karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ehh no w obronie jesteśmy dalej dramatyczni, to nie kwestia podróży czy zmęczenia oni po prostu nie wiedzą jak kryć przeciwnika
0
Chyba nie bramkarz jest naszym problemem xd
0
Może jeszcze uda się nie zarejestrowac tego Olmo
0
@Pussy Patrol przy takiej różnicy poziomów, to ja się spodziewałem, że to będzie mecz typu 3ligowiec-druzyna z okręgówki czyli jedni będą gryźć trawę i walczyć ale drudzy i tak ich na lajcie poklepią
0
@adamek20151 jednak takiemu klubowi jak Barcelona nie przystoi przegrywać/remisowac z jakimiś plackami, gramy tu pierwszym garniturem
0
Mam nadzieję, że ta gra wygląda tak, bo są zajechani przez treningi i wszystko zaprocentuje w sezonie
4
@Gaucho słupek i przeciwnik
0
Nie czaje dlaczego po odzyskaniu piłki, gdzie jest 3-4 zawodników przeciwnika niekrytych obrońcy nie wybiegną przed nich zostawiając na spalonym, tylko sobie stoją, truchtaja
1
Obrona bez zmian
0
@APTAPT dlatego co chwilę są pod naszym pole karnym :p
2
Ciekawe czy Araujo zostanie liniowym po zakończeniu kariery
0
Ło mały Kluivercik, myślałem że on ma z 15 lat
0
@directedbyfcb nie no spalone powinny być automatyczne bez varu, sytuacja 0-1 albo jest spalony albo nie
0
Do przewidzenia, jak jej nic nie wychodziło dziś
0
Hahaha co to jest za karny xd
0
@Kilotopy przecież niedawno to zmienili
0
@Hshdhrhdh no właśnie nie ma xd
0
Zaczyna się kabaret xdd
0
@FcPortoFan1999 słabe, w każdym razie Aitana cieniutka
0
Jaki jest damski odpowiednik placka?
5
@Kapitan9 no masz
0
@Sulimo lewy też tam się zaplątał
0
@damianex10 wtedy by musiał złapać piłkę w ręce i przebiec na koniec boiska
1
Casado co ciastko posłał
0
Yamal po 18stce się skończył, sprzedać póki coś wart
0
Kto z opaską gra?
1
@Gronek możesz nawet i dinozaury mu pokazać, ale ostatnie EL Clasico może jednak dostarczyć więcej emocji
1
@Gronek pokaż mu kompilację meczów Barcy z minionego sezonu niech się chłopak zakocha w najpiękniejszym klubie na świecie, możesz też realu ale wtedy może oślepnąć więc nie wiem czy warto ryzykować
Edit: ewentualnie kompilację wałków sędziowskich na korzyść madryciokow żeby mógł świadomie nabyć obrzydzenia
2
@Kapitan hawk baba z wozu koniom lżej
14
@Oster273727 gdzie wady?