1

Ehh no w obronie jesteśmy dalej dramatyczni, to nie kwestia podróży czy zmęczenia oni po prostu nie wiedzą jak kryć przeciwnika

0

Chyba nie bramkarz jest naszym problemem xd

0

Może jeszcze uda się nie zarejestrowac tego Olmo

0

@Pussy Patrol przy takiej różnicy poziomów, to ja się spodziewałem, że to będzie mecz typu 3ligowiec-druzyna z okręgówki czyli jedni będą gryźć trawę i walczyć ale drudzy i tak ich na lajcie poklepią

0

@adamek20151 jednak takiemu klubowi jak Barcelona nie przystoi przegrywać/remisowac z jakimiś plackami, gramy tu pierwszym garniturem

0

Mam nadzieję, że ta gra wygląda tak, bo są zajechani przez treningi i wszystko zaprocentuje w sezonie

4

@Gaucho słupek i przeciwnik

0

Nie czaje dlaczego po odzyskaniu piłki, gdzie jest 3-4 zawodników przeciwnika niekrytych obrońcy nie wybiegną przed nich zostawiając na spalonym, tylko sobie stoją, truchtaja

1

Obrona bez zmian

0

@APTAPT dlatego co chwilę są pod naszym pole karnym :p

2

Ciekawe czy Araujo zostanie liniowym po zakończeniu kariery

0

Ło mały Kluivercik, myślałem że on ma z 15 lat

0

@directedbyfcb nie no spalone powinny być automatyczne bez varu, sytuacja 0-1 albo jest spalony albo nie

0

Do przewidzenia, jak jej nic nie wychodziło dziś

0

Hahaha co to jest za karny xd

0

@Kilotopy przecież niedawno to zmienili

0

@Hshdhrhdh no właśnie nie ma xd

0

Zaczyna się kabaret xdd

0

@FcPortoFan1999 słabe, w każdym razie Aitana cieniutka

0

Jaki jest damski odpowiednik placka?

5

@Kapitan9 no masz

0

@Sulimo lewy też tam się zaplątał

0

@damianex10 wtedy by musiał złapać piłkę w ręce i przebiec na koniec boiska

1

Casado co ciastko posłał

0

Yamal po 18stce się skończył, sprzedać póki coś wart

0

Kto z opaską gra?

1

@Gronek możesz nawet i dinozaury mu pokazać, ale ostatnie EL Clasico może jednak dostarczyć więcej emocji

1

@Gronek pokaż mu kompilację meczów Barcy z minionego sezonu niech się chłopak zakocha w najpiękniejszym klubie na świecie, możesz też realu ale wtedy może oślepnąć więc nie wiem czy warto ryzykować
Edit: ewentualnie kompilację wałków sędziowskich na korzyść madryciokow żeby mógł świadomie nabyć obrzydzenia

2

@Kapitan hawk baba z wozu koniom lżej

14

@Oster273727 gdzie wady?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?