mów ze za to była żółta kartka

2

Ale by była orka Araujo jeśli to on by wszedł zamiast profesora z Danii

0

@RozowaPantera przecież trafił w prostokąt

1

@Michael24 w sumie to graliśmy bez Raphy i Lewego a w drugiej połowie to i bez Yamala

0

@maroon Laporta z szejkiem w parterze

4

Nie no szanujmy się Bernal-Casado środek na PSG? Może na Elche by to zagrało

0

Szkoda, że nie wcześniej bo to było do przewidzenia, Flick zajebał ten mecz

0

To Barcelona czy jakieś Dijon?

1

Dawaj Lage na Robercika bo my nie możemy wyjść z połowy

0

Ojoj jaki policzek dla Araujo

2

@malypuzon lewy przyjął na 5 metrów

0

Ale fart... My na 16-25 metrze chyba nie odebraliśmy żadnej piłki w drugiej połowie, bardzo źle to wygląda

0

Dawać tego Szweda z trudnym nazwiskiem

0

@kuz a to jakieś nowe zasady, że nie można za pierwszy faul dostać kwita?

0

Co oni robią? Jeden ma piłkę reszta stoi się przygląda nie dając żadnej opcji

1

W drugiej połowie nie istniejemy w odbiorze

0

@partymaker Pedri też dziś bez szału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?