karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ujowa powtórkę mu dają xd
18
Przypomnijcie mi ile meczów zawieszenia dostał francuski bandyta za faul z premedetacja na złamanie nogi
3
@VegetaPolska to zapach młodego jebaki więc Ci nie podpasuje
0
@Marcelinho132 a co musi się utrzymać?
1
w 2006 tez przegrywaliśmy z Arsenalem 0-1, trzeba jakiegos kobiecego Larssona wprowadzić szybko
2
@clyde bo pewnie jesteś i się podszywasz, coby dostać uznanie stulejarzy :>
0
@Gaz czyli jednak Hansi out, Kszawi in
1
@arasz1819 tylko to dwa pisowskie podnóżki wiec może być ciężko
1
@JimMorrisonFCB ja tez, ale słyszałem, że od tego czy ktoś ją lubi czy nienawidzi jest odpowiedzialny jakiś gen, u jednych występuje u innych nie, także my legancko ewoluowaliśmy
1
U mnie w okręgówce był bardzo podobny motyw, drużyna zajęła 3 miejsce ale dostali walkowera za nieprawidłowa 11stke, wg protokołu sędziowskiego na boisku przez parę minut nie było wymaganych 2och młodzieżowców, spadli na 4 pozycje, a więc zabrano im baraże do 4 ligi, to było w zeszłym sezonie a WCZORAJ jakiś tam ostateczny organ przyznał im rację i tego walkowera nie powinno być, sędziowie sie jebneli w protokole. I co w związku z tym? A no gowno xd nic juz nie można z tym faktem zrobić. Ale podobno ta drużyna będzie teraz sądowo domagać się odszkodowania.
3
@GTBTP a to tego nie widziałem nigdy, ale patrzę, ze producent to OCETIX wiec pewnie octu tez tam leją grubo:p
1
@misterio a ostatnio morsowałem, no zresz dużo tłuszczu a majonez to w większości tluszcz, takie luźne powiązanie, spokojnie nie jestem z sekty nie będę do niczego namawiał aleeee jak zasubskrybujesz moj kanal to wyślę Ci darmowy przepis na keto lasagne xdd
5
Nigdy nie rozumiałem wojenki majonezowej, zawsze myślałem, że majonez to majonez raczej się od siebie nie różnią. Ostatnio więcej go jem, bo jestem na keto i kupowałem Winiary, Hellmanns, Moso nawet biedronkowski ten Madero i każdy byl spoko, a dziś diabeł podkusił, żeby spróbować Kieleckiego, oborze szumiący jaki to syf, dosłownie zageszczony ocet, nie wiem jakim cudem są ludzie, którzy to jedzą i jeszcze uważają, że jest smaczny. Chyba, że za odczucia smakowe w tym wypadku odpowiadają jakieś geny jak w przypadku kolendry. Ale jeśli nie to polecam takim osobom, zalać usta wrzątkiem i zresetować sobie kubki smakowe.
0
@CurryTheGoat30 nikt się nie spodziewał
4
Niemiły ten bramkarz
2
@Rewolucja123 Yamal podkrada szlugi Wojtkowi
0
@Toretto bez różnicy z kim na plecach ale powiem tylko tyle, że ta koszulka jest totalnym sztosem, mam meczowke czystą i jest moją ulubioną chociaż mam ich kilkanaście
0
kurde a ile tu było defetyzmu jak było 7-8 punktów do realu, ajaj maluchy maluchy w ten klub trzeba wierzyć zawsze bo jest najpiękniejszy, pamiętajcie o tym zawsze
2
czekam na jakis wpisik od Pique :))
0
@Transu96 jeszcze ten znak 'uwaga samochód' chyba nie przeczytała...
6
@Gaz a co powiedzieć o Gavim, który ma metr 20 w kapeluszu a prawie przeskoczył pedobeara
59
Tak w ogóle ta umowa ze Spotify i akcje na El Clasico to chyba marketingowy majsterszyk
11
Haha Sport kocham was, każdy szanujący się kibic powinien wiedzieć co tam powinno być zamiast 3 kropek
0
@Visca el Barca !! Co to jest chińskie jakieś podjebki?
0
@Derean no I Mekambe swoje zrobił tylko reszta prześcieradeł (całe szczęście) nie dowiozła
0
Prócz sędziowania, bo tego nie da się pobić najgorsze, że mekambik prawdopodobnie zabiera pichichi Lewemu
5
Szczerze to ja jestem trochę wkurzony po tym meczu... Przecież jakby sędzia (plus var)nie był grzbietem najgorszym a Rapha wrzucił te dwa pustaki to tu manitka lekka i klepanie w dziadka by było, a tak wynik na styku plus Mekambe zabiera pichichi Lewemu
3
No naturalnie zablokował piłkę lecącą do bramki
0
Mocna pomarańczowa
0
@FcPortoFan1999 serio oglądasz tyle piłki i nie wiesz?